Superleague 2010/2011

στα ανταλλακτήρια(οχι όταν παιζεις με αντίπαλο την εταιρία) νομιζω πως ναι…αλλά όσο πιο κοντά στον αγώνα…και τις αγορές που έχει τώρα ανοιχτές ας πούμε οι τιμές είναι όλες λάθος…είναι για να πιάσουν μερικοί κανένα κορόιδο.
δεν ξέρω αν κάνω λάθος…θα τσεκάρω μεχρι τον αγώνα και αν κάνω θα το πω…είμαι [I]ανδρας[/I] εγώ…

επίσης σε πολλές εταιρίες εχει την επιλογη του Live…μόλις αρχίσει διαλεγεις το πέναλτι…εκτός αν είσαι γκαντέμης και γίνει στο πρώτο λεπτό

Μπράβο στη ΕΠΟ. Μετά την σπέσιαλ εκδίκαση της υπόθεσης της ΑΕΚ για να παίξει με ΠΑΟΚ με κόσμο τώρα έχουμε σπέσιαλ εκδίκαση για τον Μιραλάς για να παίξει με Άρη :lol::lol::lol:

Υ.Γ: Θέλω ο κόσμος της ΑΕΚ να μπορεί να πάει να δει το ματς αλλά μας κοροιδεύουν μπροστά στα μάτια μας.

[B]crabsody[/B] τσέκαρα στην betfair…έχουν ανοίξει όλες οι αγορές αλλά δεν υπάρχει επιλογη πέναλτι…!! συγγνώμη, έκανα λάθος…(αν και επιμένω ότι έχω δει…:-k)

*και σου ξαναλέω για τον αγώνα του παοκ…ακούγονται περίεργα πράγματα που όμως δεν φαίνονται στις αποδόσεις…οπότε παίζει και να είναι μουφα…μια μέρα είναι

Kρίμα για το πέναλτυ. Όσο για τον ΠΑΟΚ όποιος το πιστεύει τότε ας τα ρίξει χοντρά. Τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε.

ε μα όλες αυτές τι κουβέντες έτσι είναι…:stuck_out_tongue:

ξεχαστηκα γαμωτο και δεν το επαιξα

ΓΙΑΤΙ.ΔΕΝ.ΤΟ.ΕΠΑΙΞΑ

οταν το θυμηθηκα ηταν ηδη 1-0 και ακριβες σκορ 1,39 εδινε στη betfair…κλαιν μαιν

ΑΡΓΚΚΚΚ τζαμπα λεφτα

εντιτ
ας παρω τουλαχιστον τα λεφτα απο το 3,35 που δινει το Χ στο βικελιδης

Στο Βικελίδης το βλέπω ή άσο, ή διπλό…ποτέ δεν ξέρεις όμως:):!:

εμενα για 0-0 καρφωτο μου μοιαζει, αλλα το επαιξα Χ γιατι νταξει ειπαμε :stuck_out_tongue:

ναι…και ο ασσος ηρθε,και το 1-0 και πεναλτι εγινε…κριμα…:frowning:
λεγαμε με τον αδερφο μου να ριξουμε 10ευρο σε ασσο πανιωνιο και ασσο αρη…ελπιζω να μην βει και ο αρης…(οχι οτι θα κερδιζαμε και πολλα)

[B]crabsody[/B] τελικα το εκανε το πεναλτι…με την μπαλα στα 3 μετρα…πως αλλαζουν οι συσχετισμοι σε αυτο το πρωταθλημα δεν λεγεται…

γιατι ασσο αρη?
επειδη απο πισω δεν νομιζω να παιζει τιποτα, δεδομενου του τι παιζεται, αγωνιστικα τον εχω δει πολυ τον αρη και με τον παοκ πχ μες στο βικελιδης, με τον παοκ να του δινει συνεχεια την μπαλα, ζητημα να εκανε μια ευκαιρια. δεν το ειδα το ματς με αεκ, αλλα αεκ ειναι οποτε δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα.
χωρις χαβιτο δεν ξερω πως μπορει να επιτεθουν μπροστα.

παντως ξαναλεω, οταν ο κραμπσοντυ λεει για τα λεφτα που μας χαριζει η σουπερλιγκα να τον ακουτε. μα το θεο δεν ξαναπαιζω τιποτα αλλο…αντε κανα τσουλου για τη φαση, αλλα στα τσουλου χανω συνηθως

τσεκαρε τι λεει ο καρπετοπουλος και παιξε…αχαστα…και ποτε μην βαλεις και ξενα…σαν και αλλους ηλιθιους…:-s

ασσο βλεπω…χωρις κανενα παρασκηνιο…βεβαια αν παρει αυτο το ματς ο ολυμπιακος ειναι σαν να παιρνει πρωταθλημα…αλλα δεν ξερω…καλυτερα να μην ερθει…

[B]49ο λεπτό: Ο Πρίττας τράβηξε τον Ριέρα μέσα στην περιοχή -όπως φάνηκε καθαρά από το ριπλέι- αλλά ο Σιδηρόπουλος δεν είδε παράβαση. [/B]

[B]crabsody [/B] ησουν τοσο κοντα.!!!

