Superleague 2010/2011

εγω παλι (ειδικα για νικολακό) νομιζω οτι τα παιρνουν για να γραφουν τις συγκεκριμενες πιπες, κ όχι άλλες…

μιας και θιξατε το θεμα των αμοιβων απο τους γνωστες μας, απλα να προσθεσω οτι ολα τα blog που εχουν ορισμενοι τους προσφερουν εξτρα κερδη. καθε κλικ στη σελιδα σημαινει χρημα…

οι λαρισσεοι εχουν απολυτο δικιο να μισουνε τους ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ και λογω του χυδαιου πανο εκεινου…(ημουν παρων στο συγκεκριμενο ματς)…ειναι αληθεια οτι ντρεπομαι για το συγκεκριμενο περιστατικο…:wink::wink::wink:αν και οι συγκεκριμενοι που το υψωσαν δεν εκφραζουν ουτε το 1% του λαου του ΠΑΟΚ

απο κει και περα το να μην θελουν τον δερμιτζακη σαν προπονητη για τους γνωστους λογους ειναι λιγο καλος στο μυαλο…:wacko::wacko::wacko:

γιατί ντρέπεσαι?? πες πολύ κάλος…
εκεί που έχετε δίκιο μιλάτε ήρεμα…?

μια μαλάκια και μισή είναι

[B]Η πραγματική βαθμολογία υπολογίζοντας τα διαιτητικά λάθη…
[/B]

  1. Ολυμπιακός…27 0
  2. ΠΑΟ…25 -2
  3. Α.Ε.Κ…22 +3
  4. Καβάλα…20 +1
  5. Άρης…18 +2
  6. Ατρόμητος…17 +3
  7. Εργοτέλης…17 +4
    [B]8. A.E.Λ…16 +5[/B]
  8. Π.Α.Ο.Κ…16 -1
  9. Πανσερραϊκός......16 	+2
    
  10. Ηρακλής.............15 	0
    
  11. Ξάνθη................14 	0
    
  12. O. Bόλου............12 	-4
    
  13. Κέρκυρα.............10 	-3
    
  14. Αστέρας Τρ.........10 	-4
    
  15. Πανιώνιος ............9 	-4
    

με την λαρισα να ειναι στα στατιστικά δεύτερη σε κατοχή μπάλας…5ή σε ευκαιρίες ανά αγώνα, με τον τερματοφύλακα με τις σωστότερες επεμβάσεις και σωστές ενέργειες.
με 2 παίχτες στην εξάδα των παιχτών με σωστές σέντρες, με 2 παίχτες στην εξάδα των παιχτών με τις περισσότερες κεφαλιές, με παίχτες σε όλες τις κατηγορίες στην δεκάδα που υπολείπονται συνήθως απο παίχτες μόνο των μεγάλων ομάδων, με πολλά δοκάρια και κάρτες…

[B]galanis sports data[/B]

αν είχαμε αυτούς τους βαθμούς που έπρεπε να έχουμε με την ίδια μπάλα όλοι θα έλεγαν για την λαρισα που πάντα παίζει μπαλα…
τώρα λέμε για τα προβλήματα μόνο…

είμαι γραφικός αλλά είμαι και στον πάτο…και αν τα ειχε πάθει άλλη ομάδα αυτά θα είχαμε διακοπή στο πρωτάθλημα…

λαρισα, εργοτελης, αεκ , ατρομητος, πασσεραικος, αρης φέρονται να έχουν αδικηθεί από αποφάσεις με την πρωτιά να είναι της λαρισας(ναι ρε πούστη, πρώτοι:p)

xaxxax

που να παιζαμε και μπαλα δηλαδη!

άμα παίζαμε και μπάλα θα σας είχα πηδήξει στα ποστ :stuck_out_tongue:

Σορυ, κιολας, αλλα δεν εχω διαβασει μεγαλη παπαρια.

(Χωρις παρεξηγηση κριμσον, επειδη σε συμπαθω. :wink:)

Τετοιος πινακας απλα δε βγαινει.

Δεν ειναι μπακαλικο το ποδοσφαιρο.

Γιατι υπαρχουν φασεις, που καθοριζουν το ματς και δε θα τις δεις ποτε στην τηλεοραση, ενω πανω απο ολα διαιτησια ειναι η σταση που κρατα ενας διαιτητης, η οποια δε φαινεται πουθενα.

Αλλο, λοιπον, να πεις αδικηθηκα εκει κι εκει, και αλλο να πλαθεις φανταστικες βαθμολογιες (ακομα κι αν εισαι ο Γαλανης).

το ειχα πει και στο Thread της αελαρας οτι ο τρόπος σκέψεις είναι αφελής και κάπως μπακαλίστικος…

αλλά τα 4 ακυρωμένα γκολ και το γκολ οφσάιντ στις σερρες είναι κάμποσοι βαθμοί…και αυτές οι φάσεις εκτός οτι είναι αληθινές είναι και σίγουρα κρίσιμες…

τώρα για την παρουσία των διαιτητών στα ματς της αελ εκεί έχουμε μεγαλύτερα χάλια…
και μπορεί στο ματς με τον αρη να είδες ότι δεν έγινε τίποτα(ή ακόμη και να αδικηθηκες) αλλά στα άλλα μιλάμε για αστείες καταστάσεις…
ακόμη και το γκολ της ηττας από τον πανιώνιο γίνεται επιθετικό φάουλ(τράβηγμα φανέλας εξω απο την περιοχη), δεν το δίνει, και κάνει το ίδιο ο βενετιδης για να τον σταματήσει και παίρνει κάρτα, φάουλ και γκολ…χαχαχα

και με τον παναθηναϊκό τελειώσαμε με [B]περισσότερα επιθετικά φάουλ απο αμυντικά[/B]…#-o
με το που υπήρχε κάποιος έξω απο την περιοχη του παο μόνο το επιθετικό υπήρχε…!
[B]κορυφαία η στιγμή που ο καντε κλωτσάει στο γονάτο τον κουζεν και δίνεται επιθετικό.!![/B] :lol: (τρεις εβδομάδες εχει πρόβλημα από αυτή την κλωτσιά)

και δεν έχουμε παίξει ακόμα με παοκ, αεκ, ολυμπιακό…!! :roll:

και ξαναλέω οτι είναι [U]άκυρος ο πινάκας[/U]…απλά περισσότερο θέλω να τονίσω οτι δεν είναι έτσι οπως τα βλέπουμε τα πράγματα…ας πούμε η λαρισα εχει 58 σουτ παραπάνω απο τον αρη.!! αρα παράγει…δεν γίνεται με 0 ποδόσφαιρο να είσαι πέμπτος στα σουτ.!!

*πάντως αν είδες και ο αρης έπρεπε να έχει 2 βαθμούς παραπάνω…:stuck_out_tongue:

Τι λετε ρε,πλακα μας κανετε?Ε,οχι και ευνοημενος ο Βολος που μας εχουν γαμησει αναποδα,με καλπικα πεναλτυ στις Σερρες και στον Πειραια,με πεναλτυ που δεν πηραμε και αλλα πολλα??
Τοσο καιρο δεν εχω μιλησει για διαιτησια και ουτε το κανω συχνα,αλλα τωρα βγαινω απο τα ρουχα μου.

ο πινάκας δεν ειναι του γαλανη.τα ατομικά στατιστικά στοιχειά ταν παιχτών είναι…
και ο πινάκας είναι με κάθε σφύριγμα που είναι τελείως λάθος και μετράει…
κόκκινες, λάθος ακυρωμένα γκολ, λάθος πέναλτι…

τον ολυμπιακό τον εχει χαμηλά απο το ακυρωμένο γκολ της λαρισας και το πέναλτι που δεν πήρε την κυριακη η καβάλα…

ειρήνη.!

χααχαχχα…δηλαδη αυτοι οι τεσσερις ελεγχουν τη παραγκα…χαχαχαχαχαχααχαχ

εεεετσιιι…τους βρήκαμε τους αλήτες…:lol:/:stuck_out_tongue:

*μετά από μένα κάνεις και εσύ μπακαλίστικες σκέψεις…

Ξαναλεω απυθυνομενος στον Φακλανη οτι η Βολαρα δεν θα του κανει τη χαρη να την δει σε αυτη τη θεση!!!Ποτε!!!
Ακου η κωλογειτονια της Αθηνας ο Ατρομητος αδικημενος !!!
Στη θεση του Βολου.
Φακλανη,ο Ατρομητος και ο ΠανΙωνιος ευχομαι να μας αδειασουν τη γωνια και να ανεβουν απο τη Β Εθνικη ομαδες που εκπροσωπουν ολοκληρες πολεις κι οχι συνοικισμους!!!
Και πριν μου πειτε οτι το Περιστερι ειναι ο μεγαλυτερος δημος της Ελλαδος,το ξερετε πολυ καλα οτι λιγοι ειναι οι Περιστεριωτες που υποστηριζουν Ατρομητο κι οι υπολοιποι πανε σε ΠΑΟ,ΑΕΚ κ ΟΣΦΠ!!

βρε αφού σου λέω οτι δεν είναι του γαλανη η βαθμολογία…
μια χαρά άνθρωπος είναι ο γαλανης…!!

γυρισα απο γηπεδο… πηραμε μεγαλο διπλο στη νεα σμυρνη σημερα!!!

Η Κερκυρα πηρε οντως μεγαλο διπλο.Καλο αυτο για την Κερκυρα,κακο ομως για τον Ολυμπιακο Βολου,καθως αυτα τα παιχνιδια μεταξυ των ομαδων του δικου μας βεληνεκους τα θελω να ερχονται ‘‘Χ’’.
Επισης,επειδη το ειδα το παιχνιδι,να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο στον αξιολογοτατο Πανσερραικο που επαιξε πολυ καλα και αδικηθηκε τοσο απο το σκορ οσο κι απο τον διαιτητη που δεν το εδωσε πεναλτυ που εβγαζε ματια.
Φαντστικος ο Γεωργιαδης,δεμενη ηυ αμυνα σιγουρα οποιος ειναι ποδοσφαιροφιλος απο αυτο το παιχνιδι θα θυμαται τον αξιομαχο Πανσερραικο που επαιξε παρα πολυ καλα.
Σαν φιλαθλο του Ολυμπιακου Βολου με βολευει το σκορ αυτο,αλλα αντικειμενικα ο Πανσερραικος αξιζε περισσοτερα.

Οσο συνεχίζω να λεω οτι η κερκυρα θα πέσει , τόσο αυτή θα κερδίζει…

*δυσκολεύουν τα πράγματα για την λαρισα,.

Με ηττα σημερα σε βλεπω του χρονου θεσσαλικο ντερμπι με την Νικη Βολου!!!

a dream coming true…

*πάντως χθες που το συζητούσα με τον κολλητό μου, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να πέσουμε και να ξαναχτίσουμε την ομάδα απο την αρχή…