Tραγουδατε live;;;

Tραγουδατε live;;; :smiley:

Με αλλα λογια…

Σε ποιους απο σας ξεφευγει ενα ειρωνικο γελιο πριν το ξεσπασμα της live εκδοσης του Fear Of The Dark;

Ποσοι απο σας εχετε συλλαβει τον εαυτο σας να φωναζει “Scream for me Long Beach/Dortmund/Brazil/whatever”;;;

Ποιοι απο σας λετε 45 “Yeaaaah” οταν ακουτε live εκτελεσεις των Metallica;

κ.ο.κ.

Εγω παντως το κανω συχνα…:oops:

εννοείται οτι το κάνω αυτό. ( και γουστάρω να λέω το yeah πριν καν το πεί ο τραγουδιστής. χαρ χαρ )

Εννοείται. Κι όχι μόνο μου ξεφεύγουν, το κάνω κι επίτηδες!

Δυστηχώς για την ανθρωπότητα τα κάνω όλα αυτά:D.

O ναι! Fuck yeah

Ειδικα Iced Earth τις ατακες απο το Alive in Athens…

Φυσικα…ειδικα σε Μειντεν,Μεταλικα.

ο yes, always and ever… ειδικά αν έχω όρεξη λύνομαι…:):D:)

Ναι, το κάνω αλλά όχι συχνά. Στο demon cleaner στα yeah που λέει τραγουδάω κάθε φορά βέβαια :smiley: Το χειρότερο είναι όταν έχω ακουστικά που με ακούν αδέρφια, μαμάδες κτλ.

:lol: :lol: :lol:

Οντως…

Ξερεις τι ειναι μεσα στην ηρεμια του σπιτιου να ακουγεται ενα “Scream for me Dortmund”;

:lol:

Παντως νομιζα πως μονο γω ειμαι καμμενος.Χαιρομαι που ειμαστε πολλοι. :smiley:

εχω τραγουδησει Σταματη Γονιδη ΛΑΙΒ σε καραοκε μπαρ στο αγκιστρι.
πιστεψτε με ηταν το δευτερο καλυτερο που μπορουσα να κανω εκει. το πρωτο ηταν να κ πεσω πανω σε υφαλο με φουσκωτο 11 το βραδυ υπο βροχη μολις 100 μετρα απο την ακτη.

“…μη ρωτας το γιατι η αγαπη αυτη εχει τωρα τελειωσει…η αγαπη η τοοση…”
δικο σας!!

Aπειρες φορές…(ειδικά τις πιθηκιές του Draiman…)

Πάντα:?.Ειδικά στο νοου σλιπ ατ ολ που ο Λέμι πετάει την ατάκα πριν το κιλντ μπαι ντεθ…This one was a big hit for us…haha…i have ten thousand copies of it in my house…this is called killed by death:band:

Mμμμ κανεις και μπρουταλ τρομαρα σου:p:p

Αλά John Tardy?

Does any remember laughter?
This if for all the weak people in the audience. Is there anyone here who’s weak?

Και άλλα τέτοια όμορφα… Πώς το σκέφτηκες τέτοιο τόπικ ρε, μ’άρεσε πολύ για κάποιο λόγο :p;

συνεχεια το κανω:) γενικα εχω τρελα με το τραγουδι:dizzy:

ειδικα οταν ειμαι μονη…

εμένα με χει πιάσει ο father στα πράσα στη εισαγωγή του queen of the reich, τι να λέμε τώρα…

Scrrrrrreeaaam for me (πόλη που βρίσκεσαι). x3

Το καλύτερο είναι να κάνεις την χλέπα του Jaymz στο Harvester Of Sorrow.
“ήχος αηδιαστικής φλεγμονής - ήχος αηδιαστικού φτυσίματος - ooooooo All have said their prayers…”