Spiritual Beggars vs Monster Magnet vs Orange Goblin

Ποιοι μαμάνε περισσότερο?

Μετά τους Magnet το χάος…8) (Αντε να γίνει καλά και ο Wyndorf μπας και βγάλουν τίποτα καινούριο…)

Υ.Γ Αll time favorite το Dopes to Infinity

Spiritual Beggars & Monster Magnet μου αρέσουν και οι 2 το ίδιο. Orange Goblin δεν τους παλευω καθόλου!

Αν και διαφέρουν αρκετά μεταξύ τους… αυτό που μου είχε προκαλέσει το Powertrip των Monster Magnet χρόνια πριν δε μου το έχει προκαλέσει κανένα άλμπουμ των υπολοίπων.

Monster Magnet λοιπόν, και μαζί μ’ αυτούς τα κορίτσια στα βιντεοκλίπ τους… :wink:

Και στα live τους επίσης…

:wink: 8)

Spiritual Beggars. Αρκετα καλοι και οι Mοnster Magnet (οτι εχω ακουσει) για Orange Goblin δεν μπορω να εκφερω γνωμη.

Από αυτήν την τριάδα ακούω μόνο τους Goblin.

Λογικό, αφού doomίζουν :stuck_out_tongue:

Για μενα προσωπικα Magnet με διαφορα! Επισης οι Spiritual με Spice ηταν απλα θεοι ενω γουσταρα και Goblin στο Frequencies…

Ποιος είναι ο μοναδικός βλαξ μέχρι στιγμής; :lol:

Όσο για το πολ, μάλλον Magnet-ωραιότερα τραγούδια.

Orange Goblin.

Καλυτεροι απο τους αλλους σιγουρα αλλα οχι τπτ το τρελο.

Τους έχεις ακούσει προσεκτικά ? Αν όχι ρίξε καμμιά αυτιά ακόμα.

Τους μπαμπάδες Monster Magnet! Και οι άλλοι 2 μ’ αρέσουν αρκετά αλλά οι Magnet είναι μορφή… Μόνο γι’αυτό όμως… Στο playlist και στην δισκοθήκη μου είναι ίσοι :wink:

όλοι είναι πολύ καλοί αλλά προτιμώ μαγκνετ :stuck_out_tongue:

Ωραιοτατο ξεθαμα.Δεν ειχα ψηφισει εδω οποτε ψηφιζω Beggars για τα καταπληκτικα τους αλμπουμ.
Απο τοτε που εγινε το πολλ εχω ακουσει πολυ περισσοτερο Goblin και οφειλω να ομολογησω οτι το
σκεφτηκα να τους ψηφισω.

Χρειάζεται να πω τι ψήφισα?:lol::lol::lol:

το τελευταίο?

Τελικα ψηφισα Orange Goblin.Εδρασε το υποσυνειδητο.

:lol3::lol3::lol3::lol3::bow2:

οντοπικ
beggars