Speed/Thrash Metal κυκλοφορίες

Oυπς, τι ν τουτο??
Ουτε ακουστα δε τους ειχα…
Ωραιοι!

το λεπον, βγαλαμε κ εμεις ενα βιντεακι, ο ηχος δεν ειναι nuclear blast αλλα δε γαμεις, οτι μπορουμε κανουμε :stuck_out_tongue:

κραχτε ελευθερα ! :smiley:

Ωραία ριφφ, ωραία φωνητικά, και γαμώ γενικότερα :thumbup:

Kαι γαμω! :wink:

ναστε καλα boys!

Ως παλαιο-θρασάς κι εγώ, να δηλώσω πως γαμάτε!
Ομολογώ πως δεν είμαι και πολύ φαν των νέων θρας-revival συγκροτημάτων, μα εσείς βγάζετε ένα ανεπιτήδευτο, γνήσιο, παλιακό θρας feelin’ των 80’s που αγαπήσαμε.
Τύμπανα και κιθάρες όπως πρέπει και ζόρικη, καθαρόαιμη θρας φωνή. Well done!
Πρέπει να σας πετύχω στο σανίδι καμιά φορά.
Μπράβο σας και δεν το λέω επειδή τυχαίνει και είμαστε συμφορουμίτες, το εννοώ.

[SPOILER]
:p[/SPOILER]

εχεις 50ευρο σε ΠΜ :stuck_out_tongue: χαχα

νασαι καλα ρε συ! το καθε καλοπροαιρετο κομεντ μετραει, ειτε θετικο ειτε αρνητικο! θενξ!

επισης αν τυχει και πας στο live των Deathhammer εδω Αθηνα στις 12/4, το ανοιγουμε εμεις! cheers

Το pm ελήφθη ! :blues:

Όχι δυστυχώς δεν θα είμαι στο συγκεκριμένο live. Next time λοιπόν :wink:

edit: Ναι, όπως τα λέει ο martian. Μια χαρά είναι η παραγωγή, έτσι μας αρέσει. Ποιος τη χέζει τη Nuclear Blast…
Είδες, το περιορισμένο budget μπορεί να βγει και σε καλό τελικά ;p
Βασικά, το ίδιο θέμα με την παραγωγή/χρήματα ίσχυε και τα παλιά τα χρόνια εδώ που τα λέμε και όπως γνωρίζουμε ουκ ολίγοι κλασικοί δίσκοι έμειναν ως κληρονομιά.

Πολυ δυνατο κομματι Nir! Οντως ξεφευγει λιγακι απο την γυαλισμενη μοντερνιλα αρκετων καινουριων μπαντων, θετικο αυτο. Ισως αν δωσεις ενα κλικ παραπανω λυσσα στη φωνη να ειναι καλυτερο, γενικα μου αρεσει η φωνη, ιδεα ριχνω.

Δεν εχω να πω και πολλα, γουσταρα και πολυ μαλιστα, ελπιζω με Deathhammer να σας πετυχω επιτελους!

“ξεφευγει λιγακι απο την γυαλισμενη μοντερνιλα αρκετων καινουριων μπαντων” aka δεν ειχαμε αλλα λεφτα για καλυτερη παραγωγη :lol:

θενξ ρε συ, ναι αντε να μας πετυχεις!

Κρατηστε το σε τετοια επιπεδα ή εστω ψαχτε την διαφορετικα με το θεμα “παραγωγη”, εχω πει παρα πολλες φορες πως ενα πραγμα που με κουραζει/ξενερωνει ενιοτε στο μοντερνο θρας ειναι η καλογυαλισμενη και απροσωπη παραγωγη των περισσοτερων μπαντων (ασχετως αν ειναι καλο ή οχι το αποτελεσμα).

Το’χετε παντως, συνεχιστε ετσι :thumbup:

λοιπόν, βγάζετε μια Destruction-'ila, στην πιο heavy -metal - άδικη πλευρά της. δλδ στο σόλο μου το γυρίσατε σε πιο overkilλ-ίλα. ωραίοι, μου αρέσατε. Βασικά μου θυμίσατε κάτι από τους Destructive Aggression (για όσους τους θυμούνται, και συγκεκριμένα το κομμάτι Annihilation of Earth)

θενξ για τα κομεντς Παναγιωτη, χαιρομαι που σαρεσε! Destructive Aggression οι θεσαλονικεις λες ?? τους ξερω σαν ονομα, αλλα δεν εχω τπτ, μονο 1-2 κομματια που παιζουν στο Youtube ειχα ακουσει πριν καμποσο καιρο. αν εχεις το ντεμο που λες κ μπορεις καπως να το στειλεις με κανα λινκ θα το εκτιμουσα, μαζευω οτι μπορω απο ελληνικο θρας !
cheers ρε παιδι !

regarding Lost Society
νομιζω
ειχαν αναδειχθει απο ενα διαγωνισμο τυπου battle of the bands
υπαρχουν και βιντεο στο youtube
(οπου τους βλεπεις να παιζουν μπροστα απο κριτες!!ολοι οι διαγωνισμοι αυτου του τυπου εχουν κριτες???)

Μουσικά είστε σε Destruction κοντά και τα σπάτε στο πιο πιασάρικο. Έχεις μια αλητεία στη φωνή σου Nir προς Razor και Destruction μεριά! Το κομμάτι τα σπάει :smiley: :metal::metal:

θενξ, μεγαλες αγαπες και οι δυο που ειπες

‘‘Κυκλοφορησε’’ το νεο Sodom-Epitome of torture στους ρωσσοι.Οποιος θελει ας ανοιξει thread γιατι βαριεμαι να ψαχνω το εξωφυλλο τετοια ωρα:!:

και μιας και λέτε για σοδομ, ένα μικρό δωράκι

είναι πρόβα αλλά δεν μας νοιάζει
ο ήχος είναι μέτριος αλλά δεν μας νοιάζει
τα φωνητικά είναι μέτρια αλλά δεν μας νοιάζει
το τραγούδι είναι μέτριο άλλα δεν μας νοιάζει

αλλά θα ακούσετε μερικές ΡΙΦΦΑΡΕΣ, και το ότι ο γέρο-Φράνκ θρασάρει ακόμα, μας νοιάζει, μάς νοιάζει:!:

double post γιατί τρελάθηκα

ο Rob Fioretti ζει ρε μλκες! στο 14ο λεπτό! ρεσπεκτ!

Εκανα log in μονο και μονο για να υποβαλλω τα σεβη μου σε αυτους τους δυο γιγαντες!Μπραβο Παναγιωτη για το video!Το Coma Of Souls παραμενει ακομα και σημερα ο μαλλον πιο αγαπημενος μου thrash δισκος!