STEVEN WILSON @ Badminton Theater 5/5/2016

Απίστευτο live όντως!ο χωρος παρά τις ενστασεις του ίδιου κατά τη γνώμη μου ήταν ο ιδανικός!Το περιεργο ηταν πως ,ενω το raven ειναι πολυ πιο κοντα στα γουστα μου , η live αποδοση του Hands στο συνολο του το απογειωσε και του εδωσε στο μυαλο μου αλλες διαστασεις.

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 Like

Νομίζω όλοι κατάλαβαν χτες τι σημαίνει να βλέπεις συναυλία ΧΩΡΙΣ τσιγάρο, και ΧΩΡΙΣ να είσα πακτωμένος σαν σαρδελα. Για το λάιβ καθεαυτό δεν θα σχολιάσω τίποτε. Δεν υπάρχουν λόγια.

1 Like

Άλλη φάση το ένα , άλλη το άλλο
Εξυπηρετούν τον ίδιο σκοπό με άλλο τρόπο

Μη τα ισοπεδώνουμε όλα επειδή σας άρεσε τόσο πολύ μία συναυλία ( κάτι για το οποίο σας ζηλεύω )

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά, αφού ζήσαμε και στην Ελλάδα ροκ συναυλία χωρίς τσιγάρο, τι να πω :lol:.

Έχω επιδερμική σχέση με τη μουσική του, όμως βρέθηκα εκεί μέσα και δηλώνω ενθουσιασμένος. Δεν μπορώ να φανταστώ πώς αισθάνεται ένας βαμμένος οπαδός του μετά το χθεσινό.

1 Like

Μαστουρωμενος και καυλωμενος!!

Αναγνώρισε κανείς το κομμάτι που έπαιζε στο διάλειμμα;

Sent from my A0001 using Tapatalk

Τα 'λεγε ο μαηκ μπλακι ότι μόνο με πρέζα θα παλευτεί αυτό το λάηβ και δεν τον ακούγατε~!

1 Like

Aν δεν κάνω λάθος η μπάντα ήταν οι Bohren & the club of gore και ο δίσκος το Black Earth. Για κομμάτι θα σε γελάσω , αφού όλα ίδια είναι :roll:

Για μένα το χθεσινό live ήταν μεγαλειώδες. Δύο μόνο συναυλίες με συγκλόνισαν τόσο πολύ στο παρελθόν (Roger Waters το 2011 και Sonisphere το 2010). Αυτό που παρακολουθήσαμε χθες δεν ήταν μια απλή συναυλία αλλά ένα όνειρο.

1 Like

Ο τύπος ειναι μεγαλειώδης καλλιτέχνης . Η ιστορία πάντα θα αναφέρεται και σε αυτόν ξεχωριστά αλλά και στα έργα του . Τυχεροί που τον ακούμε τόσα χρόνια

1 Like

το αυτό. ειδικά το πρώτο μέρος που έπαιξε όλο τον τελευταίο δίσκο ήταν καθηλωτικό.

1 Like