Tραγουδατε live;;;

Το έχω κάνει στο Μετρό:|

αυτό με το queen of the reich και εγώ το έχω κάνει αλλά ντρέπομαι.Γενικά όμως σε στιγμές υψίστης καύλας βαράω κάνα φωνητικό,και τραγουδάω μόνος μου,αλλά μετά το παρατάω γιατί μου φαίνομαι μαλάκας:p:lol:

Σήμερα που άκουγα το περσινό λάιβ των Metallica στην Αθήνα, συνειδητοποίησα ότι έλεγα τα λόγια πριν μπει το Seek and Destroy μαζί με τον Hetfield… “And from Metallica, this one is for you, the true fans of music… Seek and destrrrrrooooy!!!”

Χθες είχα πάει σε ένα μπαράκι που παίζουν κάτι φιλαράκια ζωντανά μουσική τα Σάββατα. Ε ήπια τόσο πολύ που στο τέλος βρέθηκα στην σκηνή και είπα το “Παυσίπονο” (Μωρά στη Φωτιά)! Πλακα είχε. :lol:

Έχω τραγουδήσει la isla bonita και Τσικουλάτα σε καραόκε-πάρτυ. Υπάρχουν και εξευτελιστικά οπτικοακουστικά ντοκουμέντα από το έγκλημα… :lol:

Ελα ρε… :lol::lol::lol:… Βιδεο υπαρχει απο το ιβεντ… Χαχαχα!!!

και εγώ είδα σήμερα το οπτικοακουστικό ντοκουμέντο… ντρεπομουν για λογαριασμό μου. άθλιος χαχα! ευτυχώς το μαγαζί εκείνη την ώρα έκλεινε μετα από λιγό, οπότε δεν τους έκανα σοβαρό κακό :lol::lol:

@ cynic ναι υπάρχει βίντεο, αμα το περάσω στο pc θα σου το στείλω να γελάσεις

Πάρα πολλές φορές όταν οδηγάω μόνος (καθημερινή κατάσταση δλδ :Ρ)

Προσπαθώ να το κάνω διακριτικά μη με πάρουν με τις ντομάτες οι άλλοι οδηγοί που με βλέπουν, γι’ αυτό σταματάω συνήθως στα φανάρια -τότε που κοιτούν τριγύρω τους.

Εκτός αν έχω κανά Hail To England και είμαι τόσο πορωμένος που λέω δε γαμιέται και συνεχίζω.

Φάση έχει πάντως, αλλά αν είναι τίποτα δύσκολο φωνητικά (καμιά ψιλή αλα-Muse, ή τίποτα με πολύ γρέζι, κανάς Spice για παράδειγμα) σε συνδυασμό με την τέρμα ένταση που με κάνει να φωνάζω, στο τέλος πονάει ο λαιμός :lol:

κι εγώ θέλω ε :smiley:

Ρε πιο γαμάτο είναι να κάνεις και τις κινήσεις, το γονάτισμα - παρακάλεμα - οικετό του Aaron, το στυλ του Dickinson πέρα δώθε, να νιώθεις εσύ πως θα το τραγουδούσες τέλος πάντων…:smiley:

Που να με έβλεπες παλιά που έπαιρνα και τη σκούπα και την έκανα κιθάρα :lol3::lol3::lol3::lol3:

ΦΛΩΡΟΣ!!! :thumbdown:

Εγω είχα φτιάξει χαρτονένια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

Η μπαγκέτες, και 3-4 μαξιλάρια πάνω στο κρεβάτι στη διάτακη που έχουν τα tom σε ένα ντραμκιτ:!:

Ρε τι σκουπόξυλα και χάρτινα?
Έτσι παίζουν!

εννοειται,εγω εχω βγαλει και δισκο:live at my bathroom

συγγνωμη υπαρχει καποιος που ΔΕΝ το κανει αυτο?
εννοειτα οτι το κανω συνεχεια…ειδικα με metallica καλα…δεν παλευεται η κατασταση…[-X
:lol:

“Ι wanna hear you Athens! You ready to ride the storm?!”

Eίτε το ακούω Live είτε όχι το Stormrider είναι ελλιπές αν δεν το πω! 8)

Eπισης…

Το “Cocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiin” δε λειπει αφανταστα απο τη στουντιο εκτελεση του Snowblind;;;

Απλά έλιωσα!:lol:
Δεν το είχα δει αυτό το video!