System Of A Down

Κι όμως το Hypnotize μου φαίνεται καλό, όχι πατάτα, αν μη τι άλλο. Και σίγουρα πολλοί εδώ μέσα θα ήθελαν να δουν το ποστ σου στο ΑΚΑ γουάτδεφακ θρέντ.

Εγώ όχι, τράβα και κόντρα να έχουμε να ασχολούμαστε.

νταξει δεν είναι τυχαίο που είναι το τελευταίο τους. Και γω θα τη διάλαγα τη μπάντα μου αν κυκλοφορούσε τέτοια μούφα. :stuck_out_tongue:

εντιτ. Και αλήτη ντουντ, μη μου κλέβεις τις ατάκες! :lightsabre:

Μια χαρα αλμπουμ ειναι το Hypnotize, εχει πολλα ωραια τραγουδια μεσα, ειδικα το ομωνυμο, το Holy Mountains, το Lonely Day,το Kill Rock 'n Roll αλλα και το Soldier Side πολυ ωραια κομματια… Μπορει το Mezmerize να ειναι πολυ καλυτερο αλλα δεν το θεωρω με τιποτα κακο αλμπουμ το Hypnotize. Και δεν πιστευω οτι διαλυθηκανε, θελανε να ακολουθησουν διαφορετικες κατευθυνσεις μουσικα, καποια στιγμη θα ξαναενωθουν… Αναμενουμε.

Χαααααχαχαχααχααχ! Μας πέθανες πρωινιάτικα :lol:

Ρε το Χίπνοτάηζ άμα δεν είχε το μεγαλύτερο “κράχτη” και πατάτα τραγούδι τους ταυτόχρονα (Lonely Day) θα ήταν πολύ καλύτερο…

Αλλά ντάξει το Steal δεν θα το φτάνε.

μαζεψτε τον ρεεε.:p:lol:

Ξεφύλλιζα πριν λίγο ένα παλιό Hammer και έπεσα πάνω στην ακόλουθη αφίσα για λάιβ, τη βρήκα ενδιαφέρουσα και το ποστάρω…

Οι System όταν δεν τους ήξεραν παρά ελάχιστοι…

Τοτε που ειχαν φυγει τα μπουκαλια αβερτα ε? :stuck_out_tongue:

Αθάνατο ελληνικό κοινό. :stuck_out_tongue:

Αθανατη ελληνικη καφριλια σε ολο της το μεγαλειο…

“καφρίλια” όπως “καντήλια” ?

“καφριλιά” 'οπως “κουτσουλιά” ?

“καφριλία” όπως “παραλία” ?

:-k:-k:-k

kante pisw
kante pisw
kante pisw

Καφριλια οπως κουτσουλια…:stuck_out_tongue:

πάρτε και το εισιτήριο μ

Στο σήμερα ποιοι από τους δυο πιστευετε πως θα ήταν headliners;

Οι Slayer.

Λες, ε; Εγώ νομίζω οι SOAD…

Υπάρχει και κάτι που λέγεται σεβασμός. :wink:
Eπίσης, οι SOAD αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν καν. :stuck_out_tongue:

Mezmerize… το ερωτεύτηκα με το πρώτο άκουσμα…

Για πείτε λίγο, όσοι έχετε αυθεντικό το Steal this Album (δισκάρα), έχει κανονικό μπουκλετ μέσα;
Γιατί σήμερα μετά από καιρό είδα στο πίσω μέρος του σιντι έχει ένα λινκ για στίχους κλπ, και έλεγα μπας και έχει βγει άλλη έκδοση.
Γιατί είχα σπαστεί όταν το χα πάρει από το Μετρόπολις παλιότερα (ένα χαρτί με το εξώφυλλο έχει)

no μπουκλετ,no