Summer of 2004 concerts: Which one? (Only One!)

Σενάριο:

Για κάποιο λόγο φέτος το καλοκαίρι έχετε την δυνατότητα να δείτε ΜΟΝΟ 1 ΣΥΝΑΥΛΙΑ (Δεν έχει σημασία ο λόγος, ας πούμε ότι είσαι στον Κορυδαλλό και σου επιτρέπουν νά βγεις με άδεια μόνο 1 μέρα ή σε ληστέψανε και το μόνο ποσό που έχεις κρυμμένο στον κουμπαρά είναι 40?).

Σε ποιά συναυλία θα διάλεγες να πας?

Εδώ σας θέλω!!

Με βαριά καρδια επιλέγω την δεύτερη μέρα του Open Air… :evil:

1η μέρα Open Air, λόγω συνολικού “βάρους” ονομάτων…

ego leo scorpions epidi to kalokeri [28 maiou], erxode KYPRO!!! :stuck_out_tongue:
proti sinavlia a3ias pou 8a xo tin timi na pao! :stuck_out_tongue:
…episis kati akougete ke gia deep purple na `rxode kypro!!!

Ψήφισα 3η μέρα rockwave.
Το Open Air πολύ καλό, αλλά δεν είμαι του τόσο “άγριου”.
Επίσης Iggy Pop και Scorpions λένε υπερβολικά, αλλά όπως και να το κάνεις άλλο το 1 συγκρότημα και άλλο τα 3-4 που είναι στο festival.

Εγώ ψήφισα Judas Priest δηλαδή την 3η μέρα του Rockwave 20/06/04

Ήταν δύσκολη απόφαση αλλά στο κάτω-κάτω εγώ έφτιαξα το Poll, έπρεπε να καταθέσω προτίμηση οπωσδήποτε!

Η didi music για άλλη μια φορά μας άφησε με την ελπίδα οπότε δεν δίνω φράγκα για να δω Priest αν ο Halford νομίζει ότι έχουμε ξεχάσει τις δηλώσεις του που έβριζε όλους τους μεταλλάδες είναι πολύ γελασμένος ρε τι κάνουν τα λεφτά στον άνθρωπο!!!
Οπότε η ψήφος πάει στον ένα και μοναδικό LΕΜΜΥ!!!

dhladh kirie sabbarth an erxotan o ozzy tha thimosastan dhlwseis ths sharon h skhnes apto reality tou mtv kai den tha ton eblepate live?den mas ta lete kala kirie sintakth tou rocking.gr.edw eiste ligo uperopths mou fainetai
egw psifizw dagwto athens open air afenos epeidh h didi 2 xronia mas fouskwne ta muala kai afeterou logw lemmy :slight_smile: