Swans 14 Απριλίου @ Gagarin

αφού δεν το ανοίγει κανείς, ας κάνω τον κόπο να ανοίξω το πρώτο μου thread στις συναυλίες…

http://www.mixtape.gr/t.asp?sub=1&sec=1&uid=3823

ο απρίλης του 2011 φορτώνεται με δυνατά live.
μία από τις εξ ορισμού κορυφαίες συναυλίες του '11 θα λάβει χώρα στο gagarin, την πέμπτη 14 απριλίου.μας έρχονται οι επανασυνδεδεμένοι…

[SIZE=“7”]SWANS ΡΕΕΕΕ![/SIZE] :vibrate::yahoo::vibrate:

…που κυκλοφόρησαν φέτος και το πολύ καλό “my father will guide me up a rope to the sky”.
εισιτήριο στα 30 ευρώ, και η προπώληση ξεκινάει στα γνωστά σημεία από την παρασκευή 5 νοέμβρη.περισσότερες πληροφορίες στο link που παρέθεσα στην αρχή.

αδε μια χαρα σας εκατσε! εγω θα τους δω εδω τορινο 4 δεκμβρι και το περιμενω πως και πως

[SPOILER]σε μας 15 ευρα :p[/SPOILER]

εμείς θα τους δούμε όμως στον υπερτεχνολογικό πολυχώρο του gagarin.άρα η τιμή είναι απολύτως δικαιολογημένη.

[SPOILER]ρε, μην τα λέτε αυτά.νοιώθουμε πραγματικά παρακατιανοί και υποχείρια των εταιρειών μετά.:(:p[/SPOILER]

asdasdasdsadsdsadsa

pentagram
swans
electric wizard

να δουμε τι θα χαθει και τι οχι λογω του @#$%νου του στρατου

αυτο ειναι ατακα για να σου κανω κοννε με ροκ φιλη μου :lol::lol::lol:

http://nextmosh.com/2010/10/11/bootleg-vault-swans-at-brooklyn-masonic-temple/

Για ζέσταμα, κλιπς από τη συναυλία τους στο μπρούκλιν.

:stuck_out_tongue:

[SPOILER]βασικα για να το γαμισω ακομα λιγο εδω εχει σε φαση πακετα στο φεστιβαλ που πεζουν σουανς συν αεθενορ 25 ευρα (εδαξει σταματαω τωρα):p[/SPOILER]

προσφέρω ατάκες στο λαό δίχως αντίτιμο.
τώρα όμως, αν θες να με επιβραβεύσεις με το κατιτίς σου, δε θα πω όχι.:country:

:evil:

[SPOILER]wtf?όσο και αν τα τελευταία χρόνια έρχονται για live πάρα πολλά συγκροτήματα που συμβαίνουν τώρα, σε αρκετά πράγματα είμαστε ακόμα ψωροκώσταινα.η ιταλία είναι η μόνη χώρα του εξωτερικού που έχω παέι, και έβλεπα αφίσες από live στους δρόμους και πάθαινα ταράκουλο.:p[/SPOILER]

πάντως τα videos που πόσταρε ο ad1stt με ψήνουν άγρια.είναι από τις συναυλίες που αποτελούν βίωμα.να δούμε τι άλλο θα έχουμε ακόμα τον απρίλη του 2011…

Ωραία φάση, μετά τους Einsturzende άλλο ένα πραγματικά ιστορικό, και ιδιαίτερο συγκρότημα που θα έχουμε την ευτυχία να δούμε. :smiley:

Τα 'κανα πάνω μου!!!

ΑΥΤΟ θα είναι εμπειρία!!!

ωραία πράγματα κ εδώ!όλα τα καλά μαζεμένα τον Απρίλη!!!

Πήρα ήδη εισητήριο, με το εξώφυλλο από το Soundtracks for the blind! :smiley:

tsimpisa kai egw to diko mou eisitiriaki simera apo ticket house :yahoo:. psaxnw gia afisaki, alla den prepei na exoun vgalei akomi. xerei kaneis tipota?

πήρα το δικό μου εισιτηριάκι χθες :yahoo:
ψαχνω τώρα να βρω και το αφισακι της συναυλίας, αλλα δεν πρέπει να έχουν βγάλει ακόμα. έχει πάρει το μάτι σας πουθενά?

Φίλος τους είδε το Σικάγο και έχει να πει ότι είναι ένα από τα πιο ακραία live που έχει δει ποτέ του. Ο ήχος του μπάσου και ο τρόπος παιξίματος του ντράμερ δημιουργούσε headroom που ήθελε να τον κάνει να φύγει από το 3ο τραγούδι. Προφανώς έμεινε και έχει τώρα να λέει για μια μοναδική εμπειρία. Γουστάρω άπειρα Swans και θα ήθελα να πάω. Ελπίζω να με βολέψει κάπως και να βρεθώ εκείνο τον καιρό στην Αθήνα.

οοο μια χαρά…ίσως το τιμήσουμε και αυτό το live…:D:D:D

Ναι και εμένα κάτι τέτοιο μου μεταφέρανε γνωστοί που τους είδαν λαιβ, οτι δηλαδή στην αρχή παθαίνεις ένα μικρό σοκ από το θόρυβο (εντάξει για τους Swans μιλάμε άλλωστε), αλλά αυτό που σου μένει στο τέλος είναι ότι μόλις είδες μια γαμάτη συναυλία. για να δούμε στην αθήνα. πάντως είμαι πολύ περίεργος παραγματικά να δω ένα συγκρότημα σαν τους Swans λαιβ. :stuck_out_tongue:

Bump!

Swans - I Crawled - Dublin 22/10/2010

O savealekos δεν μας είπε πώς ήταν στο Τορίνο!

hildur godnadottir σαπορτ swans


ενδιαφερον εχει σαν επιλογη

το γραψα και στο τοπικ των μπεστ οφ 2010 φοβερη φανταστικη ανεπαναλυπτη κτλ κτλ οποιος δεν παει θα χασει λαιβαρα!8)