Διαλύθηκαν οι Speedblow

Μέσω του facebook τους:

Hello. Unfortunately, Speedblow will not be playing the Pentagram show, or any show for that matter. The mountain was too high to climb after all and we will not continue our journey. We thank you all for your support in this short existence of ours as a band. Heavy Metal \m/

Πραγματικά ΚΡΙΜΑ, την γούσταρα πολύ αυτήν την μπάντα!:frowning:

8O Τί έγινε ρε παιδιά!

Γιατί έτσι? Κεραυνός εν αιθρία!

Μακάρι να το ξανασκεφτούν…

αστα! και πάνω που είχαν σχεδόν έτοιμο το νέο τους αλμπουμ…

Τί σκατά κατάρα είναι αυτή με τα ελληνικά συγκροτήματα?

Εκεί που τα πάνε μια χαρά και βλέπεις ότι έχουν όλα τα φόντα να εξελιχθούν…
Πραγματικά κρίμα! Δεν μπορώ να γνωρίζω τί συμβαίνει σε κάθε περίπτωση αλλά είναι στενάχωρο αυτό που συμβαίνει.

φφφφφ … και με νεο τραγουδιαρη ηταν υπερμπομπα.:frowning:

οντως πολύ καλή μπάντα ,
μακάρι να αλλάξει αυτή η αποφαση.

γαμουσαν με Kell πρεπει να πεις

Όχι ρε πούστη, κρίμα πολύ :frowning:

Τουλάχιστον χαίρομαι που έχω μοιραστεί σανίδι μαζί τους, πρόκειται για πάρα πολύ κουλ άτομα και μουσικούς, κι ελπίζω τουλάχιστον να συνεχίσουν να ασχολούνται με τη μουσική με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, καμιά καινούρια μπάντα ξερωγώ…

Καλά αυτό είναι ολόκληρο κεφάλαιο, που κάποια στιγμή ίσως θα άξιζε να συζητηθεί.

Δίνουν πάντως μια πρώτη εξήγηση.

[B]Our lives changed guys.[/B] It’s been a bit difficult to keep SB alive. We’d rather not f@ck it up. We did good for this short time. We want it to stay that way. And you never know…maybe they’ll make stronger ropes and bigger boots and then we might climb back up :wink:

Κακό νέο αυτό. Οι Speedblow ήταν από τις καλύτερες ελληνικές μπάντες που έχω δει live (και ο δίσκος τους μια χαρά χώνει επίσης). Ωραίοι τύποι εκτός αυτού, και το λέω χωρίς να έχω γνωρίσει προσωπικά κανέναν απ’ αυτούς. Το ένιωσα όμως και όταν τους είδα live, και διαβάζοντας αυτά που λένε.

R.I.P. (until the hopeful resurrection…)

Πραγματικά κρίμα. Είχε τύχει να τα δω τα παλικάρια support στους Clutch και ήταν δυνατή μπάντα πάνω στο σανίδι. Ελπίζω να επιστρέψουν κάποια στιγμή δυνατότεροι.

Θέλουμε reunion!

Καλά ρε ακόμα δε διαλύθηκαν!

Εντωμεταξύ τώρα που το σκέφτομαι…

Speedblow will not be playing the Pentagram show
πιο πιθανό

Pentagram will not be playing the Speedblow show
:!:

^ Χαχαχα, έχεις ένα δίκιο! Αλλά φάε τη γλώσσα σου σε παρακαλώ… :stuck_out_tongue:

Δε νομίζω πάντως, θα τα καταφέρουν και θα έρθουν (οι Pentagram). [I]κλικ[/I]

Tι σκατά γίνεται. Να επανενωθούν αμέσως, δεν είναι κατάσταη αυτἠ πια με τις διαλύσεις

Πολυ κριμα…ηταν και γαμω τις μπαντες :frowning: