Superleague 2010/2011

τραγικά πράγματα στη λαρισα…
ανώνυμα μηνύματα στα κινητά λαρισαιων να μην κάτσει στον πάγκο ο δερμιτζακης την κυριακη, άγρια βρισίδια στην σελίδα του στο facebook, τραγικές απειλές για τον αγώνα της κυριακης

δώσε ελληνική αθάνατε.!!

*ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΑΣΧΗΜΑ
**απορώ αν εισαι αληθινές οι δηλώσεις απο κάτω…

ασε εμας ακουγεται αυτος αλλα πιο εντονα ακουγεται ο χειροτερος μπαντοβιτς… απλα δεν υπαρχουν αυτοι οι αχρηστοι…

Γιατι τοσο μισος οι Λαρισσαιοι προς τους Παοκτσηδες ρε παιδια ??

εχουν γινει πολλα

άκου πρόβλημα που έχουν οι άλλοι όμως…εχει κάνει στον πάγκο του παοκ…χαχαχα

+οτι είναι στο ιδιο στυλ με τους προηγούμενους…νέος, χωρίς μεγάλες παραστάσεις και πολλούς αγώνες στους πάγκους…
πάντως μιλάμε για μεγάλες αντιδράσεις αυτή τη στιγμή…
κρίμα για το ματς της κυριακης…

Μα δεν βλέπω κανέναν να λέει οτι δεν κάνει για τον πάγκο της αελ λόγω δυνατοτήτων.
Όλους τους βλέπω να μιλάνε για μπουγατσοβούλγαρο και τα λοιπά.
Πέρα από την φωτοβολίδα/καπνογόνο/whatevs έγινε πριν από κάτι χρόνια, ούτε εγώ γνωρίζω γιατί τόσο μίσος.

ε επρεπε καποιον να μισουνε,αλλα μιας και ειναι τσατσοι των γαυροβαζελων,ειπαν να κοιταξουν προς βορρα μερια

Ρε Λαρισαιοι αν θελετε για προπονητη δηλωμενο -οπαδο της ΑΕΛ,παρτε τον Παραφεστα,τον Κωλομητρουση,τον Βουτυριτσα η τον ‘‘ηρθε η ωρα του Γιαννη Βαλαωρα’’!
Δεν παιζεστε,απαραδεκτες αντιληψεις,ο ανθρωπος (Δερμιτζακης)ειναι πολυ καλος προπονητης και θα το δειτε αν τον αφησετε!

πηραμε τον πιον αχρηστο προπονητη που μκπορουσαμε να διαλεξουμε. μολις βρηκαμε οτι η κερκυρα ειναι η μια ομαδα εκ των 3 που θα πεσουν…

κρισπ πες αλήθεια, εισαι ο κώστας νικολακόπουλος… :lol::lol::lol::lol:

Eιλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το λογο του να αλλαξει η Κερκυρα προπονητη και μαλιστα για να παρει τον Μπαντοβιτς!!

Ακόμα και αυτός με διαβάζει στο ρόκιν!

Σήμερα ξεπέρασε τον εαυτό του πραγματικά.

ο τεννες εκανε πολλλα λαθη. μονο αμυνα θελει κι ετσι δεν πας πουθενα. ασε που εβαζε τους ιδιους συνχεια. ακομα κι οι αλλαγες ιδιες.ο μπαντοβιτς ειναι ο χειροτερος με διαφορα που μπορουσαν αν παρουν. καλα ρε γμτ καηκε να παρουν τον παρασχο? δεν το καταλαβαινω.

Δηλαδη αυτος ο ανθρωπος πληρωνεται για να γραφει τετοιες μαλακιες ?? :lol::lol::lol:

Σοβαρα, μυαλο και λογικη 10χρονου εχει αυτος ο γελοιος τυπακος. Γενικη διαπιστωση, οχι μονο για το συγκεκριμενο κειμενο.

Πού να μάθαινες και πόσα πληρώνεται…

Πες αν οντως ξερεις, με ενδιαφερει να μαθω.

