Μαδερφακιν star wars

Γιατι δε τα θεωρω σκατα απο το 1980 κ μετα, με τα ups and downs τους προφανως…

Αλλα εσενα πιτσιρικο που τη βρισκεις γενικα με φωτακια, σπαθια, σχηματικα σεναρια, κωλοτουμπες κ πιου πιου με χρωματα, μην ανησυχεις κ ασε τους πιο ενηλικους να γκρινιαζουν, θα το παρεις μια χαρα το πολυχρωμο σκουπιδι σου κ παλι κ χαρουμενος θα εισαι κ ευχαριστω θα λες :relaxed: , στο δικο σας target group ουτως ή αλλως απευθυνεται η Κενεντυ

Οχι θα τρωμε οτι σκατα μας σερβιρουν στο αγαπημενο μας franchise και θα λεμε κ μπραβο

Μαλλον χτυπησα καποιο ευαισθητο νευρο, αλλα εκτιμω ακομα ενα σχιζοφρενικο παραληρημα, οπως παντα.

Το αγαπημενο σου franchise και να σου αρεσουν 2-3 ταινιες απο τις 10… γελαει ο κοσμος. Ξεχασες να με πεις και αμερικανακι παντως! :sweat_smile::rofl::joy:

Πιτσιρικο λεει χαααααααααχχαχααχ μου εφτιαξες τη μερα.

Οι γνωσεις που εχω για το συμπαν του Star Wars και το επιπεδο στο οποιο το καταλαβαινω, ειναι καποιες orders of magnitude περισσοτερο απο την οποιαδηποτε κατανοηση που νομιζεις οτι εχεις. Αλλα μπορεις να εχεις οποιες ψευδαισθησεις θελεις πως εισαι ο Chosen One και εχεις την παραμικρη ιδεα what star wars is about. :sunglasses:

Παιδια μην τρωγεστε αδικα…όποιος δεν θελει απλα δεν το βλεπει…

1 Like

Κανενα νευρο oυτε παραληρημα, τι σοβαρη αντιπαραθεση για το saga να εχω με τον οποιοδηποτε που εχει διαβασει 5 σελιδες στο wiki για το ΕU, ψαρωνει με οτιδηποτε εχει πολλα χρωματα, ειναι slow motion και εφε + καταπινει αμασητα κ οτι σκατα του σερβιρουν;

Carry on now :slightly_smiling_face:

Χααααααχαχαχαχαχ 5 σελίδες στο wiki :joy:

Όπως σου ξαναειπα, δεν έχεις ιδέα από Star Wars. Κατσε δες το οριτζιναλ του 1977 άντε και το Empire και για μέχρι εκεί είσαι. Δεν είναι κακό, τα δεχόμαστε όλα, το fanbase έχει μεγάλη εμπειρία από τύπους που έφαγαν τέτοιο κόλλημα με το αρχικό που μετά έβαζαν τα κλάματα επειδή Han Shot First

Οκ, enjoy τα φωτακια πιτσιρικο

Τσεκαρε κανα expanded πλην wiki οταν βγαλεις λυκειο που θαχεις χρονο για κωλοβαρεμα

Μαν κάτσε μπροστά στον καθρέφτη να τα λες όλα αυτά και να ικανοποιείσαι σε circle jerk με τον εαυτό σου. Είμαι σίγουρα μεγαλύτερος σου, και μπορώ να αναγνωρίσω βάθος στο SW universe πολύ καλύτερα από σένα αν κρίνουμε από τα γραφόμενα σου. Όσο για το EU, τα έχω διαβάσει ΟΛΑ.

Sure, τα γραφομενα σου ουτως ή αλλως δειχνουν αυτο το «βαθος» πολλακις :smile:

Αστο wiki κ πιασε κανα βιβλιο, τουλαχιστον να μαζευτεις λιγο στο κομματι του lore γιατι σε ολα τα υπολοιπα no use…carry on now

Πάμε πάλι, γιατί δυσκολεύεσαι σε αναγνωση. Τα έχω διαβάσει όλα τα EU novels. Τίποτα από wiki. Μην το παίζεις σχετικός εκεί που είσαι άσχετος.

Το παραλήρημα σου για SOLO και Rogue One σε εκθέτει, και πιθανολογώ ότι όπως δεν έχεις δει καν τα prequels παρά μόνο σε Red Letter Media κριτικές, έτσι δεν έχεις δει ούτε αυτά τα δύο, αλλιώς δε θα έγραφες ότι να’ναι. Και τέλος πάντων μπαίνεις στο θρεντ αποκλειστικά και μόνο για να κραξεις. Δε βαριέσαι?

Οσο βαριεσαι κ συ να πιπιλιζεις το wiki για να μας αποδειξεις κατι το οποιο δε γνωριζεις (σαφεστατα) και δεν ενδιαφερει κ κανενα γτ οτι γραφεις γενικοτερα δε βγαζει νοημα κ σε εκθετει

Επισης μπαινω στο θρεντ γτ το λενε star wars κ γραφω τη γνωμη μου για το star wars. Φτιαξε ενα τοπικ «αποκλειστικη αποθεωση star wars για αυτιστικους» κ γραφε εκει σολο να βγαζεις τα κομπλεξ σου κ να ειμαστε ολοι happy

Carry on now :slightly_smiling_face:

Κλαινε τα θρεντς των παρανταης λοστ και ντρημ θηατερ

4 Likes

νταξ παει να γίνει θρεντ maiden …

επίσης υπάρχει δυνατότητα για δημιουργία θέματος hate star wars για αυτιστικούς… απλά για ενημέρωση το λέω

2 Likes

Nice try… mono pou ego apotheono to 90% tis diskografias kai ton dyo sygkrotimaton pou aneferes kai exo problima mono me kana dyo diskous apo kathe mpanta, alla pote akrivos eleipe isopedotiki logiki apo to forum, gia na leipei tora?

