Ποιο είναι το καλύτερο τηλεπαιχνίδι της t.v?

Ποιο τηλεπαιχνίδι θεωρείτε καλύτερο?Εγω ψηφίζω εκατομμυριούχο γιατί τουλάχιστον κερδίζεις με το σπαθί σου (με γνώσεις δηλαδή) και τουλάχιστον μαθαίνεις και κάτι που δεν το ξέρεις. 8) (Το τοις μετρητοίς δίνει πολύ λίγα λεφτά)

Εκατομμυριουχος. Θα ψηφιζα μεγαλο παζαρι λογω Ζονγκ, αλλα ισα ισα τονε θυμαμαι.

Tοις μετρητοίς…Και ο Παπαδοπλουλος είναι ευχάριστος και μαθαινεις δυο τρία πράγματα.Ο εκατομμυριούχος ωραίος αλλά το στύλ είναι λίγο αυστηρό.
Όσο για το παζάρι ο Μικρούτσικος είναι απλά το μεγαλύτερο νούμερο(για να μη πω τίποτα χειρότερο) και μαζί ότι εκπομπές κάνει.

Τοις μετρητοις λόγω καλής παρουσίασης του παιχνιδιού

εγώ πάλι είμαι άκρως αντίθετη…
δεν έχετε βαρεθεί όλα nerd που εμφανίζονται στο “εκατομμυριούχος” για παράδειγμα???
sorry κιόλας αλλα εγώ έχω ήδη βαρεθεί να τα βλέπω στην σχολή μου…
προτιμώ το deal είναι ελεύθερο να πάει όποιος θέλει , ανεξαρτήτου γνώσεων και να φύγει με περισσότερα λεφτα !!άσε που χρειάζεται πιο πολλά “μπιμπ” για να πασ σε κατι τέτοιο…γιατί δεν έχεις να στηριχτείς πάνω σε καμία γνώση!
είναι καθαρής τύχης…
:wink: :wink: :wink:

Super Game με Πρόδρομο. Το γέλιο… :lol: :lol: :lol:

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ

Tοις μετρητοίς είναι το πιο ποιοτικό, ενώ το Deal το πιο αγωνιώδες…
Και τα 2 τα παρουσιάζουν Ολυμπιακοί…
Το 1ο με μικρή διαφορά…

το Deal που βλέπω καμια φορά έχω προσέξει οτ βάζει και ωραία τραγουδάκια που και που. είχε βάλει ZZ Top και Kiss μια φορά.

Καλά όλα αυτά , αλλά προτιμώ το Fear Factor!!

Tον εκατομμυριουχο τον εχω βαρεθει.Προτιμω Deal γιατι ειναι καθαρα θεμα τυχης.
Εκει φαινεται αν τον εχεις φαρδυ! :stuck_out_tongue: Πας χαλαρος και παιζεις… τι ειχες, τι εχασες στο κατω κατω! :wink:
Το μονο που δεν μ’αρεσει ειναι η υπερβολη στις αντιδρασεις τους.Τη μια στιγμη θα χορευουν γυρω γυρω απο το πλατο και μολις βγουν τα 200 χιλιαρικα αρχιζει το κλαμα… Too much… :roll:

Πέφτει πολύ κάψιμο, βλέπω! :stuck_out_tongue: :roll:

Αυτο το παιχνιδι ειναι η απολυτη παρακμη και ξεφτιλα, για οποιον παει, ειναι απαισιο και αθλιο.

όντως εγώ έχω πετύχει clash

Bloody_Angel έγραψε:
Καλά όλα αυτά , αλλά προτιμώ το Fear Factor!!

σuμφωνώ με bloody_Angel
γενικά ψηφίζω deαl αν και μ’αρέσει ο παπαδόπουλος πολύ στο τοις μετριτοις

Deal!!! φερεντινος Rulessssssssssss! :wink:

Αυτο το παιχνιδι ειναι η απολυτη παρακμη και ξεφτιλα, για οποιον παει, ειναι απαισιο και αθλιο.[/quote]

Για αυτό μ’ αρέσει :twisted:

Re pedia… re pedia…

to Nai 'i Ou,giati den to valate?

prosopika fetos psifizo auto!
perisi to Deal…
ke tin epoxi pou itan to Mega ton Ekatomiriouxo.

deal… γιατί ο δικηγόρος είναι όλα τα λεφτά :lol:

+1 :!: :!:

Indeed.Πιπινι οεο! :stuck_out_tongue: