Προπονητεσ superleague

βασικά είναι μουρλός! προπονηταράς, αλλά μουρλός! εγώ τον έχω ικανό για το καλύτερο (αλλαγή ρίμπο) κ το χειρότερο (καπετάνος δεξί χαφ στο Μιλάνο, να γελάνε κ οι πέτρες).

είναι ο μόνος που κάνει ουσιαστικό ροτέισον κ γιαυτό μαρέσει…

έδιτ: αφού ρε κρισπ έχουμε χιούμορ!προβλέπω να γίνεται τιτανομαχία κ να έχουμε κ κοινό !

αυτό δεν θα είναι μύτιν - η Super Μπάλα του mega με Πανουτσοκαρπετόπουλους θα είναι…

Με κάρβου περνάμε γαμάτα - ρίχνουμε μπιχτές πλακωνόμαστε κ μετά γελάμε με τα παλτά που έχουμε κατά καιρούς φέρει…

Λίνεν γιατί είναι σκορπιονιστής και φίλος του Klaus:)

O Λορέντζο φυσικά…

Μπορω ν’ αλλαξω την ψηφο μου??? :smiley:

:roll: :roll: :roll:

Ναι, όταν εγώ τα έλεγα κάποιοι με δούλευαν…Μόκο και κοτόκο τώρα 8)

Εδω εχουν ψηφισει μεχρι και Σαντος…#-o

Βασικα ρε γαυροι, οκ, ηταν η πιο σημαντικη σας επιτυχια στην Ευρωπη, ειστε γκαβλωμενοι ακομα, θεωρειτε κι εχετε δικιο οτι ο Λεμονης επαιξε μεγαλο ρολο στην προκριση, αλλα εδω λεμε για τον καλυτερο προπονητη της Σουπερλιγκ.

χαχα. θα τοποθετηθώ σε λιγάκι για λεμονή. χαχα

Dusan και Ferrer μέχρι στιγμής

τοπ 3 για μενα…

  1. πεσειρο, τον βαζω ως βαζελος μονο και μονο επειδη οχι γιατι ειναι φοβερος στο κοουταρισμα αλλα γιατι μετα απο χρονια ενας προπονητης της παναθας ειναι ρεαλιστης. ξερει που εχει ερθει, ποιου παικτες εχει και πραττει αναλογως.

  2. λινεν, απλα εχει κανει φοβερη δουλεια και αυτο φαινεται…

  3. ντουσαν, τελεια και παυλα ειναι ο καλυτερος προπονητης που εχει περσαει ποτε απο την ελλαδα.-

i rest my case… :stuck_out_tongue:

Πλακα μας κανεις! Δεν ξερω αν το εχετε συνειδητοποιηση μαγκες αλλα ο ΠΑΟΚ του Σαντος ειναι στην ιδια θεση με τον Αρη που ολη την ωρα του πλεκουν ολοι διθυραμβους! Μ’αρεσει παντως ο Αρης φετος.
Αλλα ο Σαντος ειναι: :respect:

Η διαφορά είναι ότι ο ¶ρης κάνει και πορεία στην Ευρώπη -και μάλιστα αξιοθαύμαστη, συνεπώς η 5η θέση είναι πολύ, πάρα πολύ μεγαλύτερο κατόρθωμα για τον ¶ρη.

Δεν διαφωνω ομως απο την αλλη ο ΠΑΟΚ ειναι μεταξυ φθορας και αφθαρσιας…

Το μπάτζετ του δε νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά με του ¶ρη!

Τέσπα, ας μη βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα. Στο τέλος θα κρίνουμε

football trivia για πολύ ψαγμένους…

Τι συνδέει τον Λίνεν με τον Ρεχάγκελ?

Χμ…Ειναι…ΓΕΡΜΑΝΟΙ???:stuck_out_tongue:

Εκτός από αυτό και το ότι είναι άνθρωποι :stuck_out_tongue:

ο Λίνεν είναι σκορπιονιστής

Tι πιστευετε για τον Φερναντο Σαντος?:–

Ο ενας απο τους δυο καλυτερους προπονητες του πρωταθληματος μας. Ο αλλος ειναι φυσικα ο Ντουσκο…