Tι ακούτε τώρα ; Vol.4

[SIZE=“4”][B]RAM - Lightbringer[/B][/SIZE]


[B]
“I mount the throne prepared within,
King of gods and god of kings, through war,
Through blood, through fire, asceeeeend!”[/B]

[I][U]The spider man is having me for dinner tonight.[/U][/I]

ΤΙ ΜΠΑΝΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ!!! 8O8O8O8O8O

[I]You may bury my body, down by the highway side
(I don’t care where you bury my body when I’m gone)
You may bury my body, down by the highway side
So my old evil spirit, can catch a Greyhound bus and ride…[/I]

R.I.P.

Πέρασα απλά να πω, εύγε για την προηγούμενη σελίδα, ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ. :thumbup:

ε και σ’αυτή έχω βάλει planks :blues:

πράγματι το planks είναι γαμάτος και “αφανής ήρωας” δίσκος:thumbup:

Τί είναι το Planks

oi planks είναι γερμανοί, “γνωστοί” από ένα σπλιτ που είχαν κάνει παλιότερα με τους tombs.
τώρα για το τι παίζουν είναι λίγο πολύπλοκο, έχω δει να λένε για sludge/crust/doom αλλά καμία σχέση, το κοντινότερο που μπορώ να βρώ έτσι στα πρόχειρα είναι ότι κινούνται κάπου ανάμεσα στους tombs (κυρίως), the ocean, isis (λίγο), και την γερμανική σχολή του [U]καλού[/U] metalcore (βλ. Morser, παλιούς Heaven Shall Burn) ως προς την “πολεμική” ατμόσφαιρα.

βασικά κάνε ένα κλικ εδώ και δοκίμασε.

Judas Priest - Point Of Entry

Κακος δισκος, απο τους χειροτερους τους. Πολυ εμπορικα ανουσια κομματια και λιγες οι καλες συνθεσεις. Ακυρωσυνη και το εξωφυλλο.

Kαι μένα σαν posto-crust-ειδές πράμα μου είχαν παρουσιαστεί από φίλτατο punk rock-α φορουμίτη που δε γράφει πολύ, αλλά μου sludge-οφεραν αρκετά από τα λίγα που ξέρω στο είδος. Πάντως είναι δισκάρα με τρελή ατμόσφαιρα

εκεί που έλεγα καλοί οι Abscess αλλά δεν είναι Autopsy να δεις που σιγά σιγά θα λεω το ανάποδο. Άντε να δούμε.

Artillery - My Blood:):!:

[B]Leviathan - Massive Conspiracy Against All Life[/B]

Σειεται το γραφειο με την ατελειωτα πορωτικοκαυλωτικη ριφαρα του Domination (εκει στο τελος, ναι) και παω να δω δευτερο ημιχρονο του τελικου!