Αγαπημένος χαρακτήρας South Park

Officer Barbrady for me και μετά Chef! :bow:

μου εξηγεις ρε μανο τι ειναι το South Park, γιατι το ακουω συνεχεια αλλα δεν εχει τυχει να το παρακολουθησω

Αμερικάνικη σειρά κιινουμένων σχεδίων με αρκετές καφρίλες μέσα, και ειρωνικό-καυστικό χιούμορ για τη σύγχρονη κοινωνία.

Απλά για μένα από τα καλύτερα πράγματα που έχει να επιδείξει η αμερικάνικη τηλεόραση.

Μπορείς να δεις όποιο επεισόδιο θες, αλλά χωρίς υπότιτλους στο “south park zone . com”

Χωρίς τα κενά βέβαια :wink:

Αν και ψιλοσπάνια πάω με το προφανές, εδώ δεν μπορώ να το αποφύγω γιατί πολύ απλά ο Έρικ Κάρτμαν δεν παίζεται. Από τους κορυφαίους χαρακτήρες σε όλα τα αμερικάνικα σόου έβερ…

Από τους δευτερεύοντες χαρακτήρες μου αρέσει ο κάφρος, πανηλίθιος μπαμπάς του Σταν, ο Ράντι Μαρς.

+10000 Και για τους 2

‘god damn hippies!’

RESPECT MY ΑUTHORITΑ

[SIZE=“6”]ERIC CΑRTMΑN[/SIZE]:bow2:

νταξ ο καρτμαν θα πρεπε να βγει εκτος συναγωνισμου!!

απο τους υπολοιπους ο ραντι μαρς τα σπαει απεριοριστα!!!

they took ar jooobs!!
took ar jooobs!!!
tk r jbssss!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Επίσης ο mr Garisson πρίν γίνει γυναίκα τα έσπαγε απίστευτα. Αυτά που έλεγε δεν υπήρχαν…

Αυτος και ο Mr Slave!!

Jesus Christ

τζιθουθ κραιθτ

Kenny με διαφορά!

Καλά το South Park είναι μέγιστο respect!!! Αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο Kenny, αν και τις καλύτερες ατάκες τις πετάει ο Cartman.

Σημαντικότατη και αδικαιολόγητη η παράλειψη του Timmy,ε?

Πές τα!!!Kenny ftw!!!

Αντε να δουμε ποτε θα θυμηθουν οτι υπαρχει και ο Κεννυ στη σειρα…ξεχασμενος

Butters γιατί είναι κλασσική περίπτωση αφελούς και βλάκα χαρακτήρα που σε όποια κατάσταση και να μπλέκει, τα πάντα γίνονται κώλος.

Eμένα μου αρέσει και όπως κουνάει τα χεράκια του!:smiley:
Και ο pip είναι πολύ γλυκούλι και πολύ ευγενικό το καημένο…

Ρε παιδιά εκείνος ο θεός που από τους πολλούς καφέδες του πατέρα του είχε γίναι νευρόσπαστο πως λέγετε, θυμίστε μου λίγο. Και αυτός από τους αγαπημένους μου.

tweek!