Superleague 2010/2011

δυσκολο να πεσει η ξανθη. θα ανακαμψει λογικα, αλλα ας δουμε μεχρι τελος α γυρου για συμπερασματα. ειναι πολυ νωρις. κερκυαρα σημερα με τριπολη στην πατρα το τελευταιο ματς εκει. ελπιζω σε νικη για να τρελαθω… μαλλον για να βουρλιστω που λεμε στο νησι… :slight_smile:

[SIZE=“5”][COLOR=“Blue”]Α[/COLOR][COLOR=“Yellow”]Σ[/COLOR][COLOR=“Blue”]Τ[/COLOR][COLOR=“Yellow”]Ε[/COLOR][COLOR=“Blue”]Ρ[/COLOR][COLOR=“Yellow”]Α[/COLOR][COLOR=“Blue”]Σ[/COLOR] [COLOR=“Yellow”]Ρ[/COLOR][COLOR=“Blue”]Ε[/COLOR][COLOR=“Yellow”]![/COLOR][/SIZE]

πως γινεται εκτος να νικαμε την αηττητη αν δεν κανω λαθος κερκυρα,την αελ που δεν την ειχαμε νικησει ποτε,τον εργοτελη με μιση ομαδα,να παιζουμε ετσι με αεκ και εντος εδρας να μην εχουμε νικησει ακομα

ο ρομπερτο δεν πρεπει να ξαναπαιξει βασικος δεν το εχει το γκολ,σε αντιθεση με τον φρανκου που εχει σκοραρει σε φιλικα,με τους νεους και στο κυπελλο
και τον μπακασετα που εχει σκοραρει σε φιλικα και με τους νεους

Υ.Γ πλεον ειναι σιγουρο οτι ο καρερα ειναι με μεσο καθε φορα βασικος

[SPOILER]και ο φυτανιδης με μεσο ειναι αλλα παντα ειναι και καποιος τραυματιας και παιζει αυτος[/SPOILER]

ημασταν εξαντλημενοι. εχουμε λιωσει απο τα συνεχομενα ταξιδια γμτ. δεν αντεχεται αλλο.

γιαυτό και εγώ την έπαιξα κόντρα στο στοίχημα…
είδα ποσά ταξίδια εχει κάνει σε 21 μέρες…
ούτε τα ταξίδια του γκιουλιβερ μιλάμε…
αργά η γρήγορα θα έβγαινε η κούραση…

ευτυχως ηταν τελευταιο ματς. ετσι λενε τουλαχιστον. σκατα ομως, ετσι πηγε τσαμπα η νικη στις σερρες.

Αυτο που συμβαινει φετος ειναι απιστευτο.
Ολες οι ομαδες φερνουν αλλοπροσαλλα αποτελεσματα και ειναι μαζι στη βαθμολογια, με αποτελεσμα εγω να γκρινιαζω καθε Κυριακη οτι αν ο Ηρακλης κερδιζε ενα ‘‘δικο του’’ παιχνιδι σαν το σημερινο ή με τον πανσερραικο πχ, θα ηταν τουλαχιστον 3ος στη βαθμολογια. :roll:

[U]βαλαμε γκολ και δεν το μετρησαν,η μπαλα ειχε περασει την γραμμη καθαρα[/U]

[B]edit:[/B][U] 0-1 ο πανσερραικος[/U]
να δουμε ποτε θα κερδισουμε στην εδρα μας

[B]edit2[/B] τριτο ματς που ο ρομπερτο μεσα απο την περιοχη κανει σουτ και η μπαλα πηγαινει προς το πλαγιο,βεβαια τη μια φορα εγινε κοντρα στον ταραλιδη και μπηκε γκολ

να δουμε ποτε θα παιξει ο φρανκου ή ο μπακασετας

[B]edit3:[/B] δευτερη κιτρινη στον παμπλο αμο

να δουμε αν θα το εκμεταλευτουμε
[B]
edit 4:[/B] [U]φαγαμε και δευτερο
[/U]
να δουμε για ποσο ακομα θα παιζει βασικος ο φυτανιδης

[B]edit 5:[/B] ελεος με τον βλαχο, και οι τρεις αλλαγες που εκανε ειναι ακραιοι χαφ,
παιζουμε με δυο χαφ + τον ουριμπαρι απο αριστερα,και τον φορτουνη με τον ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ δεξια.
στην περιοχη ειναι μονο ενας παικτης και ειναι και ο πιο αμπαλος που εχουμε (ρομπερτο)

[B]edit 6:[/B] απο το 70’ και μετα εχουμε κανει αρκετες φασεις,αλλα γκολ δεν μπαινει

οι σερρες κερδίζουν 0-2 μέσα στον αστερα…
όπως μας πρότειναν ολες οι στοιχηματικες εφημερίδες και τα μπλογκ…
γκουχου γκουχου…:roll:

…λες να έκανε καμιά ζουζουνιά ο περουκάκιας…πάντως αν δεν γίνει τίποτα το συγκλονιστηκό, αυτή είναι μια μεγάλη νίκη:):!:

Φαβορι για να πεσει, ο Αστερας.

