Stagnate - Negative Greeps - Karma Violence - Providence

13 Noemvriou sto An club 7 euro eisodos…

Merikes apo tis kaliteres athinaikes mpantes tou akraiou ixou tha einai mazemenes stis 13 tou Noemvri sto gnosto “steki”.Mazi tous oi Providence. Mia kainouria new school Hardcore mpanta pou tha mas thimisei agapimenes epoxes poli prin ftiaxtei to new metal, to Death core kai ola auta ta parakladia tou Hardcore…Apo Earth Crisis kai Madball diladi, mexri Hatebreed kai Stamping Ground…

Gathering Kafron me liga logia…
C U there

Cheers

Θα εχει πολυ πλακα.
Με video προβολεα που θα παιζει καφριλες και τετοια.
Θα παω να δω τους hatebreed που τους εχω ξαναδει και ηταν πραγματικα πολυ ακραια μπαντα.

Δεν ήρθες όμως τελικά, μόνο λόγια είσαι κι εσύ αλλα…άντρες, τι περιμένεις?

Πολύ καλή φάση το Live! Τα αφτιά μας βέβαια έχουν αντίθετη άποψη! :stuck_out_tongue:
Εντάξει Stagnate, απλά φοβεροί και πολύ κρίμα που ήταν το τελευταίο live τους με αυτόν τον ντάμερ ο οποίος απλά μαμεί, πολύ μου άρεσε!
Karma Violence αρκετά καλοί, οι Negative Greeps, σόρυ αλλά δεν μου άρεσαν, άσε που έπαιξαν και πάρα πολύ ώρα και έγιναν κουραστικοί, είχα την εντύπωση ότι προς το τέλος ήταν οι μόνοι που γούσταραν εκεί πάνω! Καλή φάση, για πάρτη τους!
Providence…εντάξει, αν έτσι ήταν το πρώτο live τους, φαντάσου πως θα είναι τα επόμενα! Οι πιτσιρικάδες έχουν ταλέντο και με τον Πέτρο, ντράμερ των One Block Society αυτή η μπάντα έχει μέλλον στην πολυαγαπημένη μας Αθηναική σκηνή! :stuck_out_tongue: :wink: :smiley: