Προπονητεσ superleague

Ποιους πιστευετε??

καλυτερος ο μπαγεβιτς κ χειροτερος ο λεμονης

Καλυτερο απ ολους θεωρω τον Λινεν…

Λινεν και κατσαβακης

πρέπει να πω τι ψήφισα? :stuck_out_tongue:

Πάντως, αν ο Φερέρ ήταν περισσότερα χρόνια στην Ελλάδα και είχε και κανέναν τίτλο, ίσως να κέρδιζε την ψήφο μου. Ως τότε Ντούσαν

Οι δυο που ψηφισαν Πεσειρο που το στηριζουν αραγε?

E, θα είναι mad boys!!

Εdit: Κι εγώ Dusan ψήφισα! :smiley: :smiley:

Χθες στα φιλικά, έκανε καλές αλλάγες :stuck_out_tongue:

παρολου που ειμαι Βαζελος,λεω Μπαγιεβιτς

:lol: :lol: :lol: Linen ανετα κιολας.Ο πανιωνιος θα μας βγαλει το λαδι για να
τον κερδισουμε φετος.

Κι εγώ Λίνεν έβαλα.

ο κατσαβακης ειναι πολυ μαγκας γιατι καθε χρονια με το μικροτερο μπατζετ και μετριοτατους ποιοτικα παικτες καταφερνει και τη σωζει ανετα την ομαδα =D> =D>

εδώ ρε συ υπάρχει άτομο που ψήφισε Τάκη…

Λέτε να ήταν ο Ίβιτς ??

Σίγουρα το τοπ 4 είναι Λινεν, Φερερ, frog, Σάντος…

Ψήφισα μπαρμπαστρουμφ…

Αφού το τόπικ μιλά για σουπερλιγκ θα πω και γω τον βάτραχο που είναι μανούλα στο εσωτερικό αν και σαν άνθρωπος μου είναι απίστευτα αντιπαθής…

Εδω υπαρχουν 2 που ψηφισαν Φερερ. Που δεν εχει πετυχει κατι με ΑΕΚ, ενω και η μεγαλυτερη επιτυχια του γενικως ηταν οτι εβγαλε τσουλου τη Μπετις…

Με αυτά κ με τα άλλα νομίζω μου έχει βγει το όνομα…

οκ αναμένουμε λοιπόν! μπάη δε γουέη, πρωτάθλημα στο Ελλάντα μόνο ο Αλέφας δεν πήρε…

Μέσα στις επιτυχίες ο Τάκης…

Βασικά ρε συ δεν είμαι κακός, αλλά εδώ τον αμφισβητεί και ο ίβιτς, εγώ σου φταίω?

OK, αστα αυτα τωρα και πες για το οφσαϊντ γκολ που βαλατε! :stuck_out_tongue:

Peace!!!

O Ferrer είναι σπουδαίος προπονητής, ο Λεμονής στο μέλλον πιστεύω ότι μπορεί να κάνει τρελλά πράγματα (και δεν το λέω αυτό για τα πρωταθλήματα που είχε πάρει, στις μικρές ομάδες που προπόνησε έδειξε περισσότερα δείγματα του ταλέντου του…)

μαρέσουν τα οφσάιντ γκολ. είναι τα πιο ωραία. μιαμ μιαμ

αν γίνουμε κ μεγάλη ομάδα, θα πέφτει ο μπλάνκα επειδή τον φύσηξε ο αγέρας, θα παίρνει πέναλτυ, θα το βάζει κ μετά θα ζητάει συγνώμη από τον φίλαθλο κόσμο. και μετά θα παίρνουμε πρωτάθλημα

μετά ο μπλάνκας θα ξυριστεί γουλί, θα παίξει στην μπόλτον κ θα διαφημίζει διάφορα καλούδια με την εθνική της χώρας του.

και θα έχουμε γίνει επιτέλους μεγάλη ομάδα

κρισπ ελπίζω να έρθω στο μύτιν γιατί θέλω να κάνουμε συζήτηση

ΚΑΡΒΟΥ, ΘΟΡΓΚΑΛ, ΚΡΙΣΠ ΚΑΙ ΕΓΩ

μέχρι τελικής πτώσεως ! μέχρι να μείνει μόνο ένας !

αγάπη, ε ! ξέρεις ότι δεν τα παίρνω πολύ στα σοβαρά όλα…

Βασικα, ο Φερερ εχει αρκετα καλα προπονητικα στοιχεια, αλλα εδω στην Ελλαδα τον εχουμε υπερεκτιμησει αφανταστα…

κρισπ ελπίζω να έρθω στο μύτιν γιατί θέλω να κάνουμε συζήτηση

ΚΑΡΒΟΥ, ΘΟΡΓΚΑΛ, ΚΡΙΣΠ ΚΑΙ ΕΓΩ

μέχρι τελικής πτώσεως ! μέχρι να μείνει μόνο ένας !

Σε προειδοποιω οτι σε αναλογες συζητησεις, εχω σπασει παρα πολλα νευρα αλλων και δεν επιθυμω να κανω το ιδιο και με εναν mod του αγαπημενου μου φορουμ!

Παντα αγαπη ρε! Love, peace and understanding…