Summer Festivals 2009

και zz top στο donnington!!

[SIZE=“6”]φερτε τους και εδω ρεεεεεεεεεεεεεεε!!![/SIZE]

+Oasis, Kings of Leon, Bloc Party, Mastodon κ.ά.
Από βδομάδα βγάζω εισιτήρια

Kαι Franz Ferdinand, Amy MacDonald, Elbow

Αυτό πραγματικά θα ήθελα να το δω…

Εγώ το σκέφτομαι ρε γαμώτο γιατί Killers, Bloc, Mastodon, Metallica, Placebo έχω δει και για τους υπόλοιπους δεν πεθαίνω… :-k

Camping θα πας;

Όχι, θα μείνω Βρυξέλλες. Ένας θείος μου πήγε πέρυσι (και θα πάει και φέτος) και είπε ότι είναι κοντά. Εν το μεταξύ με το εισιτήριο για όλες τις μέρες συμπεριλαμβάνονται και τρένα κλπ. Εγώ μόνο Placebo έχω δει, οπότε είναι καλή ευκαιρία…

Δεν με χαλαει καθολου αυτο, αλλα 2-3 ονοματα θελω και το ψησα

Συμπεριλαμβάνονται, ναι, αλλά υπάρχουν κάποια προβλήματα.
Θα το αναλύσω αργότερα ή αύριο γιατί την κάνω…

Kαι εγώ.
White Lies, Last Shadow Puppets, MGMT…

α γεια σου :smiley:

[SIZE=“4”]NAI[/SIZE]

Πηρα εισητηριο για DOWNLOAD FESTIVAL και ειδα ανακοινωσαν και ZZTOP,MANSON K KILLSWITCH ENGAGE!!!

αυτα ειναι!!!:D:yahoo::bounce::bleh:

Ναι ναι ομορφες ανακοινωσεις και Αγγλια…

Εσυ δεν θα επαιρνες για Γκρασποπ…?? :stuck_out_tongue:

Α και Guano Apes στο Nova Rock…

Που λες, όντως περιλαμβάνονται λεωφορεία από το Leuven προς το φεστιβάλ και πίσω, καθώς και τρένα Bruxelles - Leuven και πίσω. Το θέμα είναι πως το τελευταίο τρένο από Leuven προς Βρυξέλλες είναι στις 00:30 απ’ όσο θυμάμαι (μπορεί και στις 00:00) και σκέψου πως οι headliners τελειώνουν κατά τη 01:30. Οπότε ή χάνεις τους headliners ή κοιμάσαι κάπου στο δρόμο…

Γενικά ψάξ’ το λίγο παραπάνω πριν κλείσεις…

Καλώς, σίγουρα θα ρώταγα περισσότερα μέσα στο Σαββατοκύριακο ούτως ή άλλως. Στο Leuven λέει να μείνεις? Όχι ότι και οι Βρυξέλλες με είχαν τρελάνει βέβαια.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες πάντως :slight_smile:

Τπτ ιδιαίτερο ως πόλη, αλλά δεν πας για τουρισμό έτσι κι αλλιώς… Το πολύ-πολύ κλείσε να μείνεις Leuven (αν βρεις) και βάλε και δυο μέρες extra στις Βρυξέλλες.

ανανεωση για nova rock το οποιο και θα επισκεφτω…:slight_smile:

hahaha α ρε κορνελ! Μεχρι και οι φανζ των λιμπ μπιζκιτ θα σε μπουκαλιασουν

Νοva rock=εγγυηση…:wink::slight_smile:

Xalara. Les na paiksei kai kanena e e e (aka Timberland)?

Opoios tyxeros tha ksigithei Download Festival tha prostethoun apo oso ksero oi Journey - Tesla.

Στο Knebworth το οποιο θα επισκεφτουν και ατομα απ την παρεα εκλεισαν

Metallica
Lamb Of God
Mastodon

α και οι Linkin Park νομιζω την αλλη μερα για οποιον δινει ενα σκατο…:stuck_out_tongue:

Mακαρι να στεριωσει αυτο το αναθεματισμενο το φεστιβαλ. Ειναι και σε πολυ βολικη τοποθεσια και μ’αρεσει και η νοοτροπια του του “λιγα συγκροτηματα και καλα”.