γιατί είπα εγώ το αντίθετο? το whatever κόστισε την ζωή σε έναν άνθρωπο πάντως…(βλέπω εσυ να κρέμασες το πανό)

και δεν φτάνει αυτό τον βάλατε και σε πανό και τον κοροϊδεύατε…τον νεκρό…!!ε, δεν θέλει και πολύ να έχουμε μια διαμάχη για κάτι χρόνια…

οσο για το τι εχει γίνει τόσα χρόνια…εδώ έχουμε μάχη…σε κάθε ευκαιρία…πριν απο 1,5 χρόνο σε αγώνα τοπικού αγώνα στις κερκίδες ήταν πάνω απο χίλια άτομα…
είχαν δώσει ραντεβού παοκτζηδες-αελαρες
όλοι με μαχαιριά, μπαλτάδες, αλυσίδες… άρχισε ο αγώνας και σε προκαθορισμένο σημείο μπήκαν ολοι μέσα και άρχισαν να σφάζονται!!! η μάχη συνεχίστηκε και στο νοσοκομείο που πήγαν πολλούς από αυτούς…!
ακόμη θυμάμαι τις φωτο με τα αίματα παντού στο γήπεδο…

στην κατάκτηση του euro εμεις εδώ δεν πανηγυρίζαμε τίποτα…ξύλο παίζαμε εμφανίστηκαν μερικοί με φανέλες του παοκ στο κέντρο και έγινε πόλεμος.

έχουμε τους καθιερωμένους πετροπόλεμους στο πούλμαν της λαρισας όποτε παίζει στην τουμπα…
4 φορές απο τότε που ανέβηκε η λαρισα και πέρυσι έγινε και στο πούλμαν του παοκ …έχουν πει οτι όσο συνεχίζετε αυτό στην θεσσαλονικη θα γίνεται και στη λαρισα…

έχουμε το περιστατικό μς τον ιβιτς στο κέντρο της λαρισας…το οποίο θα ξαναγίνει αν βγει για βολτα…αυτός και αν είναι ανεπιθύμητος στη λαρισα… (πάντα όλοι βγαίνουνε στο κέντρο βόλτα…και μια χαρά μιλάμε και πλάκα κάνουμε…αλλά αυτό το πράγμα να μείνει καλύτερα στο ξενοδοχείο)

και πλέον μετά απο αυτό που έκανε ο ζαγορακης που έφερε πέρυσι τα ματ-μπράβους και έδερναν τον κόσμο στο κέντρο της λαρισας(καμιά σχέση με το ματς) και επιτέθηκαν σε άσχετους ανθρώπους έξω απο το γήπεδο χωρίς να γίνει τίποτα (στο σημείο που ήμουν και εγω ο πιο μικρός ήμουν εγω που ειμαι 27…ήμουν με παππούδες και γιαγιάδες και επιτέθηκαν τα ζώα…!! εδω επιτέθηκαν στον αστυνομικό διευθυντή της λαρισας,.,.,#-o/:lol:τι να λέμε τώρα…), η κατάσταση βλέπω να ξεφεύγει…

απαντώ πάνω…(πολύ εύκολα τα βλέπεις… ολα είναι για εσάς και όλοι είναι ενάντιων σας)

*πάντως αν ένας θάνατος και τα πανό-συνθήματα για αυτόν τον νεκρό δεν τα βλέπεις θέμα τι να σου πω…μάλλον θα είμαστε αυτό που είπες…
**πολυ φοβάμαι για τους παίχτες που παοκ την κυριακη…τόσα ζώα που υπάρχουν εδώ, δεν βλέπω να κάθονται ήσυχα

(ζωα υπάρχουν παντού και το λεω συνεχεία…οσο και αν κόβετε φράσεις από όλα τα ποστ)

επίσης

[B]«Είσαι ανεπιθύμητος Δερμιτζάκη»[/B]

Ένα ψήφισμα των οργανωμένων οπαδών της Λάρισας ήταν αρκετό για να μην αναλάβει την τεχνική ηγεσία της ομάδας ο Παύλος Δερμιτζάκης παρά το γεγονός ότι είχε έρθει σε συμφωνία με τον Κώστα Πηλαδάκη και είχε μεταβεί στην πόλη για να αρχίσει προπονήσεις ενόψει του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.

