Still Crazy

Εχει δει κανεις την συγκεκριμενη ταινια. Κατα την αποψη μου ειναι καλυτερη κι απο το ROCK STAR

Καινούργια είναι? :twisted:

ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ , ΕΧΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ CLUB ?

Δεν ειναι καινουργια… Κι εγω σε DVD το ειδα… Και καλα rock φαση των 70’ς…

Θα σου προτεινω και μια αλλη το " ALMOST FAMOUS " , εσενα θα σου αρεσει .

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ. ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΛΚΣ ΡΕΕΕΕ

Το " Spinal Tap" ?

Κι ομως δεν την εχω δει…

το "wayne’s world " ?
to “singles” ?

Λοιπον η ταινια ειναι του 1998 (ΧΜΜΜΜΜ)
και παιζουν:

STEPHEN REA
BILLY CONNOLLY
JIMMY NAIL
TIMOTHY SPALL
BILLNIGHTY
JULLIETAUBREY
BRUCE ROBINSON

Πολυ καλη ταινια που εχει ως θεμα το reunion ενoς μεγαλου 70’ς συγκροτηματος που λιγο πριν περασει στο πανθεον των αθανατων σταθηκε ατυχη…

Το τραγουδι The flame still burns ειναι μαματο…

Το Spinal Tap δεν μπορω να το βρω πουθενα

Η ταινία “Spinal Tap” υπάρχει στο DC++ αλλά δε μπορώ να τη κατεβάσω με αυτή τη ταχύτητα :frowning:

Υπάρχει και σε καλή τιμή: http://www.play.com/play247.asp?pa=srmr&page=title&r=R2&title=2074

ή αν θες στο γράφω σε 2 DVD

Εμενα φιλε Τελη δεν μου ειπε και πολλα,ψιλοχαλια ηταν.Μου αρεσε ο τραγουδιστης,που ηταν λιγο σακατης,και προσπαθουσε να κανει αυτα που εικανε στη σκηνη μικρος :smiley:
Αλλα σε καμμια περιπτωση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ROCK STAR.Δεν ξερω τι εχω παθει με αυτη τη ταινια,εχω συνδεθει ψυχολογικα μαλλον,γιατι μ’αρεσε απιστευτα.Η καθε σκηνη περναει απολαυστικα.Εχει και ενα γαματο καστινγκ,που ταιριαζει τελεια με τις αναγκες της ταινια.Εγω τη πηρα για να δω την Ανιστον(αλλο κολλημα μ’αυτη :wink: ),και μου βγηκε μια απο τις αγαπημενες μου ταινιες.

Aπο τις αγαπημενες μου.Πολυ πλακα και ωραιο concept.Εχω και το Soundtrack.

stargazer_adonis Ευχαριστώ που προσφέρεσαι να το γράψεις,αλλά εγώ Θεσσαλονίκη κι εσύ Αθήνα…Οπότε γάμησε το :lol: :lol: :roll: .Κάπου θα τη βρω 8)