Ποιο super market προτιμάτε για τις αγορές σας?

Και στον Κρονο στην Πατρα,επισης…

:lol:

Απ αυτόν έχω αγοράσει και 5-6 φορές cd-ακια.

Κ εγώ Σκλαβενίτη Ν Χαλκηδόνας θα ψηφίσω

Γενικα ΑΒ Βασιλοπουλος αλλα οι λιχουδιες(και ειδικα οι σοκολατες)του Lidl δεν εχουν αντιπαλο…

Μανωλάκη αστεία αστεία στον πάνω όροφο έχει μεγάλη ποικιλία όχι μόνο σε σιντί αλλα και στα λοιπά είδη
σε καλές τιμές εγώ πάντως ένα στιντί που είχα γυρίσει ανάποδα τον κόσμο να το βρω το βρήκα στο σκλαβενίτη και το βούτηξα αυτοστισμή :stuck_out_tongue:

Έχει και κάτι τέλεια κρουασάν με πραλίνα :smiley: :smiley:

Τι σιντί ρε παιδά ? Εγώ μόνο μια φορά είχα πετύχει χατζηγιάννη στο lidl :stuck_out_tongue:

δεν γινεται…και αυτο γιατι δεν χρησιμοποιοω ποτε εκφρασεις που συμπεριλαμβανουν τις λεξεις ‘‘παιρνω’’ και ‘‘πισω’’ μαζι

Βασιλόπουλος
παντα εκει ψωνιζω γιατι εχει πιο καλα προιοντα

σας δέρνει η μα**ια και μιλατε για Super market ?

Εγω ψωνιζω απο τα carrefour και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Εχουν παρα πολυ καλες τιμες :wink:

εγω εχω κοντα μου carrefour αλλα δεν παω γιατι το βρισκω ακριβο

…My Market στα Ταμπούρια…τα παλιά Μετρό:):!:

Εταιρία έρευνας καταναλωτών ανοιξε αυτό το τόπικ?

Nα αποφεύγεις στα μαγαζιά τους οτιδήποτε φρέσκο/αλλοιώσιμο. Οι συνθήκες στην παραλαβή των προϊόντων και στις αποθήκες τους είναι για να εξαπλωθεί η χολέρα!

Καταλαβα.Για να το λες κατι θα ξερεις παραπανω.Σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια φιλαρακι :slight_smile:

My Market για ειναι διπλα στο σπιτι μου. ετσι και αλλιως τα βασικα ψωνιζω και ειναι πιο φθηνο απο το αλλο κοντινο σουπερ μαρκετ.

οσο για αυτο ισχυει! κλασικα παρτυ στο πανεπιστημιο που εχουν τετοια ποτα και δεν φτανεις ουτε το στο 2ο ποτο!

Το χυμα ροζέ του lidl παντως ειναι αλλο πραμα, 2λιτρο και 1,90 Ε.
Δε μεθας ουτε με 4 λιτρα

Σκλαβενιτη για τα περισοτερα, και επιλεκτικα Lidl ή Γαλαξια για μερικα ειδη. α, φρουτα και λαχανικα απο λαικη, μακραν περισοτερες επιλογες και καλυτερες τιμες 8)

…αυτό ακριβώς:p :slight_smile: :!:

τι μαλακ…