Superleague 2009-2010

Λετ δε ξεφτιλα μπιγκιν…

Ακου αναβολες 2 παιχνιδιων. :lol:

εν τω μεταξυ δε μας χαλασε καθολου σαν παοκ διοτι θα μαστε πανετοιμοι τωρα για το ματς με χερενφεν με επιστροφρες απο τραυματισμους…οσο για το ματς με αεκ απτη μια ο γαυρος θα χει τους παικτες του στο ντερμπι που ειναι κακο για την αεκ,απτην αλλη ομως,η αεκ δε θα χει την κουραση του ντερμπι για την αναμετρηση με βαλσρουη

Το ΟΑΚΑ παντως απ’οτι διαβασα ειναι τιγκα στη σταχτη λογω αερα…

Oλα πιθανα ειναι με τον θειο…:p:lol:

Όλοι βολεύονται από την αναβολή πάντως. Και οι τέσσερις. Η μοναδική κενή ημερομηνία για να γίνουν τα παιχνίδια είναι στις 23 Σεπτεμβρίου (Τετάρτη )και όπως όλα δείχνουν θα οριστικοποιηθεί από την Superleague την Δευτέρα. Αυτό σημαίνει πως η ΑΕΚ μέσα σε τρεις μέρες θα δώσει δύο μεγάλα ντέρμπι αφού το ΑΕΚ-Παναθηναϊκός είναι προγραμματισμένο για τις 26 Σεπτεμβρίου.

Ξεκινημα με ‘‘διπλο’’ για τον ΗΡΑΚΛΗ με δυο γκολαρες απο τον παιχταρα Ντικα !!! :yahoo:

Τι πεταξε το παληκαρι ρε !

Ελα μωρε και φετος τα ιδια θα ειναι.Η μονη περσινη εκπληξη ηταν ο παοκ.

Tα ιδια παντελακη,πρωτος ο οσφπ,θα περασει κ στο τσου λου να αλλα τοσα λεφτα απο εκει,ο παο κλασσικα 2ος,η ΑΕΚ αν καταφερει κουτσα στραβα να παρει την 3η θεση θα παρουσιαστει σαν υπερβαση,κ ο παοκ,ο αρης και οι υπολοιποι να συμπληρωνουν την 6αδα-8αδα.

Aκριβως.Οσο για το κυπελλο η οσφπ η καμια ΑΕΚ,αντε κανς ΠΑΟΚ λεω γω…

Μάλλον η πρώτη αγωνιστική με επαληθεύει. Ίσως έβαλα λίγο ψηλά Λάρισα και Ξάνθη. Ιδίως τη Λάρισα. Μάλλον ο Ηρακλής θα τους ξεπεράσει

μπα διαφωνω για τον αστερα. παιζει τρελο χρημα και δε νομιζω. τον εργοτελη κοβω να παιρνει την κατιουσα.

Επίσης Ξάνθη βλέπω για χαμηλά. Ηρακλή κακώς υποτίμησες, εξαρχής ξεκίνησε με καλές προοπτικές -και πριν το παιχνίδι της πρεμιέρας.

Η ΑΕΚ ήταν για τα άπατα, αλλά απ? ό,τι δείχνουν τα πράγματα θα δυναμωθεί με τις επικείμενες προσθήκες

Ισως…

Βεβαια αν μια αλλη ομαδα ειχε τα χρεη της αεκ (που κι αυτα δημιουργηθηκαν απο αλαζονικες μεταγραφες για πρωταθληματα κι ετσι για να το παιζουμε και δηθεν μετα), τα λεφτα που της τυχαιναν θα κοιτουσε να κλεισει καμια τρυπα.

Αλλα αεκ εισαι και μπορεις να κανεις παντα μεταγραφες. :slight_smile:

iron_aris, turn repeat off.

Μπα. Δε λεει.

Γιατι απο μενα περασαν Αμπελαδες και Μωυσιαδηδες, πηγα β’ εθνικη και εγινα ενα με τα σκατα για να καταφερω 3-4 χρονια μετα το 44 να γινω ανθρωπος.

Αντιθετα η αεκ καθε χρονο εκανε μεταγραφες πρωταθληματος (ισως εξαιρεση η πρωτη χρονια), ενω ξεκινησαμε απο την ιδια αφετηρια.

Και γαμω ε;;;

Τωρα η αεκ ξαναεχει χρεη και ολως τυχαιως θα ξανακανει μεταγραφες.

Ας σταματησει το repeat της ανοχης να το σταματησω και εγω.

για πες μας φέτος πόσα λεφτά κέρδισε και πόσα έδωσε η αεκ σε μεταγραφές.

Λοιπον, πηρε 3 απο τον Κυριακο και δεν ξερω αν πουλησε καποιον αλλο.

Εδωσε απο μια 800αρα χοντρικα για Λεοναρντο και Μακο …πες εσυ ακριβη νουμερα που ξερεις καλυτερα.

Και κανε μια ματια στα εξωφυλλα και πες μου ποσο θα κοστισουν οι 4-5 μεταγραφες που θελετε να κανετε.

Κι επισης μην ξεχνας οτι ειστε μια ομαδα με χρεη …ΞΑΝΑ.

κάτσε να κάνουμε κι άλλες μεταγραφές και το αυζητάμε. προς το παρόν, ας μιλήσουμε με γεγονότα. δε γνωρίζω ακριβή νούμερα, ξέρω ότι πήραμε αρκετά περισσότερα από κυργιάκο και εντίνιο, απ όσα δώσαμε για μάκο κ λεονάρντο όμως. εγώ δε θέλω παίχτες, ας ασχοληθεί με πιτσιρικάδες ο ντούσκο για 2 χρόνια να στρώσει η ομάδα κ μετά βλέπουμε. λες και με τα λεφτά που χει δώσει για να φέρει παίχτες, έγινε τπτ τα προηγούμενα χρόνια…

φετος βλεπω ανετα βαζελο να παιρνει πρωταθλημα

1ον δεν θα εχει υποχρεωσεις σε τσουλου
2ον ο οσφπ θα εχει
3ον ο βαζελος εχει φτιαξει αρκετα καλη επιθεση και εχει αρκετες λυσεις σε μεσαια γραμμη…αμυνα εχει για γελια αλλα τα ματς με τις μικρες ομαδες (στυλ εργοτελη) ας μη γελιομαστε, η επιθεση τα κερδιζει, οπως εκανε ο οσφπ τοσα χρονια
4ον ο οσφπ παιζει να εχει μικροτερο ροστερ απο περσι και ενα προπονητη ‘αμυνα και αγιος ο θεος’…αλλωστε ποσες συνεχομενες χρονιες θα κανει ο γκαλετι παπαδες
5ον αεκ ουτε για αστειο
6ον για παοκ βλεπε αεκ