Αφήστε τα παιδιά να εκφραστούν ελεύθερα… Στην τελική τόσα χρόνια τώρα έχουμε μάθει ότι τα sw της Disney η θα τα hateαρει κάποιος με πάθος η θα τα υποστηρίζει κάποιος με πάθος… Όσο για το τι είναι Canon και τι legends τα έχει κάνει ο ίδιος ο lucas τόσο σκατά που λογικό να μην βγάζει άκρη μεγάλος μέρος του κόσμου…

Προφανως, αλλα δεν ξερω ποιον θα εξυπηρετει, εμενα μ αρεσει ουτως ή αλλως το saga πλην προφανως καποιων σημειων που τα εχω προαναφερει εδω κ επιχειρηματολογησει χωρις ν προσβαλλω κανεναν…

Το θεμα ειναι με το πιτσιρικα παραπανω που μπουρδελιαζει καθε τοπικ οπως τα εν λογω + αλλα τοσα οταν κανεις δεν συμφωνει με τις πιπες του. Προφανως κ δεν ειναι τυχαιο οτι ολα αυτα ακολουθουν μετα απο ποσταρισματα καθε clairvoyant κ quintom κ λοιπων της ιδιας συνομοταξιας

Κανενα maiden thread δεν θα γινει εδω, αν ο παραπανω μαθει να σεβεται την αντιθετη αποψη κ αυτον που την εκφραζει

Εμενα ψιλοκλαιν, καθε 3-4 χρονια σκαει κανα τετοιο κατατρεγμενο του er εδω ή απλα καποιος που θελει να εκτονωθει ετσι στο φορουμ, για σας τους πιο νεους δε ξερω αν ενοχλει…

Άξεστος για μία ακόμα φορά. Συνέχισε να γράφεις καταπληκτικά ποστς γεμάτα επιχειρήματα, γεμίζοντας τα με χρωματακι (πιτσιρίκος, βλάκας κτλ :joy: ).

Μονο γέλιο προσφέρεις πλέον.

“Παιδιά εγώ είμαι φαν του saga, απλά μου αρέσουν δύο από τις 10 ταινίες, οι υπόλοιπες είναι σκατα και εμετός και όποιος τις γουστάρει είναι βλάκας και πιτσιρίκος και του αρέσουν τα χρωματιστά φωτοσπαθα και οι αμερικανιες, και άρα η Disney σε αυτόν απευθύνεται”

Κυριολεκτικά κάθε ποστ σου στο θρεντ. Όταν μιλήσεις με σοβαρό επιχείρημα ίσως να αποφύγεις το να σε λένε αυτιστικό. Μέχρι τότε, toodaloo

Tru dat… Δεν γίνεται να είσαι φαν και να μην γουστάρεις χρωματακια στα σπαθάκια και πως γίνεται να σου αρέσουν τα clone wars φίλε Lupin όταν ήταν φουλ στα χρωματακια στα σπαθάκια και στην καυλα αμερικανια? Η μήπως είσαι στη συνομοταξια κάθε παλιό και καλό και κάθε νέο gtp, οπότε να περιμένουμε το 2030 να λες το tlj ήταν το βήμα παραπέρα στο Canon?

Επιχειρηματα κ αναλυση για τις παλαιοτερες ταινιες υπαρχουν παραπανω κ εχουν γραφτει πολλακις… με μια γρηγορη ματια: κλασσικη η αρχικη τριλογια με θεματακια στο τριτο, κακες ταινιες με πολυ δυνατο lore (αλλα κ καποια δυνατα miss) τα prequel, μεχρι εκει καθ το καλυτερο expanded universe οποιουδηποτε αλλου κινηματογραφικου saga με παιχνιδια, σειρες κ βιβλια/κομιξ… και μια νεα εποχη Disney που πουλαει μονο φτηνη νοσταλγια κ τιποτα καινουριο, με απειροελαχιστα καλα σημεια

Δε συμφωνεις; Με γεια σου με χαρα σου… συμφωνεις; Κ παλι το ιδιο

Μην κανεις ομως τον πιθηκο

Κουραστηκες ομως κ παρεδωσες πνευμα, carry on στα υπολοιπα αγαπητα σου topic να συνεχισεις το «εργο» σου…

Όπως είπα, συνέχισε τα παραληρήματα σου, προσφέρουν διασκέδαση. Και μην ξεχάσεις τις προσβολές στο επόμενο σου ποστ, λογικά πιστεύεις ότι με αγγίζουν. Και όλα αυτά χωρίς να έχω γράψει τίποτα για τις ταινίες, για wiki, κτλ, απλά μάλλον έγινε τρελό trigger επειδή γράψαμε ότι αφηνιασες (understatement πλέον)

1 Like