Αγόριαstonilio

Το νέο group του κιθαρίστα Socos (Socos and the live project band, Εγγονόπουλος/Πουλικάκος/Socos - Η Ύδρα Των Πουλιών)

Η μπάντα αποτελείται απο τον τραγουδιστή και τον μπασίστα των Socos and the live project band και τον drummer των Sacram.

Αυτή τη στιγμή βρίσκεται στη διαδικασία ηχογράφησης του πρώτου δίσκου… ο οποίος έχει σχεδόν ολοκληρωθεί. Αυτό είναι το πρώτο δείγμα. Έπεται και συνέχεια.

nice!

Καλημέρα!
Νέο κομμάτι και video clip από τον επερχόμενο δίσκο μας!! Enjoy! :slight_smile:

ο σόκος είναι μίδας…τραγουδάρες και τα 2
ξέρουμε πότε θα κυκλοφορίσει ολόκληρο;

Γαμω αλλα το ονομα ρε μαγκες το ονομα… :confused:

γιατι τι εχει το ονομα!; μια χαρα σουπεργουαου και παπαρια να λιαζονται.
εγω θα σας τα ψαλω μουσικα, ενω τα κλιπς ειναι καλα (ειδικα το δευτερο) κι εχοντας συνηθισει μονο εμπνευση απ’ την γκριζα κυρια(δεν ξερω αν εχει και το κυριο λογο στις συνθεσεις) θεωρω οτι μονο η κορυφωση του παρανοϊκα μου κανει μεχρι στιγμης. καταταλλα οι στιχοι ακουμπανε ηλιο!

η μίξη με το greeklish με χαλάει γάμα τα, ούτε την έχω πιάσει, ούτε μου κάνει, 1000 φορές μόνο ελληνικά

Καλησπέρα!

Η ηχογράφηση και το μεγαλύτερο μέρος της μίξης έχουν ολοκληρωθεί.

Ολοκληρώνεται η μίξη… γίνεται mastering… κόβεται σε βινύλιο… και σίγουρα μέσα στο 2014 κυκλοφορεί! :smiley:

Καλημέρα!!

Νέο κομμάτι και video clip!!

νέο τραγούδι 10 μέρες πριν την κυκλοφορία που όσοι ήταν στο λάιβ θα το θυμούνται σίγουρα
γενικά φαίνεται πως θα χει πολλά γκάζια το άλμπουμ

πέρα από τζιάρο και σόκο που τους ξέρουμε καλά, ακούγεται πάρα πολύ δεμένο και το rhythm σέσιο και δε δρα συμπληρωματικά

(είμαι στο 6ο repeat)

Ο δίσκος κυκλοφόρησε! Ακούστε τον και κατεβάστε τον δωρεάν από εδώ:

Νέο video clip:

http://www.youtube.com/watch?v=tUilxHcXK6c

Ξέρουμε αν θα κυκλοφορήσει σε βινύλιο;

Εκτός απροόπτου θα κυκλοφορήσει σε διπλό βινύλιο μέσα στο 2015. :smiley:

Νέο single με νέο video clip απο τα αγόριαstonilio!!

Αναδημοσίευση από το facebook της μπάντας:

Breaking News!!
Τα αγόριαstonlio ξεκινούν συνεργασία με την B-otherside records.
Έτσι, το album Panaroika-Παρανόικα, θα κυκλοφορήσει σε βινύλιο.
Η ημερομηνία της κυκλοφορίας θα ανακοινωθεί λίαν συντόμως!!!