Suicidal Tendencies

και ενα χριστουγενιατικο τοπικ για τους τυπαδες (εκανα search ε:roll: ).

τρομερη μπανταρα αν και ηθελα να παω στη συναυλια τους περυσι , αλλα δεν τα καταφερα τελικα .:wink:

τεσπα για πειτε γνωμες…

You cant bring me down,lovely,alone,i saw your mummy,how will i laugh tomorrow,pledge for allegiance…Oι Suicidal Tendencies είναι πολυ απλα από τις πιο true μπάντες του χώρου και το απέδειξαν στο αξεχαστο και αλησμόνητο live του Mαιου…Αll hail Suicidal Tendencies…

Τελικά είμαστε λίγοι…

Τους εχω ακουσει και εγω ελεω ενος φιλου πορωμενου με δαυτους…Ενταξει καλοι ειναι,μου αρεσαν αρκετα και δεν θα μετανιωνα αν πηγαινα το Μαιο στη συναυλια τους…Οχι παντως απο τις αγαπημενες μου μπαντες…Απλα καλοι…!!

Περσυι ειχα πορωθει με δαυτους ακουγοντας το '‘revolution…’'Εχει κομματαρες μεσα…Και στιχαρες χεχε8) …Μετα πηρα το the art of rebellion που ο τυπας στο μετροπολις που συζηταμε με ειχε πρηξει οτι ηταν το καλυτερο τους…Εμενα δεν μ αρεσε προσωπικα…Το αλλο ειχε μεσα θρας χαρντκορ κλασικα σολακια…ηταν θεεικο…αυτο δν μ αρεσε ηταν πολυ χαλαρο…τελος παντων στο λαιβ τους ηθελα να παω αλαλ επσε μεσα σε πανελληνιες(οπως και trouble ‘‘thin lizzy’’) και μετα τους παρατησα και δεν ακουσα αλλα αλμπυμς τους…

Μόνο αυτό έχω ακούσει, το οποίο τα σπάει… Αλλά μετά από αυτό, μαύρα μεσάνυχτα:lol:

εεεεεεεεεεεε οχι και λιγοι…δεν θυμασαι τι εγινε στην συναυλια τους;;;;:wink: :wink: :wink:

Τεραστια μπαντα.Lights Camera Revolution,Join The Army,Freedumb και δε συμμαζευεται.Εγω τους εμαθα το 2000 απο το Tony Hawk’s που επαιζε τη κομματαρα Cyco Vision.Το περσινο τους live ηταν απο τα καλυτερα του 2007,απλα απιστευτοι(ημουν κι εγω και μαλιστα ο ιδιος ο Muir μ’ανεβασε στη σκηνη με καμια σαρανταρια ακομα ατομα και εγινε της μουρλης).Θεος και ο μπασιστας τους με τη μπλουζα(και το τατουαζ οπως ειδα αργοτερα)Thundercats.

Eίναι απίστευτη μπάντα.

Το αρτ οφ ρεμπέλιον που ειπώθηκε πιο πάνω, είναι πιθανότατα το χειρότερο τους, μην τον ξαναακούσεις αυτόν στο μετρόπολις :stuck_out_tongue:

Το πρώτο, μαζί με join the army και how will i laugh, τα λιώνω. Δεν γίνεται να μείνεις ασυγκίνητος.

κορυφαιο group και απο μουσικης αποψης αλλα και απο πλευρας παρουσιας, στυλ και νοοτροπιας.

δισκαρες ολα τα Lps τους… ενδεχομενως ξεχωριζουν τα lights camera revolution, art of rebellion, suicidal for life, join the army και φυσικα το ομωνυμο.