Stranger Things

Μολις ειδα το τρεηλερ.

ΕΠΟΣ ολα

  • Μουσικη Journey, δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο, απλα
  • Επιτελους main villain με καποιο sentience κι οχι απλα τερατα
  • Μπαινουμε πιο βαθια στα 80ς και σκανε οι χαιτες παντου
  • origin footage για την 11, οτι πρεπει
  • κιθαριστας με σολιδι σε ασχετη φαση καπου στα σκοταδια? Ναι.
  • Lucas με μαλλι Fresh Prince? Ναι.

Καπου στο τρεηλερ εγραψε Every Ending Has a Beginning, και ξενερωνω στην ιδεα οτι θα ειναι η τελευταια σεζον, αλλα καποτε πρεπει να τελειωσει φανταζομαι. Παντως η ιστορια εχει ψωμι και για αλλες σεζον, ειδικα αν θελουν να μας απαντησουν σε αυτην την σεζον ενα σκασμο πραγματα για την προελευση του upside down και των δαιμονων/τερατων, που απο οτι φαινεται θα γινει.

4 Likes

*προτελευταία. Η τελευταία θα βγει τέλη του 23 λογικά

1 Like

Νομίζω πως φέτος είναι η τελευταία που θα βγει σε δύο δόσεις (Μάιος - Ιούλιος)

1 Like

Θα βγει και 5η σίγουρα :wink:

1 Like

Τα πρωτα 8 λεπτα της σεζον, αν δεν το καταλαβατε απο τον τιτλο που λεει “τα πρωτα 8 λεπτα”

4 Likes

7 επεισόδια τελικά θα δούμε τελικά την άλλη Παρασκευή και τα 2 που μένουν τον Ιούλιο. Σημείωση: Τα τελευταία 2 θα είναι μαζί 4 ώρες. Stranger release :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αυτο σημαινει οτι θα ειναι κατι σαν κινηματογραφικο event, δε θα εκπλαγω κιολας αν τα παιξουν και στον κινηματογραφο, σε περιπτωση που παει καλα σε streaming views.

3 Likes

Γάμησε το vol 1 της 4ης σαιζόν

5 Likes

Ποτε προλαβες γαμω το σπιτι.

Εγω εννοειται δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο, απο χθες η φαση ειναι Star Wars binge.

1 Like

Ξυπνησα σημερα χαλαρος και τα πηρα σερι. Τωρα εχει τα 2 Κενομπι και οτι προλαβω απο revenge of the sith μεχρι τους heat

1 Like

Ειμαι ηδη 2 επεισοδια μεσα. Μεχρι στιγμης
παει καρφι για κορυφαια σεζον της σειρας.
Απο τους καινουργιους χαρακτηρες ολα τα λεφτα ο Εντι.

4 Likes

-Can you pass me the olive oil?
-It’s wine

Ταυτιστείτε ελεύθερα.

6 Likes

Η αγαπημένη μου κόμικ ριλίφ σκηνή

1 Like

Εξαιρετική η σεζόν αν και κάθε φορά που έδειχνε την 11 στο ίδρυμα μετά από Ρωσία & Χόκινς, έπλεκα για κάνα 5λεπτο.

5 Likes

Εξαιρετική η σεζόν.Νομίζω ήταν λίγο πολύ ξεκάθαρο το τέλμα της τρίτης, οπότε κάπου λογικά έψαχναν να βάλουν νέα στοιχεία μέσα. Αυτό που δίνει μια ξεχωριστή φρεσκάδα είναι η horror κατεύθυνση που πήραν.

Υπάρχουν και τα κλασσικά αγαπημένα χαρακτηριστικά της σειράς, το teen drama, οι αμερικανίλες με τα σχολεία και τις ομάδες τους, η αστεία οπτική των Αμερικανών για την Ρωσία και τον κομμουνισμό των 80ς κλπ.Γενικά μιλάμε για πολύ ευχάριστη παρακολούθηση φέτος.

5 Likes

όπου να ναι θα διαβάσουμε ποστ που θα κράζουν το παίξιμο των παιδιών και το πόσο βιαστικά γυρίστηκε η 4η σεζόν

σορρυ δεν άντεξα

1 Like

Ε αν δεν παίζουν όντως άσχημα και δεν γυρίστηκε βιαστικά δε νομίζω να τα διαβάσουμε.Επίσης είναι λίγο unfair να υπάρχει μία (1) διαφορετική άποψη σε άλλο τόπικ, και αμέσως να πέφτουν μπηχτές.Αν είναι να λέμε όλοι τα ίδια.

Φοβερη η 4η σεζον.
Ισαξια της πρώτης.

Δεν περιμενα να τα εξηγησει ολα στο τέλος.
Παμε για επικο φινάλε.

Έχω δει τα πρώτα 2 επεισόδιο και ήταν απλά άψογα και τα δύο. Συγκινούμαι για τα παιδιά. Λες και τα έχουμε μεγαλώσει εμείς είναι πλέον, εξαιρετικό character development.

2 Likes

Πολύ καλες και οι δύο προσθήκες.
Και ο χεβιμεταλάς αλλα και ο χασικλής :stuck_out_tongue:

1 Like