Sum 41 Vs Blink 182

μια επικη κοντρα προσφορα απο τον squall

Sum 41.Τους Blink ωρες ωρες τους βαριεμαι,και η Βερα Λαμπρου ειναι respect.

Χαζοαμερικανιιές στυλ Γυμνασιο Ντεγκράσι…Βερα Λαμπρου λοιπόν…(και σερνει και καράβι…):lol:

σεβαστη η αποψη σου.αληθεια τι ειναι το γυμνασιο ντεγκρασι?

Sum 41, το τελευταιο αλμπουμ σπερνει, αν και δεν το’χει χαμπαριασει κανεις.

Και ο Ντελονγκης ναουμ των Μπλινκ ειναι καριολακος. Αυτο.

πς, ο Τραβις ειναι πλεον καλα και πιανει τη ντραμς σε λιγο. +44 φτγ

blink πολύ καλύτερα τραγουδάκια, χαζοαμερικανάκια και το γνωρίζουν και το χαίρονται οι άλλοι ποτέ δεν μου αρέσαν με εξαίρεση κανά δυο τραγούδια…

γαμω το χριστο σας οσοι ακουτε πσεφτοpunk…

επισης gabba gabba hey…ζωα

λωλ, αληθεια, δε θελω να το ξεθαψω, αλλα το σερτς μονο αυτο μουβγαλε για Sum41, οποτε, μιας που ειμαι τετοιος, το χωνω δωπερα.

Νεο κομματακι, που τωρα χαμπαριασα δηλαδη, και πολυ μαρεσει, αληθεια.

Sum41 - Scumfuck

εχει ενα badreligionικο meets Mychemicalromance βαημπ, πολυ γουστερνω, παω νακουσω τσακ.

Θα συμφωνήσω με ks9.

Πάντοτε τα κομμάτια των blink182 μ’ άρεσαν περισσότερο από των sum41 και γενικά μ’ αρεσαν ρε παιδι μου. Adam’s song είναι απίστευτο. Το παιζα και με μια μπάντα που’ χα παλια :oops:

+To ότι έχουν τον Barker τον Θεούλη

+Το ότι φέτος είδα τους Sum41. Eτυχε να παίζουν με άλλα ονόματα που θελα να δω, και τους παρακολουθησα ολοκληρους. Όλο μαλακιες έκαναν στο λαιβ, (του τύπου οι απο κει καντε αυτο, οι απο’ δω εκεινο, τωρα ολοι μαζι!!!) και μου επριζαν τον πουτσο. Ασε που ειχαν περισσοτερο κοσμο απο bad religion, pennywise, afi. Elllleeeeeeeoooorrrrrrr

Blink 182 και ναι το Adams song έχει περάσει στα καλύτερα τραγούδια της προηγούμενης δεκαετίας (2000 δεν βγήκε;). ΟΚ και οι δυο έχουν ωραία τραγούδια πάντως.

Sum 41 άκουγα αρκετά πιο παλιά.
Πολύ μου άρεσαν 8)

Βέρα Λάμπρου hands down. 1000 φορές αυτή, παρά οι μπαντούλες που δημιούργησαν το American Pie Rock και χαίρονται γι’ αυτό.

καθυστερημενοι, το θρεντ για τους μποιφφυ το κανω μπαμπ καθε διμηνο, και τουτο το πιασατε απο τα μουστακια.

Blink 182 for sure.
Ηταν το πρώτο ροκ που άκουσα στην 6η διμοτικού.Πριν απο αυτό καλύτερα μήν σας πώ τι άκουγα.
Και μέχρι και τώρα παίζω και ακούω blink,και box-car racer και +44 που χωρίστικαν σε 2 μπάντες.
Επίσης ο Travis Barker είναι ο δεύτερος αγαπημένος μου drummer.

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΕΡΑ ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ??

blink 182 μιας και ειναι το πρωτο αγαπημενο μου συγκροτημα μαζι με offspring. εχω 4 αυθεντικα τους κιολας! και τα 3 καλα τους αλμπουμ γαμανε ασχημα! νταξει πια δεν τους ευχαριστιεμαι οπως παλια αλλα τα adams song, whats my age again, all the small things, man overboard, stockholm syndrome ακομη τα λατρευω…

απο τις μπαντες που δεν αξιζει να διαβασεις ουτε μια λεξη στιχων βεβαια…

sum 41 ειχα ακουσει και αγορασει μονο αυτο που τους εκανε διασημους, που εχει και το in to deep και θυμαμαι οτι ειδικα τα 5-6 πρωτα κομματια του ηταν τρομερα και γενικοτερα ηταν πολυ καλο αλλα ποτε δεν εντρυφησα παραπανω…