Super Dynamic Sale στο Rock & Roll Circus 5 και 6 Μαρτίου

Super Dynamic Sale στο Rock & Roll Circus 5 και 6 Μαρτίου

Το Rock & Roll Circus γιορτάζει τα 10 γενέθλιά του με το ετήσιο Super Dynamic Sale. Το πρώτο Παρασκευοσάββατο του Μαρτίου, στις 5 και 6 Μαρτίου, όλα τα καινούρια και όλα τα μεταχειρισμένα (βινύλια και cd) θα έχουν έκπτωση 30% και 50%, αντίστοιχα! Και όχι μόνο αυτό! Δεκάδες cd και δίσκοι θα σας περιμένουν σε τιμές μεταξύ ενός και τριών ευρώ, για να γιορτάσετε μαζί μας την πρώτη μας δεκαετία με μια πρωτοφανή για τα ελληνικά δεδομένα πρακτική που φέτος θα διεξαχθεί για τρίτη συνεχόμενη χρονιά. Όσοι λοιπόν επιθυμούν μια αυθεντική βινυλιακή κόπια της Impulse, ένα afro διαμάντι, μια limited library επανέκδοση, ένα private ψυχεδελικό αριστούργημα ή ένα ολοκαίνουριο box set, ιδού η ευκαιρία. Πλήρως επανδρωμένοι σας περιμένουμε για να σας κάνουμε εμείς το δώρο γενεθλίων μας!

10 Χρόνια Rock & Roll Circus!

Σβήνουμε κεράκια στις 5 και 6 Μαρτίου με το ετήσιο Super Dynamic Sale!

http://rockandrollcircus.wordpress.com/


ROCK & ROLL CIRCUS
Tel: 210 3620144
Address: Sina 21 - T.K. 106 80 - Athens (Exarhia)

ωραια πρωτοβουλια και γαματη αφορμη για μια βολτουλα downtown.

Που πεφτει το μαγαζι? Και τι ωρες ειναι ανοιχτο? Δηλαδη εχει κανονικο ωραριο/Σαββατο πρωι μπορω να περασω μια βολτα?

εβαλα το site για να τα βρεις ολα ανετα

Ωραιος! Ταυτοχρονα μπηκα και σε χαρτη απο google και πας ευκολα βλεπω. Σαββατο πρωι θα το τιμησω λοιπον!

κατεβαινω…

Θα περασω και εγω αυριο το πρωι να δω τι γινεται…:smiley:

τσιμπησα το cd

temple of the dog 2,5 euro

καλη φαση :smiley:

καπου πηρε το ματι μου και αυτο εδω

faith no more - album of the year 1,5 euro 8O

Πηγα και εγω σημερα…Τσιμπησα το joshua tree απο u2.3 ευρω…Γενικα ειχε αρκετα πραγματα…:smiley:

λολ, σφραγισμένα? temple of the dog δισκάρα.

μεταχειρισμενο ηταν αλλα το cd ηταν σαν καινουργιο οποτε δεν το σκεφτηκα καν να μην το παρω

το εβαλα σε νεα θηκη και ειναι like brand new :smiley:

και καυλωσα μιας κ το ειχα σε cdr και το εψαχνα original πολυ καιρο

δισκαρα οντως 8)

οτι καλυτερο εχει βγαλει ο cornell (μαζι με την τριαδα badmotor/superunknown/down upside)