SWANS - 16/5 Θεσσαλονίκη (Μύλος), 17/5 Αθήνα (Fuzz)

Ό,τι λέει ο τίτλος :). Να μην ήταν και Fuzz η δικιά μας :-k…

τι Swans ωρέ?! και έτσι όπως φαίνεται θα τους χάσουμε να τρελαθούμε… γαμώ το ΔΝΤ γαμώ!

Οι γνωστοί Swans 8). Να μην τους χάσετε. Καλύτερα να χάσετε κάποιες μερίδες φαγητού. Μιλάω πολύ σοβαρά. Η προηγούμενή τους συναυλία ήταν εκπληκτική. Φαντάσου αυτή, που έχουν βγάλει και το The Seer, πώς θα είναι.

Μόνο μειονέκτημα το Fuzz. Έχουν να κουδουνίσουν ΠΟΛΛΑ αυτιά εκεί μέσα.

πω ρε τι μας έκανες βραδιάτικα…

γενικές πληροφορίες: κάποιο λινκ, ποιος διοργανώνει κλπ

[SIZE=“6”]TΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ!!![/SIZE]

8O 8O 8O 8O 8O

Πηγη;


Αυτα ειναι…

Μάιος ε; Πω τι μου κάνουν τώρα…

Καλά η προηγούμενη ήταν αξεπέραστη εμπειρία, φαντάζομαι τούτη δω με τιγκαρισμένο Fuzz (μετά και το “the Seer”) θα είναι πιο… ιδιόμορφη! :stuck_out_tongue:

Η πιο πολυαναμενόμενη συναυλία φέτος.

Ακυρώνονται οι Devils Blood, έρχεται μια μπάντα που με ενθουσίασε με τον καινούργιο της δίσκο (ήταν βασικά στα καλύτερα της χρονιάς, είπαμε σε 30 χρόνια θα ξαναβγεί κάτι τόσο γοητευτικά ενοχλητικό). Καιρός να τους ψάξω περισσότερο λοιπόν.

Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ

Στο τελευταίο live τους… είχαμε φύγει με τα μυαλά και τα αυτιά στα χέρια…
Μην το χασετε…

Έεεεετσι μπράβο :smiley:

Η προηγούμενη συναυλία τους ήταν αξέχαστη εμπειρία…

Απλά έχω ξεμείνει από “αααα” και επιφωνήματα και τυχαία πατήματα πλήκτρων, τα έστειλα όλα στον μαρσιαν που μου το ανακοίνωσε πριν προλαβω να το δω με τα ματάκια μου. Θα μας χρεωσουν σε όλες τις τράπεζες φέτος ρε γαμώτο, αλλά οι swans δε χάνονται…

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:

Πολυ ωραια νεα αλλα θα εξαρτηθει και απο την τιμη η παρουσια του κοσμου. Δεν ειναι καιρος για 30?αρες για τους περισσοτερους σε καθε περιπτωση.

Προφανώς και δεν το χάνουμε,και ταξίδι αστραπή από Κρητη αμα χρειαστεί ή θα αρχίσουμε να κατέβουμε κατω και θα γράψουμε την σχολη,οτιδήποτε.

Ναι ρε φιλε

ΦΑΚ ΓΕΑ :yahoo:

Ελπίζω να μην έχει τίποτα αναρχοάπλυτους.