Το Spotify στην Ελλάδα

Πλάκα έχει

4 Likes

Μεσαια μερα ολα τα λεφτα, πουτανα ολα μετα απο Gojira και Metallica, και επικο χαλαρωμα με Delerium. Τελευταια μερα η καλυτερη με εντελως ξεμπαρκους τους Blind Guardian.

Τωρα γιατι εβαλε το Spotify τους Iron Maiden στην πρωτη μερα και μαλιστα τοσο ψηλα, δεν το ξερω.
Ισως διαλειμμα για υπνακο για οποιον το χρειαζεται?

4 Likes

Περηφανο all time.

4 Likes

6 Likes

5 Likes


Δεν ξερω τι σκεφτοταν ο διοργανωτης οταν εβαζε τους Sweet στη δευτερη ημερα και τους SOAD τοσο χαμηλα στο billing.

3 Likes

5 Likes

6 Likes

Αν και ακούω πολύ από τα κατεβασμένα μου αρχεία για καλύτερη ποιότητα, και αν και οι Rammstein είναι στην shower playlist γι’αυτό είναι τόσο ψηλά, αναρωτιέμαι πόσο θα πλήρωνα για να δω ένα τέτοιο lineup. 100 ευρώ τη μέρα τα’ δινα!

5 Likes

Dua Lipa αναμεσα σε Ulver και MDB? Μμμμ me gusta…

2 Likes

Πήγα να το κάνω κι εγώ που έκανα Spotify πριν κάνα μήνα μόνο και μόνο για ν’ ακούω τις λίστες του Quintom, και απλά μου έβγαλε ένα NEW MODEL ARMY και τίποτε άλλο στην αφίσα, γιατί μία φορά που δεν είχα τον σκληρό εύκαιρο, τους άκουσα από εκεί.

2 Likes

Η τρίτη μέρα χωρισμένη σε 2 stages θα ήταν και γαμάτη. Κατά τ’ άλλα δεν θα ταξίδευα εξωτερικό να δω το φεστιβάλ μου =/

3 Likes

Σε similar news

Obscurify Music

1 Like

ωραιο ! My music taste is more obscure than 98% of other listeners on Obscurify και 99% το current. :smiley:

Έδινα τα υπάρχοντά μου για δεύτερες μέρες eviLfest + νκφεστ.-

6 Likes

95-98 εγω

το spotify μου ποτε δεν ειναι τερμα αντιπροσωπευτικο αλλα ειμαι ευχαριστημενος γενικα

3 Likes

Πλήρωνα όσο όσο

2 Likes

Ακούς στο Spotify Slipknot, Muse, ΛΕΞ κι Αγγελάκα κι εδώ στο forum έρχεσαι να μας post-άρεις τα ακαταλαβίστικα.

ασερεπονηρε άσερεπονηρέ GIF - Ασερεπονηρε Άσερεπονηρέ Ασε - Discover & Share GIFs

17 Likes

Λογικά δεν θα ξέρετε κανέναν :stuck_out_tongue:

3 Likes

ακου C. Tangana

1 Like