Eυτυχώς δεν το παιξα… χαχαχαχα. Φαντάζεσαι να το έχανα για κανονικό πέναλτυ που δεν πήρε ο Ολυμπιακός;; :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα…οντως.:smiley:

*δεν ειπες για την ηττα του παοκ

Hμουν υποστηρικτης του Χαβιτο.

Τα 3 γκολ του Νετο και η παρουσια του ΑΡΗ δειχνουν πως μαλλον καλο εκανε η απομακρυνση του, παροτι προσπαθουσε και βοηθουσε.

κοιτα, ετσι οπως το βλεπω εγω ο νετο εχει απλα καλυτερα τελειωματα…το ματς με αεκ δεν το ειδα, αλλα χθες τουλαχιστον ολο το γκολ ειναι το τακουνακι του κοκε που τον βγαζει τετ α τετ. την ιδια φαση μπορει να την τελειωνε και ο χαβιτο.
αλλα σε ολα τα αλλα ο αρης περισσοτερο χανει παρα κερδιζει…επιθετικα τουλαχιστον πηγαινε η μπαλα δεξια και προσπαθουσε να περασει καναν ανθρωπο και να φερει τη μπαλα στην περιοχη. χθες δεν ειδα τιποτα τετοιο απο το νετο, το συστημα του αρη ηταν μονο μακρινες μπαλιες στον μπομπαντιγια και οπου βγει.

Αμ δε. :roll:

Δε νομιζω να 'δες μακρινες μπαλιες στο πρωτο ημιχρονο, που ο ΑΡΗΣ ηταν καλυτερος.

Στο δευτερο ημιχρονο, αυτο που εβλεπες δεν ηταν μακρινες μπαλιες, αλλα απομακρυνσεις, καθως ο ΑΡΗΣ λογω Σιδηροπουλου και της πιεσης του ωσφπ, που ηρθε για τη νικη και παρα τον τροπο με τον οποιο πηρε τη νικη, επαιξε δυνατα και σαν μεγαλη ομαδα.

ε οκ δεν θα το μαθουμε ποτε αυτο…και στην τουμπα μπορει να μην τελειωνε ο νετο :stuck_out_tongue:

δηλαδη πως ακριβως αναπτυσσοταν ο αρης στο α’ που ηταν καλυτερος οπως λες? γιατι περα απο το γκολ που ηταν πολυ παραξενη φαση (κεφαλια λαζαριδη, τακουνακι και τετ α τετ), αλλη μια φαση θυμαμαι με αναποδο σουτ κοκε.

οσο για το σιδηροπουλο ελεος ρε συ :lol:
δηλαδη αν ηθελε να σφυριξει ολυμπιακο γιατι δεν εδινε το πεναλτυ στο ριερα στο 1-1 που ηταν καθαρο?

Ο ΑΡΗΣ ειχε το ψαλιδι που λες κι αλλη μια δυο ευκαιριες.

Ο “καλυτερος” οσφπ, ποια φαση ειχε σ’ ολο το ματς;;;

Καθαρο δεν ηταν, απλα δινοταν.

Τωρα αν δεν μπορεις να δεις ποσες φορες θα μπορουσε να αποβληθει ο Ιμπαγασα (και πριν το γκολ του Τζιμπουρ ακομα), ποσα χτυπηματα εκτος φασης εγιναν και ποσα αναποδα σφυριγματα εγιναν, που εφεραν τον ΑΡΗ στο δικο του μισο δε φταιω.

μαθε ρε να διαβαζεις τη γραφω :stuck_out_tongue:

δεν ειπα πως ηταν καλυτερος ο οσφπ, μια ευκαιρια γκολ με τον τζιμπουρ, ενα καλο σουτ (κλαινμαιν) παλι με τζιμπουρ και μια ψευτοευκαιρια με μιραλας. εσυ μιλησες για καλυτερο αρη.
γενικα το ματς ισοπαλο επρεπε να ληξει, ουτε καν μπορω να καταλαβω ολα αυτα περι καλυτερης εμφανισης ολυμπιακου φετος κτλ.
εγω απλα σε ρωτησα τι τροπο αναπτυξης ειχε ο αρης χθες χωρις χαβιτο και δεν μου απαντησες.

οσο για σιδηροπουλο, αστο δεν προκειται να συμφωνησουμε.