Superleague 2010/2011

Πριν καμια ωρα στο Πανοραμα, καθομασταν και βλεπαμε γαυρο-αρη σε ενα καφε και βλεπουμε εξω απο ενα περιπτερο κοντα στο ξενοδοχειο Νεφελη, κατι κοκκινοφορεμενους.
Λεμε λες να ειναι τιποτα του Ολυμπιακου; Κατεβαινουμε, παμε εκει και βλεπουμε 5-6 της Κερκυρας, τον Φωτακη να μιλαει μαζι τους και ταυτοχρονα να σκαει με την τζιπαρα και ο Βιολιδης(:-k)…
Ο Φωτακης που τους ξερει(ολοι ελληνες πρεπει να ηταν) της Κερκυρας; Κανανε καμια κοινη θητεια στο Αιγαλεω; :-k

μονο ο μακρης ισως ειχε παιξει στο αιγαλεω, αλλα και παλι προς τι ο προβληματισμος σου?

Ε δεν εχω κανενα σοβαρο προβληματισμο, απλη περιεργεια απο που γνωριζονται και πηγε μονος του ο Φωτακης με το αμαξι αμεσως μετα το ματς για να τους δει

με λαμπροπουλο και τσιγκα ηταν στην λαρισα μαζι απο οσο θυμαμαι.

μόλις γύρισα από γήπεδο

μεγάλη κ καθαρή νίκη ΑΕΚ, κρίμα που δεν βάλαμε 2-3 γιατι για τόσα ήταν.

ο παναθηναϊκός δεν κατέβηκε κ το κέντρο του είναι ξεφούσκωτο.

δεν ενθουσιαζόμαστε, αλλά παίξαμε καλύτερα κ κερδίσαμε δίκαια. μπράβο στον χιμενεθ που με ελλείψεις κ ζόρια έβγαλε μια πολύ δύσκολη βδομάδα κ ανέβασε ξεχασμένους παίκτες.

ο ΠΑΟ θεωρώ πως παίζει τη χρονιά του το Σάββατο. αν δεν νικήσει, δεν νομίζω πως γυρίζει στο πρωτάθλημα, ακόμα κ αν ειναι κοντά. αυτή η γήινη ΑΕΚ, χωρίς σκοκο, τον κατάπιε αμάσητο.

σαριέγκι/μπουμσονγκ μεγάλο αμυντικό δίδυμο. τους έβλεπα κ καμάρωνα τους Δέλλα/Νασούτι (!!!)

Χλωμά τα πράγματα για τα Λιοντάρια…αν δεν έρθει τρίποντο και την άλλη Κυριακή…άστα:):!:

μπήκα μόνο για γράψω αυτό…
είμαι τεζα στο κρεβάτι αλλά δεν κρατήθηκα…

[COLOR=“Purple”][SIZE=“4”][B]Καμπάνες σε Νταμπίζα, Ρομέου? τρεις μήνες μετά![/B][/SIZE][/COLOR]

Άργησε λίγο, αλλά? θυμήθηκε τελικά η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ να τιμωρήσει το Νίκο Νταμπίζα και τον Ρομέου για την αποβολή τους στο φιλικό παιχνίδι της Λάρισας με τη Μπράσια, [B][U]την 1η του περασμένου Αυγούστου[/U][/B]! Στον πρώτο επιβλήθηκε ποινή αποκλεισμού μίας αγωνιστικής, ενώ στον δεύτερο ποινή αποκλεισμού τριών αγωνιστικών.

Οι ποινές στους δύο ποδοσφαιριστές επιβλήθηκαν βάσει του φύλλου αγώνος που είχε κρατηθεί στο εν λόγω επίσημο διεθνές φιλικό και το οποίο εστάλη στην ΕΠΟ από την ιταλική ποδοσφαιρική ομοσπονδία. Το θέμα, βέβαια, είναι πως η αθλητική δικαιοσύνη επιλήφθηκε με καθυστέρηση τριών μηνών. Αλλά για την Πειθαρχική Επιτροπή της ομοσπονδίας αυτά είναι λεπτομέρειες?

