Sunways

Πολλοί φαντάζομαι ότι γνωρίζετε τα λεωφορεία της sunways που πάνε στη Μαλακάσα στο Terra Vipe. Ξέρει κανείς τι έγινε με τη συγκεκριμένη εταιρεία; Φούνταρε; Βγάλαμε εισιτήρια για να πάμε στη Μαλακάσα. Τελικά δεν μας πήγαν γιατί οι συναυλίες ακυρώθηκαν. Πήγαμε από τα γραφεία τους και μας είπαν να πάμε μετά τις 27 Ιουλίου να μας επιστρέψουν τα χρήματά μας. Πήγαμε μετά τις 27 Ιουλίου και το γραφείο είναι κλειστό για ““τεχνικούς λόγους””. Μέσα τίποτα. Μας κοροιδεύουν!!! Ξέρω πολλά άτομα που θέλουν πίσω τα λεφτά τους γιατί πολύ απλά δεν μας παρείχαν τις υπηρεσίες που πληρώσαμε.Που μπορούμε να απευθυνθούμε;

Επειδή έχω και γω γνωστούς που το πάθανε, γνωρίζει κανείς τι μπορεί να γίνει? Το site της εταιρείας δεν ανοίγει, τα γραφεία κλειστά, έκλεισε η εταιρεία? Γνωρίζει κανείς επι του θέματος?

οοοοοοοοοοοοο έχει 2 ολόκληρα ποστ το thread μου :roll: :roll:
bleedin, εσύ που έσωσες τον πρύτανη δεν μπορείς να σώσεις και εμάς :smiley: Τόσο δύσκολο σου είναι να βρεις τι έγινε με τη sunways???

και θέλω να δω πως θα πάτε όσοι δεν έχετε αμάξια το 2010 στους Metallica που θα είναι σίγουρα στη Μαλακάσα

:lol::lol::lol: πες το ψέματα :lol: :lol: :lol:

Pl13 με πιο σκεπτικο ξεθαβεις τοπικ 5 μηνων>??

να κλειδωθει παρακαλω!

εσύ με ποιό σκεπτικό μπαίνεις σε θρεντ που έχω απαντήσει μόνο εγώ και δυο γυναίκες και διαταράσσεις την ηρεμία του διαδικτυακού χαρεμιού μου? :x

Moynodoulos alert

ειδικά εσένα σε βλέπω να πηγαίνεις Μαλακάσα με το ΠΕΖΟ 2

Πουλμαν θα βάλουνε, με άλλη εταιρεία πιστεύω.

πφ… κι άλλος μαντράχαλος. [-X
Μόνο ο Αραφάτ με νιώθει τελικά.

Άσε bleedin, κανείς δεν σε καταλαβαίνει [-X[-X[-X τι να τους κάνεις τους εχθρούς με τέτοιους φίλους

γράψτε και τίποτα σοβαρό όμως, γιατί το πρώτο ποστ μου ήταν κατάθεση ψυχής και θα είναι κρίμα να το κλειδώσουν

μιλήστε ρε
τι θα πω στους γνωστούς μου :frowning: