Tι pizza τρωτε?

ελληνικη απο φαν χωρις ντοματα με διπλο πεπερονι!

Ελατε παραδεχτειτε το…Τρωτε Fan επειδή εχει γαμηθεί στις προσφορές…:lol: (πολυ μετρια πάντως…)

εγω φαν παιρνω αρκετα,λογω προσφορων,ναι,ειναι αληθεια…απεχθανομαι Pizza Hut,γτ ειναι πανακριβη(ελεος δλδ) και αυτο που τρως ειναι ενα καρβελι ζυμαρι με λιγα υλικα πανω…απο ηρακλειο,οποιος ειναι,ταρτουφο,μπεστ πιτσα εβερ…

το παραδεχομαι…αλλα και για αλλον ενα σημαντικο λογο παιρνω απο κει…:wink:

για τον ντελιβερα που τις φερνει?

Πολλά θαμπςαπ φίλτατε λούπιν~

ναι ειναι ωραιο παιδι ο πακι

μα αληθεια,δεν εχει ααααπειροο ψωμι???:?:?αυτο πληρωνεις στην ουσια,μου φαινεται και το ονομα μαζι…(βασικα μου εχει κατσει ασχημα,γτ τις προαλλες πηγα αναγκαστικα,με παρεα που ηθελε εκει,ειχα να παω και απο το γυμνασιο σχεδον,και εσκασα 15 ευρω για μια μ@λ@κια και μιση,που ηταν ενα ψωμι στην ουσια,η ψιχα,με 5 πεπερονια πανω…ελεος:?)

μποικοταζ στην χατ!και γω απο το γυμνασιο παιζει να χω να παω

pizza να ναι και οτι ναι ολες χωρις εξαιρεση:lol::lol::lol::lol::lol:

η pizza hut εμενα μου αρεσει… πολυ! ειναι αληθεια οτι το παραχεζουν με τη ζυμη…αλλα αυτο που μου τη σπαει περισσοτερο ειναι που ειναι βουτηγμενη στο λαδι… αλλα κατα ενα περιεργο λογο την πεθυμω…

μονο με κομματια πασετας,γυρου και κοκορετσιου,ντοπιων,απο κανα βουνοχωρι που ‘‘το εχει’’ το αθλημα,θα δικαιολογουσα τα φραγκα που κοστιζει…

Τι λαμόγια είναι κατάλαβα όταν είχα παραγγήλει μια ατομική, και μου φέρνουνε μια, η οποία σε μέγεθος ήταν όσο 2 κομμάτια πίτσας του Γρηγόρη.

Και σου λένε “θα πιείτε κάτι;” και εσύ ο άμοιρος παίρνεις ένα νερό. Και το μπουκάλι [μεταλλικό βεβαίως βεβαίως] κοστίζει 2μιση ευρώ.

Μια φορά την είχα πατήσει άσχημα, και τσίμα τσίμα μου βγήκαν τα χρήματα που είχα.

ΟΥ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ.

ε σιγα ρε συ…θα πλυνεις πιατακια και 8α 3εχρεωσεις!

καλη ειναι η hut αλλα δεν τ’αξιζει τα λεφτα της

Eντελώς πληροφοριακά Lupin, στη Hut διαλέγεις εσύ τι είδος ζυμάρι θα βάλεις :Ρ

Αυτή που φτιάχνει η γυναίκα μου, που πραγματικά μαμάει:!:

Porto Rico , 3 Ναυαρχων , Πατρα \m/

A ! Ξεχασα ! Ζαμπον,τυρι,μπεικον μανιταρια.

+Amaretto Πλατεια Βουδ…:!:

το ξερω,απλα εκατσε και πηρα αυτη που μου προτιναν και πηραν ολοι:p…αλλα αν κρινω απο αυτην τουλαχιστον:?..και ναι,το θεμα της τιμης νερου ή αναψυκτικων ειναι τραγικο…