Steven Adler vs Matt Sorum

Ποιον απο τους δυο θα προτιμουσατε σε ενδεχομενο reunion…??? εγω με αντλερ με χιλια!!

Απανταω για μενα και τον bluezlick. ΚΑΝΕΝΑ.

xm…sorum dioti exei megalyterh parousia sto xwro…

  1. Ο Matt Sorum γράφεται Matt και όχι Μat! [-X

  2. Για να ισχύει ο όρος “reunion” πρέπει να είναι ο original drummer, άρα δεν υπάρχει καν ερώτηση! :wink:

  3. Αν ρωτάς ποιόν προτιμώ, o Sorum είναι πιο στιβαρός και σοβαρός, αλλά ο Adler κουβαλάει ακόμα την τρέλα των πρώιμων Guns και τον συμπαθώ γενικώς περισσότερο! 8)

+1:p :lol:

Όντως ο Sorum είναι πολύ ανώτερος αλλά συμφωνώ και εγώ για το ότι ο Adler θα έπρεπε να είναι από πίσω απ’τα drums

Καλά… Αμα γίνει επανένωση θα γίνει σε αρκετά χρόνια…

Θα θελα να δω τον άντλερ στα ντρας αλλά ποσωπικά αμφιβάλλω αν θα ζει έως τότε…

Γενικώς θεωρώ ότι ο Ματτ είναι καλύτερος.

padws ontws o adler einai pio sympa8hs…

Adler

:hippy: :wink:

Ο Sorum είναι καλύτερος, αλλά ο αγαπημένος μου δίσκος Guns(Welcome To The Jungle) είναι με Adler γι`αυτό και τον ψήφισα.

Ο ποιός;;; 8O

Διόρθωσέ το! :wink:

Ωχ… Μποιιοιιιινγκ…#-o :?
Δικιο εχει ο φιλος Πανος… Διορθωσε το…:wink:

sorum. o allos - den tha mporouse na bgalei tour.

Sorry, παρασύρθηκα απο το αγαπημένο μου κομμάτι Guns. Πάντως το Αppetite For Destruction είναι έτσι κι αλλιώς ο αγαπημένος μου Guns δίσκος, γιατί έχει πάμπολλες άλλες κομματάρες (Ιts So Easy, Paradise City, Sweet Child OMine κλπ). Όποιος βιάζεται σκοντάφτει, όπως λέει και ο σοφός λαός…:lol:

Steven Adler…

Γιατι θεωρειτο ο sorum τοσο καλος ,? νομιζω πως ειναι υπερτιμημενος, οχι πως ο adler ειναι τπτ το ιδιαιτερο αλλα αν καποτε γινει ενα reunion για να ειναι 100% γνησιο κ original θα πρεπει να γινει με adler. Ο adler πιστευω ειχε πιο πολυ παθος κ πορωνοτανε πιο πολυ ενω ο Sorum ηταν καπως παθητικος…λεω εγω.:-s :-k

[SIZE=“3”]Adler+Speedball forever[/SIZE]

[FONT=“Arial Black”][CENTER]Steven Adler[/CENTER][/FONT]

Adler me xilia!!!o anthrwpos mporei na efyge apo tous guns epeidh htan trela mastourhs kai den mporouse na hxografhsei alla apo texnikh poly kalyteros apo matt!!!