[B]Η σχετική ανακοίνωση:[/B]

«Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ με την υπ? αριθμ. 338/26-10-2010 απόφασή της, επιβάλλει στον ποδοσφαιριστή Ν. Νταμπίζα ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 80 ευρώ και στον ποδοσφαιριστή Ρομέου ποινή αποκλεισμού τριών (3) αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 160 ευρώ (φιλικός αγώνας της 1/8/2010 Μπρέσια-Λάρισα)».

για οποιον νομίζει οτι τα σφυρίγματα στα ματς της αελ είναι τυχαία…
ο πηλαδακης εκεί που τα ειχε καλά με όλους, εχει ανοίξει 100 πληγές

και ενώ σε ερώτηση τη παε λαρισας υπήρχαν διαβεβαιώσεις οτι δεν εχει γραφτεί τίποτα στο φύλλο αγώνα…

με τις υγείες μας…
πηλαδακη μόνος σου θα είσαι…και φώναξε οσο θες…

να γράψω κάτι άκυρο

πολύ πολιτισμένους μας βλέπω όλους φέτος! μπράβο, μπράβο.

δηλαδης; Τα αλλα χρονια τι γινοταν;

[SPOILER]Τουλαχιστον εγω το κραταω ψηλα, εφαγα και ενα διποντο φετο[/SPOILER]

δλδ άλλες χρονιές ήδη οι μισοι δεν μιλούσαν με τους άλλους μισούς, και οι άλλοι μισοί πλακώνονταν με τους άλλους μισούς σε όλο το φόρουμ επειδή κάποιος είπε κάτι για την ομάδα του άλλου

μέχρι τώρα ηρεμία, πολιτισμός κ μιλάμε για μπάλα

ομορφιές.

E, ξενερωτα δεν ειναι ετσι ομως;

για αυτο ειμαστε σε πτωτικη πορεια…τωρα καθε μερα ειναι σαν τη χθεσινη και την προχθεσινη…τουλαχιστον μπορω να πω πως εζησα τις μερες που επεφτε ξυλο στα αθλητικα:D

ΥΓ:θυμαστε satan kings?

Γκεουλιές.

Καταστρέψατε ένα άθλημα ρε αλήτες.

:lol: :lol: :lol: :lol:

μην φοβάστε σύντροφοι. έρχεται ντέρμπυ παο-ολυμπιακός. έκοψα όλες τις άδειες απο τους μοδς κ θα έχουμε ολονυχτία για ποντάρισμα (!)… :lol:

αν εχουμε κανα ματς οπως προπερσι ομως δεν θα γινει τπτ. 0-0 χωρις φασεις κι ακομα θυμαμαι την αθλητικη κυριακη τους ειδημονες να προσπαθουν να κανουν αναλυση για ενα ματς αδιαφορο και χωρις φασεις.

βλέπω κακό ματς, 1-0 ή 0-0

ο γαύρος θα κατέβει να μην χάσει κ ο παο παίζει την χρονιά

Εγω πιστευω οτι θα μπουν πανω απο 2 γκολ στο ντερμπι, ετσι μου εχει κατσει…

μπα η προιστορια αλλα δειχνει και δε νομιζω να αλλαξει.

Εμεις θα κατεβουμε για το Χ αλλα ποιος κραταει τον Μιραλας ομως ? :stuck_out_tongue:

βρήκαμε μετά τις σερρες την δεύτερη που μας αποχαιρετάει…

αμα με την λαρισα των(και εγώ δεν ξέρω) τόσων προβλημάτων που και μέσα στο ματς κάνει 3 αναγκαστικές αλλαγές:? δεν μπορείς να κάνεις οτιδήποτε μέσα στον αγωνιστικό χώρο τότε δεν έχεις θέση στην α’ εθνική…

επίσης αν ο θεοβαρος κουζεν περνάει σαν σταματημένος τους παίχτες σου τότε έχεις ξεκάθαρα πρόβλημα φυσικής κατάστασης…

δεν μπορώ να ξεχωρίσω ποια είναι χειρότερη ομάδα…οι σερρες ή η ξανθη…

η φάτσα του παρασκου στον παγκο τα έλεγε όλα…έτοιμος να κλάψει ήταν ο άνθρωπος(τι βγάζεις τον βασιλακακη και εσύ? έναν σοβαρό παίχτη έχεις.)

*στην φάση του πέναλτι όλος ο πάγκος της ξανθης φώναζε κάντε φάουλ(για να γίνει η αλλαγή)…και κάναν…πέναλτι…:lol: