Superhero Movies

https://www.youtube.com/watch?v=YAZnyE-I7dg

:lol2:

:lol::lol::lol:

Τα εσπασε!!!

Αρκετά θετικά τα πρώτα reviews για το deadpool

Sent from my D5803 using Tapatalk

νεα teasers captain america kai xmen

Watchmen μακράν ό,τι καλύτερο έχει κυκλοφορήσει στο είδος. Τώρα, με κάτι thor, iron man, avengers κτλ. γελάει ο κόσμος.

Συμφωνώ, όπως και το Στάλκερ είναι ό, τι καλύτερο έχει κυκλοφορήσει στο χώρο του sci-fi. Γιατί πολλά μας τα 'χουν πρήξει τα τσουτσέκια για κάτι κάζους τύπου Blade Runner, Star Wars, Alien κλπ. Ο ΥΠΑΡΞΙΣΜΟΣ ΣΑΣ ΜΑΤΩΣΕ ΚΑΡΙΟΛΑ.

Εγώ πάντως στο Watchmen είχα γελάσει περισσότερο από ότι στο τελευταίο Thor.

το ξερω οτι παλαιοτερα υπερασπιζομουν λιγο το watchmen στο οτι το σωρς ματεριαλ ειναι τοσο δυνατο ωστε του εδινε ενα μικρο ποντο αξιας

το ξαναειδα προσφατα γτ διαβασα παλι το watchmen σε μια γαματη συλλεκτικη εκδοση που μου φεραν πρεσεντ + τα ενδιαμεσα κειμενακια, στην extended version

και παλι θεωρω οτι βλεπεται αλλα ειναι και μια μαλακια και μιση :stuck_out_tongue:
βλεπεται σε φαση να χαζεψεις τα εφε, λιγο τον Ρορσακ, τα σλοου μοσιον, το μηδαμινο βαθος που του εχει δωσει ο Σναηντερ κτλ

Γνκ σε πουτσοταινιες, αν υπαρχει εστω και ενα glimpse βαθους ή υπονοιας κτι λιγο πιο ουσιαστικου, εγω κολλάω δε πα να δειχνει εκρηξεις 3 ωρες σερι μετα :stuck_out_tongue:

bad movies we love φαση

σιγουρο το βλεπω πιο ευχαριστα απο πχ θορ΄1-2 ή αηρον μαν 1-2-3, οχι ομως απο αβεντζερς ξερωγω, καμια επαφη

Γενικά σε όλες τις ταινίες Snyder την πρώτη φορά λες “οκ μωρέ καλή ήταν” και την άλλη μέρα σχεδόν έχεις ξεχάσει την μισή ταινία. Το Watchmen και μένα την πρώτη φορά μου φάνηκε καλό, όταν έκατσα να δω και την extended ήταν που δεν ήθελα να ξέρω τίποτα για ταινία πλέον. Το ίδιο έχεις συμβεί σε μένα με όλες τις ταινίες του, 300, Dawn of the Dead, Man of Steel (δεν έχω εκείνο το sucker punch). Η καλύτερη του παίζει να είναι εκείνο το animation με τις κουκουβάγιες.

δεν με νοιαζει τι λετε, εγω ηρθα να πω πως αποψε βλεπω Deadpool.

ΑΝΤΕΓΕΙΑ

https://www.youtube.com/watch?v=6pXp7F5VTR8

Ναπατεστοδιαολο! Ηρθατε να μας το τριψετε στη μαπα! Γιεγιεδες!!!

:stuck_out_tongue:

Νέο και τελευταίο trailer για Batman v Superman. Γενικά όλα τα trailer μου φάνηκαν καλά, αυτό ωστόσο είναι ίσως το πρώτο που μου δίνει ελπίδες.

https://www.youtube.com/watch?v=Cle_rKBpZ28

Αρκετές νέες σκηνές αλλά δεν πρέπει να δίνει κανένα τρελό spoiler για την ταινία.

double post για να πω ότι τα 45 πρώτα δευτερόλεπτα του αποπάνω trailer παίζουν στο repeat όλη μέρα (ουσιαστικά η πρώτη σκηνή batman). Έχω εθιστεί κανονικά δεν μπορώ να σταματήσω να το βλέπω.

και μ’αυτο ειδαμε ολη την ταινια ομως ρε συ!! ειπαμε και μενα εχει ψησει ο αφλεκ σαν μπατμαν ετσι οπως φαινεται, αλλα στο προηγουμενο τρειλερ ειδαμε ολο το στορυ

Νομίζω αυτό το trailer ήταν αποτέλεσμα του προηγούμενου που ξενέρωσε αρκετούς. Αν αυτό έβγαινε στην θέση του όλα θα ήταν πολύ καλύτερα. Όπως και να ΄χει εδώ ήταν η πρώτη φορά που δεν μου φάνηκε σαν μια ακόμα ταινία του Zack Synder (τουλάχιστον στην αρχική σκηνή).

ναι σωστα, δεν μοιαζει με βιντεογκεημ :stuck_out_tongue:

λες και βλεπεις πιστα απο το Αρκαμ Ασαηλουμ

λιγα μπλοκμπαστερς τον τελευταιο καιρο φωναζουν τοσο πολυ ‘‘ΠΡΟΙΟΝ’’ απο αυτο

ουτε το 1080 δε θα περιμενω, μολις σκασει screener θα το κατεβασω για κυριακη μεσημερι

Τράβα δες το Ροκι 5 ρε :!: