Tει united

αυτο τι ακριβως ειναι??? διαγωνισμα? μερικα τει οντως δινουν μεγαλυτερες ευκαιριες εργασιας γιατι δεν εχουν κατακλειστει ακομα. πχ το βιβλιοθηκονομιας αριστοτελειου ειναι μια χαρα! κ εχει κ σιγουρη εργασια γιατι υπαρχουν μεν θεσεις απορροφησης απλα δεν παει κανεις γιατι το θεωρει γελοιο!

Έτσι. Θεούλης. Αυτοί είμαστε.

Μουφα πρεπει να είναι…:-k :lol:

Aλλοι συναδελφοι/ισσες εκ του ΤΕΙ?:!:8)

Εγω αδέρφια ήμουνα περήφανο τέκνο της οικογένειας των “χαζών” τειτζίδων. ΟΛΕ!

και γω!!σε ποια σχολη??

και γω τει πειραια:)

Περαστικα μας.

Συστηματας εγω.Εσυ γουαιζ που εισαι?Λογιστικη?

διοικηση…8)
τι ετος εισαι??τι λεει η στεφ?

και γω διοικηση ειμαι.πρωτο εξαμηνο και ξεκινησα παρα πολυ καλα.η ηλιθια με πεταξε εξω στο πρωτο μαθημα μικρο και δεν εχω ξαναπατησει.φοβαμαι

παπαδακη???

Δε θα ξαναπατήσεις, θα διαβάσεις το μάθημα για την εξεταστική και θα το περάσεις!

(Δοκοιμασμένη συνταγή:p)

3o ετος στα χαρτια, στην ουσια αστο.Πολλους καμενους εχει η στεφ με την κακη εννοια:p

Εγω ήμουνα βιβλιοθηκονομίας στη Σίνδο

ΤΕΙ Αθήνας εδώ στο τμήμα οινολογίας

:drunk:

ΧΑΧΑΧΑ! Οποτε περναω εξω απο ενα εργαστηριο σας, μου ερχεται το αρωμα…
Εγω ειμαι στα Εργα Υποδομης… Α’ εξαμηνο…

ναι.πολυ σκυλα μοιαζει

ε μαλλον αυτο θα κανω.ετσι κι αλλιως ειναι ευκολο το μαθημα

[SIZE=“2”][FONT=“Comic Sans MS”]Η Σ.Δ.Ο. και για την ακρίβεια η λογιστική τον ψιλοχμ…! Ειδικά αυτές τις μέρες…!
¶ργησαν να ξεκινήσουν τις εγγραφές,δεν έχουμε ακόμη πάσο και δε μου έβγαζαν καινούρια μηνιαία κάρτα για τις συγκοινωνίες σήμερα γιατί είχα το παλιό. Ευτυχώς σε άλλο σταθμό που ξαναδοκίμασα μου έβγαλαν… αλλά μου είπε η κοπελιά “αν σε γράψουν εγώ δεν έχω ευθύνη”.

Πόσο ηλίθιοι είναι ορισμένοι… δηλαδή τους λες, κοίτα ανθρωπέ μου πριν ένα χρόνο γράφει εδώ ότι ήμουν Γ’ εξάμηνο…δύο εξάμηνα ο χρόνος άρα τώρα ξεκινάω το Ε’… η σχολή μου έχει κανονική διάρκεια 8 εξάμηνα…
είναι ποτέ δυνατόν να κάθεσαι να τους τα λες όλα αυτά και να μην καταλαβαίνουν πως δεν έχεις σκοπό να τους κοροιδέψεις για να εκμεταλλευτείς τις φοιτητικές κάρτες ή ότι άλλο;;

Τέσπα… αν δεν ήταν όλοι στη σχολή τα ζώα μου αργά δε θα μου είχαν σηκωθεί εμένα σήμερα τα νεύρα στον αέρα.[/FONT][/SIZE]

νομιζεις δεν τους βλεπω??εχω κατι εγαστηρια εκει σε σας…ασε που το μεγαλο κοιλικιο ειναι μαστ!!

τρελη σκυλα αλλα την αγαπαμε γτ βαζει πολλαπλης!!ο,τι χρειαστεις πες μου ε!

larocca σε ποιο τει εισαι?