Superleague 2009-2010

Παίζει να έχεις δίκιο. Μάλλον θα παιχτεί μεταξύ των πάντως η παραμονή.

Την Ξάνθη δεν την έβαλα και πολύ ψηλά. Ο Πανόπουλος δεν θα την αφήσει έτσι πάντως. Ο Ηρακλής ρίσκαρε πάρα πολύ στις μεταγραφές. Αν του βγουν καλώς. Πάντως το διπλό στην Κομοτηνή δε μου λέει τίποτα. Έτσι κι αλλιώς τον Πανθρακικό τον έχω φαβορί για Β’. Ίσως τελικά κερδίσει μια δυο θέσεις από Ξάνθη και Λάρισα ο Ηρακλής αλλά μέχρι εκεί. Πολλά θα φανούν από το τί θα κάνει με τον Άρη.

Ο βάζελος αν δεν επέμβει στο θέμα διαιτησία και κρατήσει τον Τεν Κάτε για αρκετό διάστημα δεν έχει καμμιά ελπίδα. Μάλλον οτιδήποτε και από τα 2 αν κάνει δεν έχει ελπίδα. Το ότι δεν θα έχει ο βάζελος τσουλού δεν θα έχει. Θα έχει όμως Γιουρόπα λιγκ άρα τον ίδιο αριθμό έξτρα παιχνιδιών.

λογικο ειναι.η αεκ πρεπει να κυνηγησει πρωταθλημα δεν ειναι αρης

φετος βλεπω ανετα βαζελο να παιρνει πρωταθλημα
οθτε με σφαιρες λεω εγω

Τελικα θα το παρει ή ουτε με σφαιρες?

δεν εγραψα εγω την πρωτη σειρα.το αντεγραψα για να απαντησω:)

Αυτη τη μαλακια τη σκεφτοσουν ωρα;;; :-k

οχι.Με το που ειδα αρης μου βγηκε αυθορμητα.

Αχαχαχαχαχαχα! Οπαδός του Ηρακλή μπήκε στο γήπεδο πριν την έναρξη του ματς και χαστούκισε τον Σηφάκη!

Και μετά σας φταίει η Αθήνα…

Άσχετο #-o#-o#-o#-o

Αντε παμε ρε ΗΡΑ, πατα τα σκουληκια κατω !!! :metal:

Τι φατσα ειναι αυτη που εχει το παλικαρι???
Δ φανταζομαι να ειστε ολοι ετσι ε? :p:lol:

Μιλανε οι ολυμπιακοι για φατσες ρε…:lol:… Ε οχι…:lol:

Ωραιος ο Σηφακης, το χειριστηκε καλα

Ακουμπησαν μυτη-μυτη… αμα ειχε χτυπησει και κανα βρωμικο πριν ο οπαδος, θα ειχε πεσει ξερος ο Σηφακης:lol:

Ο σεκιουριτας περιμενε να τελειωσει ο οπαδος και μετα να τον απομακρυνει

Για ποιο λογο να διακινδυνευσει εως και τη ζωη του (δεν ξερει τι ρολο βαραει κ εχει αρρωστο βλεμμα ο τυπος) για τις πενταροδεκαρες που παιρνει?

Καλα οι σεκιουριταδες δεν υπαρχουν. Στην πραγματικοτητα ομως δεν υπαρχουν. :lol:
Αντι να τον βουτηξουν κατω αμεσως, καθονταν ηρεμα και ανετα και τον κοιτουσαν περιμενοντας να τελειωσει την κουβεντα του. :lol::lol:#-o#-o

Πολύ καλό το ματς πάντως. Ο Ηρακλής μεσοεπιθετικά ήταν πάρα πολύ καλός. Φαίνεται δουλεμένος πολύ. Πάρα πολύ καλή κυκλοφορία. Αμυντικά πάντως έχει σοβαρά προβλήματα. Σε παιχνίδια που ο αντίπαλος θα έχει την κατοχή θα πάει άσχημα. Ο ´Αρης ήταν καλός στις αντεπιθέσεις. Ο Κάμπορα απίστευτος. Πιστεύω πάντως και την μαλακία πέναλτυ να μην έκανε ο Γκαρσία δεν θα κέρδιζε. Η διαιτησία πολύ καλή εκτός από ένα οφσάιντ που ήταν φοβερή ευκαιρία για τον Ηρακλή

Διαβαζω το ποστ σου και μου εχει πεσει το σαγονι στο πληκτρολογιο και λεω απο μεσα μου:
“Ρε λες να τον εχουμε παρεξηγησει?”
μεχρι που φτανω στην τελευταια προταση και λεω
“μπαααααααα”

:p:lol:

μαλακίες

Ε ναι. Τωρα θα γκρινιαξω για τα κορακια. :evil:
Ειναι το ματς στο 2-2 και βγαινει ο Γιακομπ τετ-α-τετ με τον Σηφακη στο '72 και τον κοβει με οφφσαιντ ο αμπαλος ο εποπτης !!! :x:x:x

Νωρις-νωρις 2 βαθμοι κομμενοι…[-X

Και θα ηταν νικη για πολλα γουστα ετσι οπως εξελιχθηκε το σκορ…