Spectral Lore

wraia :smiley:

επισης, ξερει καποιος αν παρομοιες μπαντες βασιζονται στην αθηνα?

Πως δεν εχω ποσταρει ακομα εδω… Πρεπει να το ειχα ξεχασει.
Προσκυνω τον καλυτερο(θα συμφωνησω) ελληνα συνθετη.
Τα λογια περιττα τα ειπε ολα ο ΒΑΝ, παιζουνε rapidshare λινκς στην δευτερη σελιδα, παντε γρηγορα να κατεβασετε

Το ΙΙ ξαναβγήκε απο εδώ ε.
Όμορφα!

  • Limited to 1000 copies
    Εχω την εντυπωση οτι θα φυγουν γρηγορα παντως.


Αυτο εδω, ειναι το Sigma Receptor ή το Cleansing Rain…;

Το Cleansing Rain/Morningrise in the Eternal Fields. Το Sigma Receptor είναι η σαπίλα που παίζει πριν ;p

Btw μάγκες εάν σας ενδιαφέρει τσεκάρετε και τη μπάντα μου Divine Element (duh) έχουμε ανεβάσει το άλμπουμ μας για download (το τόπικ είναι λίγο πιο κάτω!!)

Τοτε πιο γαμωκομματι λειπει απο το ραπιντσερ του πρωτου αλμπουμ
edit: Το βρηκα, οποιος αθλιος τα ανεβασε εχει μπερδεψει τα πρωτα 2(εχει κανει αντιμεταθεση τους)
και εχει επισης κολλησει το Descent και το Sigma Receptor σε ενα κομματι το οποιο ονομαζει μονο Descent και στο επομενο χωνει το ονομα Sigma Receptor ενω ειναι το Cleansing

ναι, η πρώτη έκδοση ήταν σε κασέτα οπότε δε φαινόταν καν που τελείωνε το ένα και που το άλλο. Αυτό που ακούς είναι tape rip, και μάλιστα εντελώς σάπιο, έχει πλάκα πάντως που ανοίγει ο ήχος στα δυνατά σημεία! Τόσο η ορίτζιναλ έκδοση όσο και η remastered που έχει βγει τώρα έχουν πολύ καλύτερο ήχο. Η ορίτζιναλ είναι νομίζω στο greek metal, η remastered δεν ξέρω αν έχει ανεβεί πουθενά ακόμα (αν θέλετε την ανεβάζω εγώ)

Αμα μπορεις να το ανεβασεις σε κανα ραπιντσερ θα το εκτιμουσα

http://rapidshare.com/files/385682240/I.rar

άμα θες αντικατέστησε και το audio στο βίντεο που ανέβασες.

χαίρεται, να ενημερώσω απλά ότι μου ήρθαν κόπιες από το ΙΙ που εικονίζεται πιο κάτω, και εάν ενδιαφέρεστε μπορείτε να το πάρετε από εμένα (δεν υπάρχει στα δισκάδικα) στείλτε μου μήνυμα εδώ ή στο myspace της stellar auditorium (10 ευρώ μαζί με ταχυδρομικά)

Σήμερα τον ανακάλυψα αυτόν,μπορούμε να βρούμε κάπου τις δουλειές του?

έντιτ. εντάξει υπάρχουν κ το Ι κ το ΙΙ στην Temple of torturous