Το βράδυ της Δευτέρας ο Παύλος Δερμιτζάκης συμφώνησε σε όλα με τον Κώστα Πηλαδάκη να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της ΑΕΛ αρχής γενομένης από το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ.

Ο Έλληνας προπονητής το βράδυ της Τρίτης βρέθηκε στην Λάρισα. Κατευθύνθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ, εκεί που είχε συναντήσεις με τους υπεύθυνους της ομάδας για να καταστρωθεί το πλάνο των προπονήσεων μέχρι και το παιχνίδι της επόμενης αγωνιστικής με τον «Δικέφαλο του Βορρά». Μετά από ώρα αποχώρησε από τα γραφεία έχοντας δώσει ραντεβού με τους ανθρώπους της ΑΕΛ το πρωί στην προπόνηση.

Λίγη ώρα αργότερα, όμως, έξω από το ξενοδοχείο τον περίμενε μία έκπληξη? Περίπου 100 οργανωμένοι οπαδοί της Λάρισας περίμεναν τον Παύλο Δερμιτζάκη, και μόλις τον είδαν του έδωσαν ένα ψήφισμα με αρκετές υπογραφές στο οποίο τον καλούσαν να φύγει και να μην κάτσει στον πάγκο της ομάδας?

[B]«Είσαι ανεπιθύμητος. Εάν όντως ενδιαφέρεσαι για την ΑΕΛ, όπως λες, τότε, πάρε το αυτοκίνητό σου και φύγε»[/B], ανέφεραν μεταξύ άλλων σε αυτό το ψήφισμα. Μετά από λίγα λεπτά και αφού αρνήθηκαν να συνομιλήσουν με τον Έλληνα τεχνικό αποχώρησαν από το μέρος χωρίς να υπάρχει κανένα απολύτως παρατράγουδο.

Φυσικά, το περιστατικό αυτό συζητήθηκε με τον Κώστα Πηλαδάκη. Ο πρόεδρος της Λάρισας, ενημέρωσε τον Παύλο Δερμιτζάκη πως μοναδική λύση μετά από την κίνηση αυτή είναι να «χαλάσει» η συμφωνία καθώς δεν θα ήθελε σε μια τόσο δύσκολη στιγμή για την ομάδα να διχάσει τον κόσμο, δίνοντας μεγάλη σημασία στην ενότητα.

Ο κ.Πηλαδάκης ευχαρίστησε τον Παύλο Δερμιτζάκη και πλέον συνεχίζει από σήμερα την αναζήτηση προπονητή. Οι προπονήσεις θα συνεχιστούν να γίνονται υπό τις οδηγίες του Κώστα Κατσάρα, ο οποίος θα κάτσει και στον πάγκο της ΑΕΛ στο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ.

Έχω μάθει για ποσό που αγγίζει 5ψήφιο το μήνα (για όταν έγραφε στο Φως) αλλά ακόμα και τα μισά να είναι αρκούν ώστε να αυτκτονήσουμε ομαδικώς.

δεδομένου οτι ειναι ο προφήτης των γαύρων κ ολοι οι υπολοιποι τον διαβαζουν για να τον βριζουν, κ εγω πιστευω οτι θα παιρνει λεφτα, αλλα οχι τοσα. υπερβολικο νουμερο

αν ο γραφικος παιρνει τοσα, ο καρπετ (για την εφημεριδα ε) τι λεφτα παιρνει ?

'Η απλα ωστε να ισοπεδωσουμε τη χωρα ομαδικως.
Ετσι ειναι, οταν αλλοι τρωνε τα νιατα τους στα πανεπιστημια χωμενοι στις ανωτερες επιστημες για να παιρνουν χιλια ευρω το μηνα και αλλοι με το να γραφουν τετοιες πιπες για '‘μπαλα να ‘ουμε’’ βγαζουν 5-10πλασια, η μονη λυση ειναι total devastation…

Δε νομίζω πάντως ότι τα φράγκα που παίρνουν είναι για τις πίπες που γράφουν.
Πιο πολύ για αυτές που δεν γράφουν είναι και για άλλες δραστηριότητες.