Supernatural

σκατα στον μαλακα εκει στο σταρ που το βαζει να παιζει 2 το πρωι

[SIZE=“5”]ειστε πολυ μαλακες λεμε[/SIZE]

Ουτως η αλλως δεν εχουμε αναγκη το σταρ.Υπαρχει και το download.

Φοβερό φινάλε, καταπληκτική σειρά.
Αντε να δούμε τώρα πως είναι να περιμένεις νέο επεισόδιο πως και πως.:stuck_out_tongue:

απο σεπτεμβριο, υπομονη

κατεβασα κ τους 5 κυκλους αλλα επειδη ηθελα να μπω στο ζουμι ξεκινησα απο τον 3ο κυκλο :stuck_out_tongue:

χθες τον τελειωσα τον 3ο μια χαρα σειρα ειναι περνας ευχαριστα και σιγουρα δεν πουλαει παραμυθα ως φιλοσοφια (σαν αλλες ‘‘σειρες-επη’’)

στους 2 πρωτους κυκλους γινεται τπτ τρομερο η να τους αφησω για οταν δω 4ο κ 5ο ?

εχει κ τη κομματαρα stranglehold - ted nugent στο 1ο επεισοδο του 2ου κυκλου

\m/

δες και τον πρώτο με τον δεύτερο έχει φάση

Οι 2 πρώτοι είναι απλά για να μπεις στο ζουμί, αλλά χρειάζονται ώστε να καταλάβεις μερικά πράγματα που δείχνει αργότερα.
Γνώμη μου είναι να τους δεις.
Τουλάχιστον τα επεισόδια που σχετίζονται με την κύρια υπόθεση οπωσδήποτε, τα άλλα δεν είναι κάτι σπουδαίο.
Βέβαια από τον 4ο κύκλο δεν πρέπει να χάνεις επεισόδιο, γιατί σε κάθε επεισόδιο, άσχετο ή μη υπάρχει εξέλιξη.

εγω ξεκίνησα απο τον πρώτο αλλα δεν μου πολυ άρεσε και δεν τον είδα ολο και ξεκίνησα απο το 2ο…
ένταξη αφου τελείωσες τον 3ο παρτω σερι μεχρι τον 5ο και μετά δες τα αλλα 2 :wink:

απο τα ινφο που δειχνει στην αρχη καθε κυκλου ειμαι καλα εως τωρα δλδ εχω καταλαβει τι παιζει με πρακτορα fbi/λιλιθ/ρουμπυ/συμφωνια ντιν για κολαση/πατερα τους/κολτ κλπ κλπ

μονο με τον κιτρινοματη δαιμονα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως εγινε αλλα δε γαμιεται την παλευω

εχω την εντυπωση παντως οτι απο τον 3ο κυκλο κ μετα αρχισε να γκαζωνει η σειρα

Οντως από τον 3ο η σειρά απογειώνεται.
Γνώμη μου πριν προχωρήσεις δες τους 2 πρώτους, τουλάχιστον τα επεισόδια με την κύρια υπόθεση.
Κάνε ενα forward ρε παιδί μου να δεις τι παίζει στο καθένα.:stuck_out_tongue:
Και μετά προχώρα στον 4ο.
Ολα όσα είπες τα έχει στους 2 πρώτους, πλην της Λίλιθ.

Φοβερη σειρα!Μου αρεσει πολυ!!Eχω δει 2 κυκλους και ο διασπαρτα επεισοδια απο την τηλεοραση!

Αρχισα να τη βλεπω προχθες απο την αρχη, για πρωτη φορα. Βεβαια ειχα δει και κατι σκορπια στο σταρ πιο παλια. Μεσα σε 2μιση μερες εχω δει τα πρωτα 10 επεισοδια και τωρα παω για το 11ο. 8) See you arround!

