Spongebob Squarepants : The Movie

Την έχει δεί κανείς ? Σήμερα την πέτυχα λίγο στο Filmnet.

Ψάχνω απεγνωσμένα να βρω κάπου το βιντεάκι με τον Hasselhoff.

Η ταινία σπέρνει προφανώς!!:smiley: Την έχω δει 5-6 φορές8)

Δεν ξερω γιατι αλλα προτιμω την σειρα. Στην ταινια οι κανονικες φωνες τους(βλ. ξενες) με ξενερωσαν.

Η φαση που λιωνανε και ειχαν γινει σαν αφυδατωμενα ο Πατρικ και ο Μπομπ, απο την ταινια δεν ηταν;
Τα σπαγε…:stuck_out_tongue:

Στο μυαλό μου είσαι;;; :smiley:

ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι, οι ελληνικές φωνές δεν παίζονται ενώ οι ξένες και δη του Μπομπ ήταν πολύ gay και γι’ αυτό ίσως να λένε και να γράφουν ότι θέλουν…

Εννοείται ότι η ταινία γγγγαμεί και δέρνει λέμε! 8)

Την είχα δει στο σηνεμά !!!

Φανταστήτε μια αίθουσα γεμάτη παιδάκια και στην τελευταία σειρά 7-10 μαλιάδες να έχουν λοιώσει στα γέλοια… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Παρομοιο σκηνικο στην Εποχη Των Παγετωνων.:lol3:

Εγώ επειδή οι γονείς που δεν μαζεύουν τα παιδιά τους στο σινεμα και τα αφήνουν να κάνουν μαλακίες ανεξέλεγκτα με εκνευρίζουν πολύ και όταν τους πεις κάτι θίγονται και μάλιστα μια φορά παραλίγο να πλακωθώ με έναν γονέα, τα τελευταία 2 χρόνια όποτε θέλω να δω ταινία που θα ενδιαφέρει και παιδάκια πηγαίνω πάντα βραδυνή προβολή για να μην χαλάω τα νευράκια μου.

Κανε παιδια να δεις καλο σου λενε μετα…#-o

Το είχα δει πριν πολύ καιρό, αλλά θυμάμαι θεικές σκηνές όπως:“Bald! Bald! Bald! - My eeeeeeyes!!!”, “Aaaall hail Plankton! Aaaaall hail Plankton!”, και φυσικά στο τέλος, που με τη μουσική του “I Wanna Rock” τραγουδάνε “We’re all goofy goobers!..” και ο Patrik σκάει μύτη με δικτυωτό καλσόν και μαύρη μπότα με τακούνια! :lol3:

Να, το επικό αυτό τραγουδάκι :stuck_out_tongue:

και κάτι επίκαιρο που βρήκα


:lol: :lol: :lol:

Έχει κανείς την ταινία ? Αν ναι, μπορεί να “κόψει” την σκηνή που προείπα και να μου τη στείλει ?

Στο youtube δεν υπαρχει;:-s

Εγώ πάντως την ελληνική βερσιόν είχα δει και τα 'σπαγε.

Τα παιχνίδια σου φέρ’ τα κοντά και μη μου πεις να μην παίξουμε ξανά :-- :-- :–

nope. το ψαξα εκεί πρώτα.

Φιλε ητανε απιστευτη!!! Γενικα πρεπει να εχω δει ολα τα επισοδεια…#-o :smiley:

Εμενα τα μεταξυ 10-15 χρονων μου την σπανε που μαλλον πανε πρωτη φορα σινεμα μονα τους και δεν εννοουν να βγαλουν τον σκασμο. Στους Πειρατες ειχαμε 3-4 βλαμενα πισω μας που φτυνανε τα ποπ-κορν, ψευτοβηχανε, ρευοντουσαν και χαζογελαγανε. Θανατος αργος και βασανιστικος.

Αν εννοεις ολη την σκηνη με τον Hasselhoff οριστε:

http://rapidshare.com/files/37249168/Spongebob.wmv.html

Στα ελληνικα.

:bow: :bow:
Θα ήμουν υπερβολικός αν ζητούσα να το ξεκινήσεις από τη σκηνή λίγο πριν εμφανιστεί ο Mitch Buchannon ?

Δεν το ξερα γαμωτο και καθησα και το εκοψα για να ξεκιναει ακριβως απο τον Mitch.#-o
Αυριο θα το ανεβασω αμα ειναι…:wink:

Όποτε μπορέσεις. Η όλη φάση ξεκινάει από όταν είναι ακόμα παραλία και δεν ξέρουν πως να πάνε στο βυθό.

Εχεις δικιο, εμφανιζεται και πιο πριν, το ειχα ξεχασει.#-o
Οριστε ολη η σκηνη:

http://rapidshare.com/files/37655919/Spongebob-Hasselhoff.wmv.html

Δεν εκοψα τα ενδιαμεσα για να βγαζει καλυτερο νοημα, αν δεν τα θες κοψτα με το Movie Maker.
Παντως η σκηνη τα σπαει.:stuck_out_tongue: Το πλανγκτον:respect:

thanks x 1000