Supernatural

Κάτι επεισόδια σαν το χθεσινό δείχνουν ότι μπορούν να γεμίσουν 10 σεζόν ακόμη.

Σωστός ρε! Κι εγώ κάτι τέτοιο σκέφτηκα!

Αυτή η σειρά ρε γμτ δεν σταματά ποτέ να εκπλήσσει. Ξέρεις, είσαι σε φάση, το βλέπεις ακόμα και το γουστάρεις τρελά ακόμα και σήμερα, αλλά στο πίσω μέρος του μυαλού σου γνωρίζεις ότι μυθολογικά τουλάχιστον δύσκολα θα βρεθεί κάτι να σε στείλει.
Και ΜΠΟΥΜ, βγάζουν αυτό το επεισόδιο ξέρω ΄γω, που μυθολογικά θα μπορούσε να στηρίξει πόσες σεζόν ακόμα! =D>

Γάμησε και το σημερινό. They 're on fire λέμε! Και το πρόμο του επόμενου δείχνει πως θα γίνει της πουτάνας. Πάμε γερά!

Δυνατό και αυτό, ένα κλικ παρακάτω ίσως από τα προηγούμενα. Η πιο διασκεδαστική σεζόν μέχρι στιγμής.

Μες τη μαλακία ο Ντιν και σε αυτό :lol: όντως η πιο διασκεδαστική σεζόν πάντως:D

Για κάποιο λόγο περίμενα κανά επεισόδιο με Αγιο Βαλεντίνο αλλά ήρθε άλλη μια επεισοδιάρα και περάσαμε πάλι υπέροχα.
Ανακοινώθηκε και 9η και προελαύνει.

[COLOR=“White”]----------------[/COLOR]

Εννοείται επεισοδιάρα και το τελευταίο!

[SPOILER]Αυτό που γούσταρα πιο πολύ είναι ότι βρήκαν επιτέλους κάτι σαν σπίτι τα παλικάρια μας να απλώσουν την αρίδα τους. Να μην τους τρώει το μοτέλ άλλο πια. Να μπορούν να διακοσμήσουν το δωμάτιο τους με όπλα και χατζάρες, όπως ο Ντιν. Μου άρεσε αυτή η αλλαγή. Είμαι σίγουρος ότι δεν θα κρατήσει πολύ, αλλά ναι, όσο κρατήσει.

Γενικά το βρήκα λίγο προβλέψιμο το επεισόδιο σε φάσεις όπως ποιος απ’ όλους έχει κάνει ντιλ, και ποιος θα σκότωνε τελικά το διαολόσκυλο αλλά χου κέαρς, γαμάτο ήταν.[/SPOILER]

Ωραίο και το 15, σίγουρα κατώτερο απ’ το σερί των προηγούμενων γαμάτων επεισοδίων.

[SPOILER]δεν μ’ άρεσε το τέλος με τον σαμ και το αίμα. Να δούμε τι σκατά έπαθε με την δοκιμασία του προηγούμενου επεισοδίου.[/SPOILER]

Θα συμφωνήσω. Καλό επεισόδιο μεν, αλλά διακόπηκε η ροή του κυρίως “σεναρίου”.

Δεν γίνεται να υπάρχει τόσο δυνατό σερί επεισοδίων, αλλά και πάλι ευχάριστο ήταν.
Μου την σπάει ώρες ώρες που κρύβει ο ένας μυστικά από τον άλλον κάνοντας την ζωή όλων πιο δύσκολη.

Αποφεύγω κάθε είδους βιντεο με την λέξη χαρλεμ μέσα αλλά εδώ έκανα μια εξαίρεση, Γιένσεν θεός.
Επρεπε με δαίμονες και άγγελους να ναι όμως να πρωτοτυπεί.

Kι εγώ τα αποφεύγω. Βασικά παίζει να μην έχω δει κανένα. Απλά ξέρω ότι είναι μια μαλακία σαν την άλλη την παπαριά, το γκάγκναμ (αυτό δυστυχώς με ανάγκασαν να το δω).
Το λινκ το πόσταρα χωρίς να το δω καν :stuck_out_tongue:

Καλό το επεισόδιο της επιστροφής, άλλα 4 μείνανε.
Εχει ακόμη αρκετά αναπάντητα ερωτήματα (δεν αρκεί ότι η Ναόμι έσωσε απλά τον Καστιηλ από το Purgatory).

Για άλλη μια φορά πάντως δείχνει πόσο συναρπαστικούς δευτερεύοντες χαρακτήρες είτε κακούς ή καλούς έχει η σειρά. Δαίμονες, άνθρωποι, άγγελοι και οτιδήποτε άλλο είναι ανθρώπινοι και μικρογραφία της καθημερινότητας. Πχ ο Dick ο αρχικαπιταλιστής (απολαυστικός και ο ηθοποιός, χαιρόμουν να τον βλέπω και ας σιχαινόμουν ότι έβγαζε ο χαρακτήρας του). Η Μεγκ (την οποία προτιμώ πολύ περισσότερο μελαχρινή)…
Δεν είναι τυχαία μια από τις καλύτερες σειρές και με αυξανόμενο ρυθμό τηλεθέασης.

Κατέβηκε ήδη, μέχρι το βράδυ θα το έχω δει. Δεν αντεχόταν η αναμονή τόσες μέρες!

Καλό το χθεσινό μεν, τρομερά διαδικαστικό δε. Πολύ εύκολα ξεμπέρδεψαν και ίσως είναι το πρώτο επεισόδιο της σεζόν που μπορώ να πω ότι γυρίστηκε ψυχρά και με την λογική “ακόμη ένα”.

[SPOILER]Πως είναι δυνατόν να πηγαίνεις στην Κόλαση και να βρίσκεις έτσι εύκολα τον Μπόμπι; Και η διέξοδος επίσης, και ο Μπόμπι αγνώριστος. [/SPOILER]

Είμαι περαστική και θέλω να πω ότι η σειρά είναι γαμάτη. Είμαι στη δεύτερη σεζόν στη μέση και δεν κρατιέμαι. Θέλω να βλέπω συνέχεια επεισόδια. Εντάξει προφανώς ερωτεύτηκα ήδη σαν γυναίκα και εγώ.
Μου αρέσει το όλο στυλ κυνηγητού φαντασμάτων, το χιούμορ που έχουν, οι χαρακτήρες τους, οι τσαχπινιές τους. Όλα όμορφα!!
Προφανώς και παρακαλώ κόσμο να μου σποιλάρει τη συνέχεια αλλά δεν τα καταφέρνω. Ούστ!!

νομίζω ότι από την 3η σεζόν και μετά θα κολλήσεις ακόμα περισσότερο :stuck_out_tongue:

Απίστευτο επεισόδιο το 21… Προβλέπονται επικά τα 2 τελευταία.