Swans

Ε άδικο δεν είχε;

Αυτή η πετριά του Τζίρα έχει μια μικρή βάση. Να τα λέμε. Και εν τέλει είναι πολύ πιο ειλικρινής από κάθε μπάντα τύπου Kiss που έχει τα benjamins για προσανάμματα και κάθεται και γκρινιάζει.
ΑΛΛΑ με τέτοιες τιμές στους δίσκους σου, ακόμα και σε επανεκδόσεις, με τα περισσότερα out of stock (απαιτώ επανέκδοση σε White Light from The Mouth of Infinity και repress στο διπλό Cop/Young God/Greed/Holy Money τώρα), ε, μην απορείς που κατεβάζει ο κόσμος βρε ματάκια μου.
Κατά τ’ άλλα τα κλασσικά περί κότας και αυγού.

Σιγά ρε ΚρισΠ τη μάχη. Τα πράγματα για μένα είναι απλά. Αν ο μουσικός βγάζει λεφτά, θα συνεχίσει να βγάζει και μουσική. Αν δε βγάζει, θα σταματήσει.

Ε, αφού είναι απλά τα πράγματα για σένα, ας μην το συζητήσουμε άλλο, λύθηκε το θέμα.

Δεδομένου βέβαια ότι πλέον κοντεύουμε τα 15 χρόνια downloading και κανένας δεν σταμάτησε (αντιθέτως πολλοί περισσότεροι ξεκίνησαν), η απλή σου θεωρία κάπου μπάζει.

Υψηλα νοηματα:!:

Καθολου, λογιστικη μπακαλικου.

Αυτό το A Little God In Our Hands ρε μπούστη δε μ’ έπεισε καθόλου. Έχει κάτι από την και-καλά ανορθοδοξίλα του ριμίξ του A Screw, αλλά μου ακούστηκε πολύ παρατραβηγμένο και πιεσμένο. Και όχι-Swans. Να δεις που θα αρχίσει τα πέρι αποκήρυξης πάλι ο Μιχαλιός κάποια στιγμή.

σταματηστε να ποσταρετε σε αυτο το θρεντ, οτι ειχα ξεκολλησει απο το the seer και αρχιζα να ξαναβαζω τη ζωη μου σε ταξη.

Η φάση που καταστρέφεται η ζωή σου οριστικά είναι η μέρα που ανακαλύπτεις το White Light From The Mouth of Infinity. Fact. Το Seer (το οποίο τελικά ξεφούσκωσε μέσα μου) το ρεγουλάρεις.

1 Like

Ο Τζίρα μόλις είπε στο φβ του:

This song was written, recorded and mixed for White Light From the Mouth of Infinity. For some idiotic reason I did not include it on the original release however, and instead released it elsewhere, later. [B][U]Now working on the White Light vinyl re-issue[/U][/B], and have decided to include this song. Back where it belongs. https://www.youtube.com/watch?v=4OK1kDLj8MM

ΣΟΚ.

Πάνω που σκεφτόμουν να σκάσω υπέρογκο ποσό για να το αποκτήσω. Και στην προηγούμενη σελίδα είχα πει για την απαίτηση επανέκδοσης. Ω ΘΕΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!

[B]The Glowing Man[/B]


17 Ιουνίου

  1. Cloud of Forgetting
  2. Cloud of Unknowing
  3. The World Looks Red / The World Looks Black
  4. People Like Us
  5. Frankie M.
  6. When Will I Return?
  7. The Glowing Man
  8. Finally, Peace.

Michael Gira Taps The Necks, Ben Frost, Anna Von Hausswolff and More For New Swans Album…

Trailer από το ντοκιμαντέρ για Swans

2 Likes

Αθηνα, 2023

3 Likes