Ψηφίστε για την επόμενη περιοδεία των κιss

Στο http://www.kissonline.com μπορείτε να επιλέξετε την πόλη που θέλετε να παίξουν οι KISS στην επόμενη περιοδεία τους (καλώς εχόντων των πραγμάτων μέχρι τότε θα είναι έτοιμο και το νέο τους άλμπουμ)

Για κάντε το καθήκον σας KISS soldiers και όχι μόνο

Φράφο!! Αφτός είναι γκαϊφές! :stuck_out_tongue:

Αυτά τα δημοφηφίσματα κάνουν τίποτα ρε παιδιά ?

Και βασικά νομίζω … κάπου θα πάει το θρεντ.

θα ψόφαγα για μια περιοδεία των Kiss στο Ισραήλ.
μάχη μέχρι τελικής πτώσης ποιός θα πάρει τα λεφτά ποιού.
να δω εβραίο να πληρώνει meet n greet των Kiss και θα καταριφθούν μονομιάς όλες οι αρχές της οικονομίας.

ψηφισα εγω εδω κ μερες!!!

Eγώ δεν φηφίδω πάντως :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ούτε μία στο εκατομμύριο να ρθουν μετά το περσινό.

Δεν ξέρω αν τους δίνεις μία στο εκατομμύριο να έρθουν, αλλά αν τους δώκεις το εκατομμύριο έρχονται με τη μία…

Εντάξει δεν ήταν και τόσο άσχημα πέρσι:-s:!:

Ηταν αρκετα ασχημα για να θεωρω πως δεν εχω δει KISS αυτη τη στιγμη…

Δεν με νοιαζει που θα τους δω, αρκει να μην ειναι στην Ελλαδα…Και οποιος καταλαβει καταλαβε…Αλλωστε τα εχω ξαναπει…

Συμφωνώ…Εγώ είχα περάσει πολύ ωραία…Μη σου πω ότι συγκινήθηκα κιόλας όταν τραγουδούσαμε όλοι μαζί (έστω όσοι ήμασταν…δεν πειράζει) i wanna rock n roll all night…για να βγουν ξανά…

Μονο στο εξωτερικό αν τους δω…(για να δω full show και οχι πετσοκομμενα πραγματα…)…

Eγώ τους είχα στα 2 μέτρα τους Kiss και πέρασα μια χαρά σ’ εκείνο το live. Βέβαια ήταν κουτσό από πλευράς show.

Aλλά άλλο αυτό και άλλο να λέμε ότι δεν είδαμε Kiss.

Συμφωνώ απόλυτα…
Μία από τα ίδια…Ήταν η μόνη συναυλία που έβλεπα τα πάντα…(είμαι 1.58:lol:)…Ίσως για αυτό να πέρασα τόσο ωραία…8)

πολυ καλα εκανε το ελληνικο κοινο και τους εγραψε στα παλαιοτερα.τα καραγκιοζιλικια τους τα τελευταια χρονια λογικο ειναι να εχουν προκαλεσει την απαξιωση τους απο μεγαλο μερος των οπαδων τους. εγω δεν πηγα, γιατι η ξεφτιλα με το μεικαπ των θεων σε αλλους δεν ξεπλενεται με τιποτα.αν ερχοντουσαν οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ KISS, οι 4 που ολοι ξερουμε, θεωρω σιγουρο οτι θα ειχε περισσοτερο κοσμο(εγω σιγουρα θα ημουν). επρεπε να τα ειχαν παρατησει οταν καναν την αποχαιρετιστηρια περιοδεια το 2000,και ολοι θα τους θυμομασταν με σεβασμο. ανταυτου επελεξαν να γινουν κλοουν της ροκ(ειδικα αυτο το σιχαμα ο σιμονς)!

αυτη η καινουργια βλακια με την ψηφοφορια ειναι αλλο ενα σημαδι παρακμης!βγειτε στην συνταξη οσο ειναι καιρος και σωστε τα προσχηματα.

μπαααααα…τον ιδιο κοσμο θα ειχε ετσι κι αλλιως…αντε να ηταν 50 ατομα περισσοτερα…ητανε και πανελληνιες τοτε…και γενικα οι κιςς δεν ειχανε ποτε μεγαλο κοινο στην ελλαδα