System Of A Down

Σιγουρα. Ετσι κι αλλιως οπως εχουνε ειδη πει ολα αυτα με το φασισμο και το σατανισμο ειναι εμπορικα τρικ.

Σιγουρα. Ετσι κι αλλιως οπως εχουνε ειδη πει ολα αυτα με το φασισμο και το σατανισμο ειναι εμπορικα τρικ.[/quote]

Ακριβως.Και αυτο ειναι που με εκνευριζει πολυ με το συγκεκριμενο συγκροτημα.

Εγω παιδιά να σας πω τους ακούω 5 χρονια σχεδόν και μου αρέσουν πολύ…
ελπίζω πολύ να ερθουν ελλάδα,παρόλο με αυτή τη μ…α που έγινε το 1998 όταν ήταν σαπόρτ στους slayer…

και τα 5 άλμπουμς που έβγαλαν είναι τέλεια…

Και γω γουσταρω πολυ System. Τι ακριβως εγινε το '98?

Και γω γουσταρω πολυ System. Τι ακριβως εγινε το '98?[/quote]

Toυς γιούχαρε όλο το στάδιο…Βέβαια όλοι αυτοί σήμερα τους προσκυνούν…Εχει ο καιρός γυρίσματα… 8)

Και γω γουσταρω πολυ System. Τι ακριβως εγινε το '98?[/quote]

Toυς γιούχαρε όλο το στάδιο…Βέβαια όλοι αυτοί σήμερα τους προσκυνούν…Εχει ο καιρός γυρίσματα… 8)[/quote]
Nαι αυτο το ξερω. Γιατι τους γιουχαραν δε ξερω.

Βαλε το ομωνυμο, πατα play και θα καταλαβεις… :lol:

Πλακιτσα, το ομωνυμο τα σπαει οπως ολα…Απλα οι Ελληνες το διαφορετικο το σνομπαρουν…Μονο την πεπατημενη ξερουν(με)…

εμ,είναι ό,τι πει το hammer…τότε τους έκραζε,μετά τους έκανε εξώφυλλο και ω!! ανακάλυψαν τους system!τα ίδια και με τους tool…
εμένα δε μου αρέσουν πάντως,κάνουν κάτι διαφορετικό,ε,μαγκιά τους.δεν με αγγίζει όμως

… οι slayer πχ, αν και μου αρεσουν παρα πολυ εχουν χαζους στιχους. ας πουμε το angel of death, αν και τραγουδαρα δεν λεει απολυτως τιποτα.[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πως φαίνεται ότι είσαι βλάκας και δεν καταλαβαίνεις αυτά που ακούς. Οι στίχοι του Angel of Death δεν λένε τίποτα λοιπόν? Καλό και αυτό. Το μόνο πραγματικά αξιόλογο στιχουργικά τραγούδι των Slayer δεν λέει τίποτα. Ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε σ αυτό το φόρουμ![/quote]

ρε τρομερη μαλακια μου. οταν ειχα γραψει αυτο το post το ειχα ακουσει το τραγουδι το πολυ 5 φορες και ακουγα μονο τις λεξεις blood, die και angel of death. καταλαβα αργοτερα βεβαια οτι μιλαει για τo auswitz klp klp klp. διαβασα τωρα μετα απο καιρο το post μου κι ενιωσα ηλιθιος! :roll: :roll: :roll:

βασικα οντως κανεις λαθος. :lol: (φιλικα βεβαια). ο Μενγκελ ηταν στο αουσβιτς και πηγε επειδη ακουσε οτι μπορουσε να κανει ο,τι πειραματα γουσταρε στους ανθρωπους και ως σωστος επιστημων δεν μπορουσε να αρνηθει! :lol:

Telika edialithikan???

mexri to reunion ?! lol !!! dhl otan sterepsoun ta $$$…
me thn asprila, teleiwnoun grhgora :stuck_out_tongue: !!! pantws !!!

hi!!ειμαι καινουργιος και ξεκιναω απο αυτο το topic γιατι ειμαι πωρωμενος με τους soad!κατα την γνωμη μου ομως δεν σταματανε τωρα για τα λεφτα…αν ηθελαν λεφτα θα συνεχιζαν τωρα που εκαναν επιτυχια με mezmerize/hypnotize…Αλλα, οπως διαβασα και σε ενα post στις προηγουμενες σελιδες, ισως σταματησαν για λιγο καιρο επειδη ειχε σπασει το γυαλι μεταξυ tankian/malakian…Παντως θα ειναι κριμα να διαλυθουν γιατι ειναι μια απο τις καλυτες παντες των τελευταιων ετων… :frowning:

Kaι δεν τους εχουμε δει live εμεις οι νεοτεροι…

Aκριβως αυτο… :roll:

Αν ξανασμιξουν το βλεπω πολυ δυσκολο να ερθουν εδω…Ζουμε ομως με την ελπιδα [-o<

θα είναι κρίμα πραγματικά άν το διαλύσουν, τουλάχιστον να κυκλοφορίσουν άλλο ένα αλμπούμ τελευταιό. οι δύο πρόσφατες δουλειές τους μάρεσαν πάρα πόλύ, απτις λίγες Nu Metal (ας πούμε) bands που γουστάρω πραγματικά, αυτοί και οι Slipknot!

Παντως και να το διαλυσουν, εχουν γραψει την δικη τους ιστορια στην μουσικη γενικοτερα. Εχουν ενα δισκο (Toxicity) που ορισε την εποχη του και ηταν πρωτοποροι. Το θεμα ειναι οτι κανεις δεν αξιωθηκε να τους φερει για συναυλια ειδικα σε κεινη την περιοδεια με Dillinger Escape Plan που περασε νομιζω απο ολη σχεδον την Ευρωπη εκτος απο την Ελλαδα.

Αντε, στο reunion θα μας τους φερει η DIDI με πανηγυρισμους και εισιτηριο καπου 100 ευρω (το φτηνο)!!

Έχω ακούσει όλη τη δισκογραφία τους και νομίζω ότι και μόνο που ο Daron Malakian έχει αυτό το όνομα τα λέει όλα!!
Toxicity, Chop Suey!, Aerials, Lonely Day και B.Y.O.B. είνα τα μόνα που μ’αρέσουν.
Το Hypnotize ήταν επιεικώς για τα μπάζα.
:lol: :har:

Εμενα mαρέσει όλη η δισκογραφία τους εκτος από τα 2 τελευταία. Δεν μπορώ να πω ότι είναι gtp, απλά δεν έκαναν σεμένα.