Έχω τελειώσει τους 4 κύκλους και πραγματικά μπορώ να πω πως η σειρά γ…&δέρνει !!! Από αύριο ξεκινάω τον 5ο και το καλοκαίρι θα έχει επαναλήψεις…χεχε !!!
Υ.Γ : Αν ο Dean ήταν χαρακτήρα του WoW θα ήταν Pala-dean !!! :stuck_out_tongue:

αν αυτη η σειρα ηταν μουσικη νομιζω οτι θα ηταν acdc

ειναι ροκ και γκαζατη
εχει 3 ‘‘ακορντα’’ ξανα κ ξανα (τα αδερφια που τσακωνονται/happy end παντα τελευταια στιγμη)

αλλα περνας μια χαρα κ ειναι οτι πρεπει για να περασει η ωρα διχως να περιμενεις να δεις κατι ‘βαθυ’ κ φιλοσοφημενο

(ειναι τυχαιο που το 1ο επεισοδιο καθε κυκλου εχει για υποκρουση τραγουδι απο acdc???)

εχω φτασει στο 5.3 κ μετα το τελος του επεισοδιου οπου ο lucifer λεει στον sam οτι χρειαζεται το σωμα του ως vessel

ε νομιζω πως κανει μπαμ πλεον πως θα το πανε για φιναλε 5ου κυκλου

[SPOILER]μην το δειτε αν δεν εχετε ηδη τελειεωσει τον 5ο κυκλο

πονταρω πως θα παιξει μονομαχια lucifer-michael με κορμια-vessels των sam-dean[/SPOILER]

κανει μπαμ νομιζω αλλα θελω να δω πως θα το καταληξουν εκει περα

μια χαρα σειρα παντως κ μου αρεσει που εχει 70s AOR για μουσικη επενδυση

γενικά η σειρά έχει πολύ καλή μουσική!!!ac/dc,lynyrd skynyrd και άλλα.

η σκηνή στο τελευταίο επεισόδιο του 5ου κύκλου που σκάει μύτη ο dean και παίζει def leppard στο impala είναι όλα τα λεφτά!!!

λοιπον ωρα για ρικαπ

ειμαι στο 5.17

απο το 5.7 κ μετα η σειρα κωλογκαζωσε , κανενα επεισοδιο δεν κανει κοιλια ενω εχει τουλαχιστον 3 επεισοδια ανθολογιας

1.με τα τηλεοπτικα σιριαλ
2. με το supernatural συνεδριο

αλλα ολα τα λεφτα ηταν το 5.16 για το πως ειναι να πεθαινεις κ να πηγαινεις παραδεισο

θα μου πεις,επεισοδιο πουχει τιτλο the dark side of the moon δεν μπορει,καλο θαναι

ελπιζω να κλεισουν καλα τον 5ο κυκλο κ να μην εχει κανα φιναλε λοστ

5 εμειναν

οχι ρε.θα δεις θα σε αφησει μλκα:wink:

Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο του πέμπτου κύκλου και έχω μείνει κόκκαλο !!! Πότε ξεκινάει ο έκτος ??? Είναι μακριά ο Σεπτέμβριος…Πολύ δυνατό φινάλε κατά την γνώμη μου…

Υ.Γ. : Μορφές του πέμπτου κύκλου οι Castiel & Crowley… They really rock !!! :respect:

Μολις εκανα catch up στο supernatural! Ειδα 5 σεζον σε ενα μηνα και με τη φορα που εχω παρει θα εβλεπα και αλλους 5 κυκλους χαλαρα! :stuck_out_tongue:

υγ. Παντως, εφοσον τα εχω δει ολα πλεον, πιστευω πως οι 2 πρωτοι κυκλοι ηταν καλυτεροι. Μετα με την αποκαληψη το εμπλεξαν πολυ…

Η 1η μαρεσε λιγοτερο απο ολες γιατι ηταν περισσοτερο εισαγωγικη

Και ειχε και εκεινο το τραγικο επεισοδιο με τα ζουζουνια που τους εκαναν ντου και ξημερωσε σε 5 λεπτα #-o
Χοντρη πατατα ηταν

3η-4η δεν σε αφηνουν να ανασανεις απο την πλοκη
5η ηταν καλη αλλα

στα τελευταια επεισοδια προχωρησε η πλοκη λιγο πιο γρηγορα απο οτι επρεπε

Αναμενουμε 6η με μεγαλο ενδιαφερον
24/9 η πρεμιερα