Star View by Πέτρινες Ψυχές

Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια ιδέα που υπάρχει να ξανα ανοίξουμε το Star View.

     Η γνώμη σας θα παίξει καθοριστικό ρόλο.

        [b] Rock for ever[/b]

Στο ίδιο μέρος?

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΨΙΛΟΚΥΡΙΛΑΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.
ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ… ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ

kifisia sky λέγεται και ναι μεν το παίζει κυριλάτο(αν βρεις κάτι κάτω από 4,5 ευρώ θα είναι από τον προηγούμενο αιώνα) αλλά μαζεύει κόσμο! Όλα τα ανερχόμενα ψώνια των βορείων προαστείων!
Παίζει ρόλο το που θα το ανοίξετε παιδιά! Στο ίδιο μέρος λέει τρελά!Ειδικά βράδι καλοκαιριού δεν υπάρχει τπτ καλύτερο!!! Αν ανοίξετε πίσω από το εμπορικό κέντρο η αποτυχία είναι δεδομένη…Μακριά από την Κηφισιά ξεκινάτε κάτι τελείως καινούριο…
Επίσης, η ημερομηνία παίζει ρόλο! Καλύτερο ξεκίνημα θα γίνεται τέλη Άνοιξης :wink:

Δε θα το έλεγα πάντως ότι έχει κόσμο. Είχες έρθει ποτέ star view Σαββάτο βράδυ?
Τότε είχε κόσμο. 19-6-1999 κόψαμε 2371 εισητήρια!!! Το θέμα είναι βέβαια οτι δέν πιστεύω ποτέ να έχει την τότε επιτυχία αλλά για στέκι καλό είναι.
Πάντως με 4 ψήφους δε βλέπω να ξανανοίγουμε!!! χε χε

Πόσοι από Βόρεια Προάστεια είναι μέλη του φόρουμ? Δε νομίζω από την υπόλοιπη αττική να σας ήξεραν και τόσο…
Τεσπά, εγώ πιστεύω ότι θα αξίζει τον κόπο αλλά 2371 εισιτήρια δε τα ξανακόβει :wink:
(Αφού μέχρι και το '99 πηγαίνατε καλά γιατί κλείσατε γμτο? έχω έρθει αρκετά Σάββατα αλλά δεν ήταν και τόσα άτομα :twisted: )

ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΑΜΩΝΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ. ΟΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!

Epeidh eimai apo boreia proastia kai epeidh phgainw suxna khfisia to khfisia sky to paizei ontws kurile kai etsi. Mono h koka kola kanei 3.5 an den thn exoun anebvasei thn timh… Proswpika 8a goustara perissotero to star view…

Epishs 8elw na pw oti to skai mazeuei polu kosmo. Exeis paei pote sabbato bradu? 7melhs parees erxontai stis9 kai feugoun giati to magazi einai tigka sthn kuriole3ia… Akoma kai trapezia einai krathmena. Proswpika protimw to Star View alla ti na kanw pou kleisate???

Η ΚΑΘΕ ΨΗΦΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΓΝΩΜΗ ΜΕΤΡΑΕΙ.

ΣΕ ΑΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

(χε χε… με διόρθωσα) !!!
(και με ξεδιόρθωσα)!!!

Διακρίνω μια ελαφρά αυχαριστία στο ποστ σου.

Διακρίνεις την αυχαριστίια μου? Και σύ??? Ελπίζω να το λές χαριτολογόντας για το ευχαριστώ που έγινε ακ παρεδρομής αυχαριστώ!!

Anyway

Αυχαριστώ και σενα!!

Ε μην τα διορθώνετε και μου γαμάτε τα αστεία :frowning:

Με συγχωρεις!!! Θα το επαναφερω

τελικά θα το ανοίξετε ή όχι?
Εχθές ήμουν στη Vault με παλιούς φίλους και απ’όσο ρώτησα όλοι γουστάραν star view Και πάλι όπως τότε(εννοείται με καλύτερες τιμές από kifisia sky :wink: )

Ki egw rwthsa kati filarakia kai sumfwnoun me thn idea tou star view… Opws ki egw. To skai einai panakribo.
Telika 8a to anoi3ete?