Spiritual Beggars vs Monster Magnet vs Orange Goblin

Εννοείται. :expressionless:

Μagnet

καλες μπαντες και οι αλλες 2 αλλα Monster μονο η πρωτη!
:smiley:

Οrange Goblin, οι άλλοι δύο είναι βαρετοί και δήθεν.
Οι μεν έχουν και τον Αμμοτ που είναι από τους λίγους μουσικούς που ΜΙΣΩ.

Orange Goblin > Monster Magnet > Spiritual Beggars

Aν και τους γουστάρω όλους, και με τους Beggars είχα μία παραπάνω συμπάθεια, παραδέχομαι ότι οι ΜΜ είναι ένα σκαλοπατάκι πιο γαμώ απ’ τους άλλους.

Βασικά οι MM είναι πιο rock ‘n’ roll απο τους υπόλοιπους… Όπως και να’χει καλοί, τέλειοι, άγιοι οι Wyndorf και Amott, αλλά οι μπύρες κατεβαίνουν πιο εύκολα με τους καλικάντζαρους 8)

Magnet και ξερο ψωμι.:smiley:

Moster Magnet:!::!::!::!:

πο απο χτες εχω λιωσει ολα τα αλμπουμ των μαγκνετ απο κανα 2 φορες…και τα ep…ρε δεν υπαρχουν απλα…δεν υπαρχουν…και το τελευταιο ειναι αλμπουμαρα…

για μενα ειναι μ’αυτη τη σειρα:

1.Orange Goblin
2.Monster Magnet
3.spiritual Beggars

Monster Magnet.

Eννοείται Monster Magnet…

διαλεξα τους επαιτες,μου αρεσουν ενα κλικ πιο πολυ απο magnet

Αγαπάμε Beggars & Goblin αλλά λατρτεύουμε Magnet!!!

Αντε ρε Dave, βγάλε κανά δίσκο της προκοπής να έρθουμε στα ίσια μας!

^^τρου…

σοβαρα, παντως μετα απο το God says no (οχι απο αυτο ομως)
μετραω στα αλμπουμ τους 2-3 κομματια που πραγματικα τα σπανε (με τη γνωστη φορμουλα/τριπτυχο)
ενω τα υπολοιπα απλα “γιοματαρια”…[-X

παντως, MM FTW!

Ε ναι ρε φίλε!

Silver Future π.χ. δεν υπάρχει στα επόμενα άλμπουμ!

Καλά, για ό,τι βγάλανε τη δεκαετία του '90 άστο…

Το τελευταίο καιρό ξανα-ανακάλυψα τα πρώτα 3-4 Beggars που βγάζουν απίστευτο συναίσθημα ε και έλεγα ξέρετε…

Εμένα και το Monolithic και το 4WD μαρέσανε πολύ.Βέβαια δεν είμαι και ο ορισμός της αντικειμενικότητας.

MOSTER MAGNET! Τα monolithic baby kai 4-way diablo δεν μου αρεσαν αλλα τη βρισκω πολυ με τα dopes to infinity,spine of god και superjudge\:D/:hippy:

MAGNET!!! Κι εμένα μετά το ‘God says no’ δεν μ’ενθουσίασε καποιο δισκακι τους, αλλά όταν μιλάμε για Superjudge, Dopes to infinity και Powertrip :respect: +για τα απίστευτα live τους!