οχι και φαβορι

δικαια η νικη του πανσερραικου
οχι και το σκορ,1-2 θα ηταν πιο δικαιο

και δεν θελω να ξαναδω βασικους ρομπερτο,καρερα

Μια χαρά αυτό το διπλό…ανάσα πραγματική…χρειάονται περρισότερα για παραμονή, αλλά έγινε μια αρχή:):!:

H Πανσερραικαρα πηρε μεγαλη ανασα αν κι εμενα δεν με συμφερει καθως αυτα τα παιχνιδια μεταξυ συνδιεκδικητων των ιδιων στοχων τα θελω να ερχονται ‘‘Χ’’.
Stef,προσωπικα θεωρω καλο προπονητη τον Kokotovic και βιαστικη την κινηση να φυγει κ τελικα ευτυχως που εμεινε.
Επομενο παιχνιδι του Ολυμπιακου Βολου ειναι με την ομαδα του Stef,δηλαδη μια απο τις ομαδες του Stef(:p),τον Πανσερραικο.Και με ισοπαλια θα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Ρε συ jiopas, o Βόλος πάει πολύ καλά, για ποιον λόγο θεωρείς ότι ο στόχος του είναι απλώς η παραμονή?

Κοιτα ρεαλιστικα ο στοχος ειναι η παραμονη και να μη ξεχναμε οτι ουτε στη μεση δεν ειμαστε ακομα.Θεωρω οτι θα κανουμε κοιλια και θα δυσκολεψουν τα πραγματα.
Χθες αν δεν κερδιζαμε θα ημασταν τριτοι απο το τελος μετα το μπαμ του Πανσερραικου.Νεοφωτιστη ομαδα ειμαι τι αλλες βλεψεις να εχω?
Βλεπεις οτι αν εξαιρεσεις τους δυο πρωτους,οι υπολοιποι ειναι πολυ κοντα.Να φανταστεις την προηγουμενη βδομαδα εχοντας δεκα βαθμους ημουν τρεις ποντους πισω απο τον τριτο Αστερα Τριπολης και τεσσερις μακρυα απο την τελευταια Ξανθη.
Εγω παντως αν με ρωτησεις πιστευω οτι ο πρωταρχικος κ βασικος στοχος ειναι η παραμονη!!!

Εγώ βλέπω ότι ο Βόλος σε 9 ματς έχει δυο ήττες μόνο κι αυτές από Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ έξω, δηλαδή εντός προγράμματος. Και ο κανόνας είναι ότι ομάδα που δεν χάζει, δεν πέφτει. Θα έχει ξεκαθαρίσει στο τέλος του Α’ γύρου πάντως σχετικά με το ποιοι ΔΕΝ πέφτουν.

θεωρείς ότι μπορεί να χτυπήσει πεντάδα?? (εγώ το εύχομαι)

Chris,κανεις ενα μικρο λαθακι.
Οι μονες ηττες που εχω ειναι μια εκτος απο Ολυμπιακο Πειραιως και μια εντος απο Εργοτελη.
Στον ΠΑΟΚ,στην Τουμπα εφερα ‘‘Χ’’,1-1.

Ποια πενταδα ρε παιδια,πλακα κανετε?
Ειναι νωρις ακομα για οποιεσδηποτε προβλεψεις.
Αν παρω στο τελος του α γυρου 20-23 ποντακια εχω σωθει.

δηλαδη ποιος αλλος στοχος να υπαρχει ; η ευρωπη ;
ολες οι θεσεις καπαρωμενες: αρης,παο,οσφπ,παοκ,αεκ
για ΟΛΕΣ τις υπολοιπες ομαδες στοχος ειναι η γρηγορη παραμονη και να χτισεις ομαδα για την επομενη χρονια

JTN,επομενο εντος εδρας παιχνιδι ειναι με Αστερα στις 20 Noεμβριου.Αν παρω αυτο κι ενα ‘‘Χ’’ στις Σερρες,αρχιζω να παταω καλα!!