Stoner / Heavy / Space / Doom @ LaCandela (Δάφνη)

Κάθε Τρίτη στο Rock bar La Candela, Alkminis 8, Αλκμήνης 8 ,Δάφνη
(κοντά στο μετρό, σε στενό κάθετο στην βουλιαγμένης και στην ηλιουπόλεως, απέναντι από γυμναστική ακαδημία)

KYUSS,SOUNDGARDEN,MONSTER MAGNET,SPIRITUAL BEGGARS, DOWN,HERMANO,SLEEP,TOOL,ALICE IN CHAINS,JAMES BROWN,JIMI HENDRIX,MILLI VANILLI, AC-DC kai alles oraies mpantes…BEE THERE!

Ξέρω ήδη ότι είστε αρκετοί από το φόρουμ που ακούτε τέτοιες <<καμμένες>> μουσικές, οπότε σας περιμένω 8)

εχω ερθει χαλαρα mister με το που βρεθουν διαθεσιμες φατσες. θα πεσει παραγγελια ‘‘black woman’’ απο unida οποτε ειναι ευκαιρο και βολευει.

αν και θα πεσει κομματι ουτως ή αλλως, το θεωρω δεδομενο…

[B][FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]…Αρκεί να παίξεις το “Rasputin” από Turisas 8O 8O 8O

Doomed to be Stoned ρεεεεεεεεεεεεεεε![/SIZE][/FONT][/B]

Unida θα λιώσουμε, turisas :-s

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Άμα το παίξεις όλο…[/SIZE][/FONT]

σωωωωστοοος…

ωραιος ο νεος, αλλα μην ξεχναμε και τον παλιο…

all is forgiven μαστορα. στα αγαπημενα μ’ κομματια χαλαροτατα…

Ναι αλλά εγώ αγαπητοί μου φίλοι δεν έχω το καινούργιο Witchcraft.Θα το φέρετε φανταστικοί συντάκτες ε ε ε?

Αυτήν την Τρίτη 16 Οκτωβρίου αφιέρωμα στους τρισμέγιστους Hellacopters στο ροκ bar La Candela στην Δάφνη. Ride on 8)

Σήμερα στο Candella θα ακούσετε μπάντες όπως οι hermano,down,monster magnet,clutch, fu manchu, orange goblin, hangnail, sleep , electric wizard, Kyuss, 35007,Yob, Hawkwind…Cheers8)

AAAAAAAAAAAAAAa electric wizard!!!yeahhhhhhhhhhhhhhhhhh

για να καταλαβω, που κατεβαινεις με το metro γι’αυτο το μαγαζι?

Κατεβαίνεις στο μετρό της Δάφνης. Παίρνεις την βουλιαγμένης με τα πόδια(προς αθήνα ε) και συναντάς το στενό Αλκμήνης. Ωρέ θα πέσουνε τσιμέντα σήμερις…

με ψηνεις ασχημα. κακως ανεφερες down και yob. thou shalt pay.

Απλά αναφέρω πως ακούστηκε στα καπάκια το Jerusalem από Sleep και Funerapolis από Electric Wizard. Ήμουν στο τσακ να βάλω και 17λεπτο om αλλά θα θρηνούσαμε θύματα…

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Την επόμενη Τρίτη να το βάλεις παλιοταλιμπάν που θα σκάσω μύτη :smiley: [/SIZE][/FONT]

Την επόμενη Τρίτη θα κάνουμε αφιέρωμα στον Garcia 8) . εννοείται θα βάλουμε και ομ να γουστάρουμε. Πάμε λίγο…

Αύριο Τρίτη στο ροκ μπαρ Candela θα λιώσουμε στον Garcia ακούγοντας Kyuss, Slo-Burn, Unida, Hermano έτσι για να προετοιμαστούμε για το live…

Λοιπόν σήμερα το αφιέρωμα στον Garcia( Hermano,Kyuss, Slo-burn, Unida). Επίσης θα σας αποκαλύψουμε και το ποια μπάντα θα είναι support στην επικείμενη συναυλία των Hermano…8)

Για πάμε λίγο 8) Σήμερα , όπως και κάθε τρίτη, heavy stoner doom space rock n roll για να γουστάρουμε.

Σήμερα λέμε να ψυχεδελιάσουμε. Άρα ετοιμαστείτε για hawkwind, monster magnet, acid mother’s temple,om και λοιπές καμμένες μπάντες.Φυσικά δεν θα λείψουν και οι down, orange goblin,clutch, hermano, kyuss για να μην ξεχνιόμαστε. Cheers8)