Supernatural

Nτροπη και μονο ντροπη που δεν εχει αξιωθει κανεις να ανοιξει θρεντ για την υπερτατη σειρα.
Χωστε γνωμες.

χαχα καλα ο Τολκι εχει παρει ολες τις σειρες σβαρνα βραδυατικα…το σουπερνατουραλ το βλεπω απο τοτε που αρχισε να το βαζει το σταρ…αλλα χανω επεισοδια και κυκλους ρε γαμω το…ειναι απο τις καλυτερες σειρες που υπαρχουν…οι αγαπημενες μου μαζι με πρισον μπρεικ…η μονη σειρα που εχω δει φουλ ειναι μια του Steven King:Kingdom Hospital
δεν ξερω αν την ξερετε παντως ειναι πολυ γαματη

Τι μας εκανες ρε Τολκκι τωραααα…???

Στην Στοκχολμη στις αρχες Ιουνιου πετυχα τη σειρα σε ενα Σουηδικο καναλι…Ακουγοντας μονο τα Αγγλικα και φυσικα χωρις υποτιτλους καταλαβα οτι μου αρεσει τρελα…Φυσικα συνετελεσε και η εικονα…Φοβερη σειρα λεω, θα κατεβασω μολις γυρισω Ελλαδα…

Ε απλα γυρισα μεσα Ιουνιου, κατεβασα και τους 4 κυκλους που εχουν παιχτει και τους ειδα ολους μεσα σε 1 εβδομαδα…Μιλαμε για τρελο λιωσιμο…Η σειρα τα σπαει και περιμενω πως και πως τον 5ο κυκλο…

Οι μουσικες επιλογες τα σπανε (πολυ ροκια και ΠΟΛΥ AC DC)…

Dean Winchester ftw…!!!

Απο τις καλύτερες σειρές που έχω δει!!!Την ανακάλυψα πριν 2 χρόνια και έκτοτε δηλώνω fan!:stuck_out_tongue:

Και για όσους είδαν το φινάλε του 4ου κύκλου…εντάξει,πιστεύω οτι δεν ήμουν η μόνη μου άρπαξε την οθόνη και άρχισε να φωνάζει “ΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙ…δε μπορείς να το κόψεις ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!” :cry:

Και κάτι ακόμα…Dean Winchester…ο τύπος απλά τα σπάει…:respect:

Στο spoiler σου βλεπω τον εαυτο μου… :lol::lol:

Καπως ετσι εκανα…Τεραστια αναμονη για τον 5ο κυκλο…

Φαν αλέρτ εδώ. Η μοναδική σειρά που κατάφερε να μου κρατήσει μέχρι τέλους το ενδιαφέρον. Αναμένουμε την συνέχεια.

Ξερουμε ημερομηνια εναρξης 5ης season…??

10 Σεπτεμβρίου

Οταν είμαι σπίτι αργά το βράδυ τις τελευταίες μέρες, το βλέπω στο ΣΤΑΡ και μάρεσε, μιας και είμαι φαν του Εξφάηλς.
Λέω να το δω από την αρχή.

Thank you…!!

Απ’οτι φαινεται ο 5ος κυκλος θα’ναι ο καλυτερος!Αντε να περιμενουμε μεχρι τις 10/09…

Τελειο το τρειλερ…Περιμενω σαν τρελος…8 μερες ακομα…

Κι εγω ανυπομονω…ειμαι περιεργος να δω πως θα το χειριστουν το θεμα, γιατι εχει παρει μεγαλες διαστασεις με τις εξελιξεις (και ειδικα το τελευταιο επεισοδιο) της 4η season

Και εγω θελω να το δω αυτο καθως και την εμφανιση που κοψανε…Θελω να δω πως θα ειναι…

Spoiler μη το ανοιξετε αν δεν θελετε να δειτε ποιος θα ειναι οLuciferhttp://static.diary.ru/userdir/7/5/7/8/757881/43269286.jpg

πηγη:http://en.wikipedia.org/wiki/Supernatural_%28season_5%29

Δεν αντεξα…Το ειδα…

Περιμενουμε ομως ακομα…

και εγω δηλωνω φαν της σειρας.Καλα ο dean ειναι σκετη αφασια!

δεν μπορω να πω οτι οταν την εχει κ τυχει να κανω ζαπινγκ δεν την βλεπω,ευχαριστα περναει κ η ωρα…αλλα…ορισμενες φορες εχει τοσα κενα και βλακειες ιδεες που κατανταει νηπιαγωγειο το σεναριο:|:|

:ban:

Σημερα εχουμε πρεμιερα της νεας σεζον κ αυριο κατεβαζουμε

Στο νεο κυκλο θα εμφανιζεται και το ανωμαλακι/εκφυλακι/νυμφομάνα απο το Californication Rachel Miner

[SPOILER]

[/SPOILER]