Supernatural

Εεεεεετσι να μην τελειώσει ποτέ.

Την χαζευω καμια φορα στο star, δεν εχω το κουραγιο και τον χρονο να δω ολες τις σεζον απ’την αρχη αλλα δειχνει γαματη σειρα(με γαματους πρωταγωνιστες, γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε), μου ειπανε ομως για ενα συγκεκριμενο επεισοδιο που θελω να κατεβασω να δω οπωσδηποτε, οποτε βαζω υποθεση στο σποιλερ κι οποιος θυμαται ποιο ειναι, θα με βοηθησει πολυ.

[SPOILER]Εχει να κανει με τον Τιτανικο, κατι σε “βλεπω τον θανατο σου” φαση οπου σωσανε(?) οσους ηταν να πεθανουν τοτε στο ναυαγιο, κατι τετοιο και μετα πεθαινανε οι απογονοι τους. Ακουγεται γαματο επεισοδιο, βοηθηστε. :D[/SPOILER]

http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=6.17_My_Heart_Will_Go_On

Θενκιου σο βερι ματς. :slight_smile:

Επειδή στο Star ποτέ δεν κατάφερνα να τα δω με τη σειρά, τις τελευταίες βδομάδες ξεκίνησα επισήμως την σειρά από Season 1 για να βγάλω μια άκρη. Τώρα είμαι Season 2 και δηλώνω φανατική με Supernatural.
Dean+soundtrack=awesomeness

Μου αρεσε παρα πολυ μεχρι και την 4η σεζον.Απο κει και περα κουρασε και παρατραβηξε οποτε τοχω αφησει.Απο περιεργεια θα τα δω ολα το καλοκαιρι που θαχω και πολυ χρονο…

ετσι να πληθαινουμε :stuck_out_tongue:
το star καμμια φορα τα ανακατευει
χθες εδειξε το ιδιο επεισοδιο με προχθες :evil:

Κλασικά ότι να ναι, αλλά αυτό αγαπάω στην σειρά. Να μην τελειώσει ποτέ ξαναλέω.

Είδα και το τελευταίο χτες. Σχετικά αναμενόμενη εξέλιξη.

[SPOILER]Αν και δεν περίμενα να βγούνε στο Purgatory είναι η αλήθεια.[/SPOILER]

Κατά τ’ άλλα:

στα 22 επεισοδια φτανουν στη 7η σεζον?
εχω δει μεχρι το 15ο

23 είναι τα επεισόδια της 7ης.

θα τα δω απο το star
παντως δεν ειναι τοσο καλη σεζον οσο οι προηγουμενες

Πω άντε ρε πούστη ξανά τον Σεπτέμβρη.
Κατά τ’αλλα[U] [SPOILER]\m/[/SPOILER][/U]

Πέρυσι με το φανταριλίκι το άφησα. Τώρα που υπάρχει χρόνος έπιασα πάλι την 6η σεζον. Νταξ’ μέχρι τώρα η ιστορία είναι μέτρια αλλά έχει μερικά επεισόδια θεϊκά. Ειδικά αυτό με τον αυτοσαρκασμό και το άλλο με τον Τιτανικό μπορώ να πω πως με έκαναν και γέλασα:p

Ειναι πολυυ ωραια σειρα…το βλεπω που και που οταν το βαζει στο ΣΤΑΡ…
Jensen θεοος:bow:

το σταματησε το star με την τελευταια σεζον
η θα το ξαναβαλει επαναληψη
η θα περιμενουμε την 8η σεζον μετα τον Σεπτεμβρη

Some pics…

Ειδα σχεδον ολο τον 7ο κυκλο στο star, στο φιναλε νταξ…απλα σκαλωσα.
Οταν ειδα οτι 8ος κυκλος δεν εχει παιχτει ακομα, αποφασισα με τι σειρα θα καω φετο το καλοκαιρι.
7 κυκλοι Dean και Cas(ελπιζω να παιζει και στις πρωτες seasons). \m/

Στις 3 πρώτες σεζόν δεν παίζει ο Cas αλλά είναι φοβερές. Γενικά μέχρι και την 5η σεζόν ήταν θεϊκή η σειρά. Τώρα έχει πέσει λίγο αλλά και πάλι βλέπεται πολύ ευχάριστα.

Οι πρωτες εμενα μου αρεσαν καλυτερα.Μετα με αγγελους σαταναδες κτλπ κουρασε λιγο αλλα νομιζω οτι και τωρα βλεπεται αρκετα ευχαριστα.
Ειδικα τα πρωτα επεισοδια καλοκαιρι στις 2 το βραδυ μονος σπιτι ψαρωνες αρκετα.